Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

KYPCK - Nizhe. Strona: 1

Artykuł: KYPCK - Nizhe

KYPCK - Nizhe Wysłany: 2011-03-03 11:17

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Album działa chyba tak samo jak mocny alkohol w dużych ilościach po wysiłku fizycznym, osłabia. Dla mnie nie do przetrawienia, chociaż pewnie ma wartość historyczną i jest nieźle zrobiony.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-03-03 11:55

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Coś w tym jest, może dlatego Ruscy i Finowie tyle wódki łoją

Ja jednak słuchałam całkiem na trzeźwo i takoż oceniłam...czasami lubię zarówno alkohol jak i wysiłek fizyczny Oby to nie odbijało się muzycznym kacem.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-03-03 11:58

Jesli to jest granie w stylu Swallow The Sun to podziękuję :)


.


Wysłany: 2011-03-03 12:14

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:fdbf84b427="Harlequin"]Jesli to jest granie w stylu Swallow The Sun to podziękuję :)[/quote:fdbf84b427]

wokal jest zupełnie inny, bez żadnych tam growlingów ani krzyków. ale zawsze co doom metal to doom metal i jeśli ktoś nie lubi tego gatunku to nie ma co na siłę się przekonywać

na http://www.myspace.com/kypck można odsłuchać "Aleję Stalina"


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-03-04 00:28

A dla mnie album więcej jak dobry. Świetny wokal i klimatyczne riffy. Lubię doom i lubię wokale w języku rosyjskim i to brzmi na prawdę bardzo dobrze,ale racja... jak ktoś nie trawi takiej muzyki to na siłę się nie przekona :)



Wysłany: 2011-03-05 17:06

słowiańska melancholia "made in suomii"


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-03-14 00:45

Właśnie - dlaczego sludge? Bliżej temu jak słyszę do doom metalu. Jednak całkiem nieźle wchodzi.


Surrealizm światów współistniejących, jest odyseją na granicy wyobraźni. Quelque chose de divin et de bestial.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło