Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wave Gotik Treffen 2011. Strona: 1

Artykuł: Wave Gotik Treffen 2011

Wave Gotik Treffen 2011 Wysłany: 2011-04-01 11:44

sucholini (Bicz)
sucholini
Posty: 30
kalisz- Leipzig(niemcy)

http://www.wave-gotik-treffen.de/
na tej stronie znajdziecie wszystkie szczegoly.


Starego niedzwiedzia na sztuczny miod sie nie nabierze!!!


Wysłany: 2011-04-01 11:47

sucholini (Bicz)
sucholini
Posty: 30
kalisz- Leipzig(niemcy)

zawsze tez moge sluzyc pomoca w odnalezieniu sie w terenie, restauracjach, hotelach czy tez nawet zakupie drobnych lub wiekszych rzeczy:) pozdrawiam


Starego niedzwiedzia na sztuczny miod sie nie nabierze!!!


Wysłany: 2011-04-01 18:11

Właśnie się zastanawim mocno, ale ilość funduszy mnie blokuje. Jaki jest koszt najtańszego noclegu zakładając, że nie będę miał namiotu?


Et in Arcadia Ego.


Wysłany: 2011-04-01 21:36

sucholini (Bicz)
sucholini
Posty: 30
kalisz- Leipzig(niemcy)

najtanszy noclegß??? coz??? w tym okresie moze bycciezko. wszystkie hotele sa juz zarezerwowane od roku ubieglego. ceny moga sie wachac od 30(hostele, motele) do 80 euro(hotele) za pokoj jedno osobowy. wiec chyba jednak przyjacielu wziac ze soba namiot:)chyba, ze moglbym popytac znajomych polakow o przenocowanie jakiejs ilosci osob. bo u mnie niestety tez juz wszystko zarezerwowane:)


Starego niedzwiedzia na sztuczny miod sie nie nabierze!!!


Wysłany: 2011-04-01 23:23 Zmieniony: 2011-04-01 23:24

Dziękuję za informację. :)
Nie, nie... nic nie pytaj. :) Ja się tylko orientuję w kosztach. Namiot mam jak cos :)


Et in Arcadia Ego.


Wysłany: 2011-04-01 23:42

sucholini (Bicz)
sucholini
Posty: 30
kalisz- Leipzig(niemcy)

zawsze sie mozna rozbic pod moim domem:) mieszkam w centrum , wiecwszedzie blisko:) udostepniam sanitaria jesli trzeba:)


Starego niedzwiedzia na sztuczny miod sie nie nabierze!!!


Wysłany: 2011-04-01 23:59

Bardzo miło z twojej strony :)
Ale ja jeszcze nic nie wiem. Poprostu prowadzę rozmowy z ludzmi, bo musi byc min 4 osoby, a najlepiej 5, żeby zminimalizować koszt przejazdu. Nawet zakładając pociąg, co powinno wyjść taniej niż samochód, żeby było taniej trzeba kupic 5-cio osobowy bilet. Więc jak nie zmontuję chętnych, to nie jadę, a w moim mieście jest coraz mniej ludzi z klimatu, bo wyjeżdżają gdzie się da.


Et in Arcadia Ego.


Wysłany: 2011-04-02 00:59

sucholini (Bicz)
sucholini
Posty: 30
kalisz- Leipzig(niemcy)

do mnie przyjedzie malzenstwo ze szczecina. wiec juz sa 2 osoby:) moze sie z nimi ugadaj, podam Ci namiary na nich jesli masz ochote. czym wiecej osob z polski tutaj przyjedzie tym lepiej. bo ja moge rozmawiam z ludzmi w 4 jezykach, ale moja zona juz ma trudnosci z niemieckim, wiec zawsze jesst do kogo gebe otworzyc swoista mowa:)


Starego niedzwiedzia na sztuczny miod sie nie nabierze!!!


Wysłany: 2011-04-02 01:58

O. To fajna informacja. Spytaj się może najpierw, czy możesz mi przekazać namiary. No i podaj na PW, jeżeli będziesz mógł.


Et in Arcadia Ego.


Wysłany: 2011-06-01 20:02

uwaga! mamy 2 miejsca wolne w aucie na wyjazd na WGT! ruszamy z Poznania w czwartek rano - kontakt attack@alternation.pl



Wysłany: 2011-07-01 22:00

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

chwila, nikt jeszcze żadnej relacji nie napisał? :)


Carpe jugulum


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło