Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Paradise Lost - Gothic. Strona: 1

Artykuł: Paradise Lost - Gothic

Paradise Lost - Gothic Wysłany: 2011-04-23 19:03

"W tej chwili jest wiele kapel, które grają w podobny sposób, często dużo lepiej niż Anglicy" - jakie?


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-04-24 19:44

Lepszej plyty nie slyszalam :)



Wysłany: 2011-04-24 21:15

paradajsi rulez i tyle! moim zdaniem nie ma kapel w tym klimacie grających lepiej, a płytka przetrwała próbę czasu


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-04-26 11:15

mnie dalej Gothic nie rusza :/ co prawda nie mam juz o tej płycie tak ortodoksyjnego zdania jak w momencie pisania recenzji, ale jakos nie zachwyca mnie ta płyta. Zdecydowanie bardziej podoba mi sie "Shades of god" i "Icon"

[quote:6fae5a6647="oki"]"W tej chwili jest wiele kapel, które grają w podobny sposób, często dużo lepiej niż Anglicy" - jakie?[/quote:6fae5a6647]

Nom, tutaj strzeliłem sobie samobója chyba, bo na dobrą sprawę jedyną lepszą, "nowszą" kapelką grającą pod "Gothic" jest w moim odczuciu Daylight Dies - zwłaszcza płyta "Dismantling Devotion" trzyma bardzo wysoki poziom.

Ewentualnie mogę wskazać drugi album Katatonii, oraz pierwsze dwie płyty Amorphis - a le to juz takie swieżaki nie są.

Można wskazać bardzo ciekawy projekt Dana Swano - Pan.Thy.Monium, ale to już troche bardziej awangardowe.


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło