Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Pomocy szukam kogoś kto może pomóc w sprawie. Strona: last

Pomocy szukam kogoś kto może pomóc w sprawie Wysłany: 2011-03-24 00:50

chodzi o to ze bardzo potrzebna mi jest książka rękopis znaleziony w smoczej jaskini chciałem ją kupić ale we wszystkich sklepach internetowych jest ona niedostepna ktoś moze podac stronke gdzie ja znajde do kupienia lub przeczytania jako ebook albo inny pomysł jak ja znaleźć pomocy prosze



Wysłany: 2011-03-24 01:34

Jako ebook nie znajdziesz - też szukałam, bo potrzebowałam do pracy maturalnej. Biegiem do księgarni i zamawiać, jeśli to pilne.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2011-03-24 01:40


Wysłany: 2011-03-24 01:44

[quote:3411041097="amorphous"]http://allegro.pl/sapkowski-rekopis-znaleziony-w-smoczej-jaskini-hit-i1520303421.html[/quote:3411041097]

Łoł. To chyba lepiej wybrać się do zwykłej księgarni i poprosić o zamówienie, będzie o jakieś 50% taniej.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2011-03-27 23:14

problem w tym że w księgarni twierdzą że skończyli już ją drukować



Wysłany: 2011-03-27 23:20

Potrzebujesz całej książki czy jakiegoś konkretnego rozdziału? W tym drugim przypadku mogłabym Ci zeskanować, ale dopiero jak będę w domu - czyli za jakieś dwa tygodnie.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2011-03-28 14:23

Potrzebne mi to do matury temat: Motywy średniowiecza w literaturze fantasy .I liczyłem na to że znajde w niej coś mówiącego o tym dlaczego w literaturze fantasy pojawiają się najczęciej motywy średniowieczne albo ogólnie opis tego zjawiska. Taki pomysł dał mi ktoś z waszego forum. Teoretycznie to cała książka nie potrzebna ale nie wiem który dokładnie



Wysłany: 2011-03-28 21:32

Zephirus (Bicz)
Zephirus
Posty: 71
Za siedmioma cmentarzami

Na allegro można znaleźć tę pozycję. Ostatnio widziałem dwie aukcje, jednak ceny oscylują w granicy 150 zł.


"I will sing my worst southamerican song at your funeral"


Wysłany: 2011-03-28 22:04

za 150 zł to taniej wyszło by kupić prace :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło