Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Lars Urlich aktorem. Strona: 1

Artykuł: Lars Urlich aktorem

Lars Urlich aktorem Wysłany: 2011-03-14 06:41

Nie wiem dlaczego, ale najbardziej mnie interesuje (jeśli podane tu plany w ogóle zostaną zrealizowane), co Ulrich będzie potem mówił o Nicole Kidman. Spodziewam się śmiesznych komentarzy. I że po latach będą o wiele gorsze niż podczas promocji filmu. Ja to jednak Ulricha nie lubię :)


Krytyk ma zawsze rację.


Wysłany: 2011-03-14 15:46 Zmieniony: 2011-03-14 15:47

Lars ma już debiut za sobą, nie ma co sie jarać ;]. Zagrał siebie samego w "get him to the greek". Tylko w sumie grania w tym niewiele było.


Co nas nie zabije, to nas sponiewiera.


Lars Urlich aktorem Wysłany: 2011-03-14 15:50

[quote:3d60c40847="ten_co_niesie_swiatlo"]dlaczego nie lubisz nie smakowało ci piwo które ci postawił?.Pozdrawiam [/quote:3d60c40847]

Nie, piwo w Danii wspominam akurat dobrze - bez problemu sprzedawali trzynastolatkom, a smaku nie pamiętam, więc raczej nie było niedobre. Niestety Ulrich nie wpadł, bo akurat nagrywał "Reload", więc smutno nam się piło. Przysłał nam tylko list, że on jest w Ameryce i ciężko tam pracuje, i kiedyś nawet wystąpi w filmie z Nicole Kidman, a my będziemy mogli najwyżej płakać na forach, jak bardzo mu zazdrościmy


Krytyk ma zawsze rację.


Wysłany: 2012-02-24 11:09

Może okaże się lepszym aktorem niż perkusistą (wiadomo - do zespołu dostał się nie dzięki umiejętnościom, a dlatego, ze znał faceta, dzięki któremu Metallica podpisała pierwszy kontrakt).


http://pablofrompoland.blogspot.com/


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło