Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

ludzie miejsca kluby i koncery. Strona: last

ludzie miejsca kluby i koncery Wysłany: 2011-05-25 12:31

witam ^^
Mam parę pytań do osób z łodzi lub kogoś kto tam bywa...

Obecnie mieszkam w wawie ale mam zamiar isć na studia do Łodzi. Wszyscy znajomi odradzają mi to miasto twierdząc że nie ma tam "klimatycznych" ludzi a wszędzie są wyłacznie dresy. nic do dresów nie mam, bardzo chętnie poznam wszystkich "normalnych" ludzi ale powoli zaczynam sie bać ze sie tam nie odnajdę...
I tu mam pytanie... czy też tak sądzicie? I czy w Łodzi znajdę jakieś klimatyczne miejsca i imprezy?
Brakowało by mi jakiegoś koncertu czy imprezy w klubie... chodzi mi o klimaty metalowe gotyckie i cybergotyckie X)



Wysłany: 2011-05-25 17:14

W Łodzi byłem parę razy na koncercie i nie tylko lecz jakoś nigdy nie miałem czasu na jakieś dogłębniejsze zwiedzania (kluby, puby). A klimatyczni ludzie są, dresy też są tak jak w każdym mieście. Ja bardzo dobrze wspominam każdy pobyt w Łodzi nie wiem jak inni.



Wysłany: 2012-09-18 09:24

bylam kiedys w Lodzi na imprezie i jakos nie zauwazylam wiekszej ilosci dresow niz gdzies indziej tak samo nie zauwazylam mniejszej ilosci klimatycznych ludzi ^^ jednak czy Ci polecic to miasto - nie wiem. tutaj by sie mogli dobrze wypowiedziec chyba tylko mieszkancy:)


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło