Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Mortification - Post Momentary Affliction. Strona: 1

Artykuł: Mortification - Post Momentary Affliction

Mortification - Post Momentary Affliction Wysłany: 2011-05-23 12:43

Recka fajna, gdybym nie znał tego zespołu to bys mnie zachęcił. Jednak na tyle na ile słuchałem ich to w ogólen ie jestem oczarowany ich muzyką - po prostu poprawny death metal i nie potrafie sie doszukać w nim czegoś więcej. A porównania do MA czy nawet do IM troche na wyrost chyba


.


Wysłany: 2011-05-23 13:27

mnie rozpierdo... w drobny mak i przez 2 tygodnie cały czas słucham tego z otwartą gębą. Taki mrok i ciężar to wg. mnie tylko Morbidzi mieli a do Infernali za ogólny klimat i trashowe wpływy (szczególnie jeśli chodzi o pracę gitarzystów)


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-05-23 13:29

aha no i rzecz najistotniejsza: czy słuchałeś właśnie tego ich albumu?


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-05-23 13:30

[quote:2534b69696="oki"]aha no i rzecz najistotniejsza: czy słuchałeś właśnie tego ich albumu?[/quote:2534b69696]

no własnie musiałbym sprawdzić, bo wiem, że na pewno słuchałem jakichś 2 wczesnych płyt, ale nie dam se ręki uciąć których


.


Wysłany: 2011-05-23 14:15

to posłuchaj bo np. wcześniejszy: "Scrolls of the Megilloth" też uważam za dość średni - ciężki ale dość monotonny takie obituary czy coś ale ten jest dużo, dużo lepszy


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-05-24 09:25

Wczoraj sprawidziłem czego słuchałem i moge powiedziec, że "Mortification" i "Post Momentary Affliction". W obu przypadkach ten death metal wydawał mi sie mało dynamiczny, dość siermiężny, pozbawiony fajnych zmian tempa. taki typowy, mało wyróżniający się death metal z niezłymi solówkami. Nie móiwę, ze to złe granie, ale dla mnie kompletnie bezbarwne.

Zdecydowanie bardziej polecam holenderski Burial i płytę 'Relinquished Souls". Bardzo klasyczny death metal bez ozdobników - coś jak ulepszona wersja Massacre "From Beyond".


.


Wysłany: 2011-05-24 11:15

no ja tak jestem pod wrażeniem i mi ta płyta wyjątkowo się podoba - ma klimat w przeciwieństwie do 95% kapel death


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-05-24 11:23

Jesli spodobał Ci sie Mortification to posłuchaj sobie Revenant - Prophecies of a Dying World, też powinno Ci przypasic :)


.


Wysłany: 2011-05-25 23:18

Oho cos dialog sie zakrecił,trzeba bedzie przesłuchać hehe,tak z ciekawostek dotyczacych tej ekipy,to przeciez udzielal sie w niej sam Jayson Sherlock,znany wszystkim z ultra-anty BMego HORDE,no i talentem nie grzeszył,niczym PHIL COLINS:)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło