Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Popularność a znajomości.. Strona: 1

Artykuł: Popularność a znajomości.

Wysłany: 2011-05-03 15:00

Może i jestem naiwny, ale wydawało mi się, że by być rozpoznawalnym na forum wystarczy pisać posty...


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2011-05-04 08:23

[quote:ab0eb533be="szarl"]Może i jestem naiwny, ale wydawało mi się, że by być rozpoznawalnym na forum wystarczy pisać posty...[/quote:ab0eb533be]
...i niekoniecznie mądrze


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-05-04 11:48

Albo umieścić w profilu parę fotek z głębokim dekoltem


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-05-04 21:04

Albo zakładać konto za kontem i pisać z nich głupoty, gdzie tylko się da - strzelając przy okazji ortografami. :)


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2011-05-05 00:00

Lepiej mieć kilku zaufanych przyjaciół niż stado pokemonów. Takie jest moje zdanie. Nie rozumiem takich ludzi,którzy na portalach społecznościowych mają po 500 znajomych xD Pewnie tacy ludzie są najbardziej samotni i jak przychodzi co do czego,to nawet nie mają z kim iść na piwo.


"Życie ma smak jedynie dla szaleńców" "Twórczość to umiejętność nowego spojrzenia na starą wiedzę"


Wysłany: 2011-05-05 11:45

Tylko, że ta popularność jest trochę płynna. Starzy użytkownicy odchodzą, na ich miejsce przychodzą nowi i ci, którzy pozostali stają się nagle obcymi mimo swojego stażu na stronie.

Cóż, zamieszczane treści też mają swoje znaczenie. To coś w rodzaju budowania swojej piramidy i jeśli dobrze liczę, to dwóch ma całkiem sporą, heh.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło