Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Decapitated - Carnival is forever. Strona: last

Artykuł: Decapitated - Carnival is forever

Decapitated - Carnival is forever Wysłany: 2011-05-12 08:00

Będzie dobrze w ryj :)


.


Wysłany: 2011-05-12 12:39

Cóż, pożyjemy zobaczymy:). Jeśli tylko nagrają to w swoim stylu, pierdoląc zasady "polskiego death metalu" to myślę, że będzie to najlepszy polski krążek tego roku


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2011-05-12 13:39

Z tego, co słyszałem na żywo, riffy podchodzą miejscami pod Lux Occultę i Meshuggah. Jak dla mnie - wyjebongo.


Who is The Pied Piper?


Wysłany: 2011-05-12 14:03

Prawde mówiąc to chyba nie wiem czego się spodziewać... mam nadzieje tylko, ze nie będzie brzmiało to zbyt nowocześnie...


.


Wysłany: 2011-05-12 21:13

ano byłam na koncercie ichniejszym niedawno i grali bodajże 2 nowe kawałki. jeden był na pewno połamany/skomplikowany/w stylu ostatniej płyty także wychodzi na to, że panowie poszli w zacną stronę mocy :] tylko do nowego voc się jakoś przekonać nie mogę, co pewnie wynika z sympatii ogromnej do Covana.
tytuł jak dla mnie bardzo średni, ale mam nadzieję, że będzie to jedyny słaby punkt tejże płyty :]



Wysłany: 2011-05-12 22:18

No, do wokalu Rafała też nie mogę się jeszcze przekonać, zobaczymy, co pokaże na płycie.
A no i ma być dość tania, tzn koło trzech dych ma kosztować. A jeśli autorem tekstów jest Szubrycht, to też zajebisty plus IMO.


Who is The Pied Piper?


Wysłany: 2011-05-13 09:59

Ja raczej jestem spokojny o tą płyte, myśle, że chłopaka złapali wiatr w zagle i na epwno nie będą odcinać kuponów. Nowi muzycy, nowe spojrzenie, mam nadzieje, ze będzie ogien :)


.


Wysłany: 2011-05-13 13:41

No żeby potem nie było "największe roczarowanie roku";D


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2011-05-14 08:50

Glówny kompozytor się nie zmienil wiec o poziom jestem spokojny.Interesuje mnie jak wypadnie krimh za garami.



Wysłany: 2011-06-21 20:22

Dla zainteresowanych, zespół właśnie wypuścił za pośrednictwem youtube fragmenty Carnival is Forever




I co sąsidzie panowie i panie szlachta?:)


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2011-06-21 21:04

kurcze, jakos nie zabiło to mnie :/ organic lepsze było


.


Wysłany: 2011-06-21 21:28

Uuu a gdzie się podział twój optymizm?:>


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2011-06-22 08:24

słychać, ze nie ma tu tyle mięsa co na Organic :/ ale z drugiej strony brzmienie jest bardzo naturalne... ale dla odmiany wokal jest co najwyzej przeciętny. i tak poczekam na całą płytę - najwazniesjze żeby pomysły były :))


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło