Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Metal - jedyna prawdziwa muzyka!. Strona: last

Artykuł: Metal - jedyna prawdziwa muzyka!

Wysłany: 2011-05-15 15:36

[quote:36513d3f04]Ale gdzie się podziały te nieskazitelnie piękne kobiety zakochane w gotyckiej muzyce?. Samotne, smutne, nieszczęśliwe.. skromne czarne anioły z moich snów[/quote:36513d3f04]

To proste. Obudziłeś się



Wysłany: 2011-05-15 16:31

takie fantazje maja to do siebie, że zaczynają się i kończą w głowie.Dobrze dla Ciebie, że(chyba)z nich wyrosłeś



Wysłany: 2011-05-15 18:30

No cóż.. dość często fascynacja, po starciu z rzeczywistością okazuje się głupotą, czy czymś niewiele wartym. A zamiast gonić za szukaniem ideałów może warto kogoś bliżej poznać, bo i może ów osoba okaże się tym ostatecznym ideałem?


'trwający chaos poczeka, posłuchaj jak noc szepta'


Wysłany: 2011-05-15 19:07

[quote:69714ef829="Darkness_of_my_soul"]Nie jestem już niczym ograniczony..[/quote:69714ef829]

Niczym? Jesteś tego pewien? Każdy jest czymś ograniczony.., może jedni mniej, a drudzy bardziej. Ale każdy żyje ocierając się o ograniczenia! Nawet jeśli nie są to te od górne, to pozostają te, które tkwią w środku nas, a te tak samo jak bywają szlachetne, bywają też zgubne i faktycznie ograniczające.

Także, czy pisałeś to ogólnie, czy odnośnie kobiet lepiej by brzmiało, że starasz się być bez zbędnych ograniczeń, bo w końcu jakieś zawsze są... przynajmniej wg mnie.


'trwający chaos poczeka, posłuchaj jak noc szepta'


Wysłany: 2011-05-15 22:58

Ekch, ekch... Proponuję zmienić w nazwie z "prawdziwa" na "TRVE"


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


"Go drop Your little life" Wysłany: 2011-05-30 15:05

Czasem tylko marzenia pozostają, świat zabija marzycieli.
Obudziłam się. Z jakim przerażeniem żyję. Z jaką ulgą zasnę.


.: Życie to gra, w którą gramy, choć wiemy, że przegramy:.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło