Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

kochasz mnie?. Strona: 1

Artykuł: kochasz mnie?

kochasz mnie? Wysłany: 2011-03-02 23:19

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

WOW niezły tekst podoba mi sie. Ma w sobie głębie i swój swoisty charakter i to mi sie podoba.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-02 23:30

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Ale i Kochane :-D


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-02 23:55

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Kobiety to delikatne ale i zarazem silne istoty, ale każdy ma swoje granice wytrzymałości.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-03 00:05

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Teraz i ja coś powiem. Stare imperia upadają by nowe mogły sie narodzić. To powinno pasować do Twojej sytuacji.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-03 14:41

Ludzie sobie sami komplikuja zycie i czesto nie wiedza czego chca. Mysle ze ludzka natura nie pozwala na zycie w harmonii nawet ze soba samym. W matrixie Smith powiedzial ze na poczatku komputery stworzyly dla ludzi swiat idealny ale oni nie potrafili w nim zyc. Mysle ze kazdy jest takim malym masochista i lubi sobie zadawac bol. A prawdziwa milosc hmmm to idea ktora jak inne nie jest mozliwa do zrealizowania w tym swiecie. I choc jestem tego swiadomym to i tak sie z nia spotykam i powoli sie zakochuje choc wiem ze moge cierpiec ale taka nasza irracjonalna natura...


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2011-03-03 14:53

A tak poza tematem to anons matrymonialny chcialbym oglosic :) Szukam milej, otwartej, zdystansowanej dziewczyny najchetniej z lubuskiego Nie mam jakos szczescia do rockowych dziewczyn tj. na moje nieszczescie zawsze trafialy sie takie z ktorymi nie moglem dzielic muzycznych upodoban dlatego DP moze byc miejscem do znalezienia jej.


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2011-03-03 15:06

Ze swoich doświadczeń stanowczo odradzam szukać (a właściwie znaleźć) tutaj, chyba łatwiej Ci będzie chłopie na FB :P Pod tymi niezłymi zdjęciami często kryje się masa kompleksów i właśnie fakt, że one same nie wiedzą czego chcą...



Wysłany: 2011-03-03 15:12

Heheh dzieki kolego za rade moze nie miales akurat szczescia. Uwazaj bo zaraz Cie nasze mrooczne laski pojada


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2011-03-03 16:54

No wiem, że miałem tylko 2 doświaczenia, bo z resztą na randki się nie umawiałem to powiedzieć nic nie mogę :P



Wysłany: 2011-03-03 17:37

Zephirus (Bicz)
Zephirus
Posty: 71
Za siedmioma cmentarzami

[quote:35fcb9c72a="Rochu"]Ze swoich doświadczeń stanowczo odradzam szukać (a właściwie znaleźć) tutaj, chyba łatwiej Ci będzie chłopie na FB :P Pod tymi niezłymi zdjęciami często kryje się masa kompleksów i właśnie fakt, że one same nie wiedzą czego chcą...[/quote:35fcb9c72a]


W życiu różnie bywa:) Mój bardzo dobry kumpel właśnie tutaj znalazł miłość swojego życia. Więc nie zniechecajcie się :D


"I will sing my worst southamerican song at your funeral"


Wysłany: 2011-03-03 17:39

No cóż. Portal randkowy to nie jest, więc nie bardzo jest się czym zniechęcać... :D



Wysłany: 2011-03-03 19:53

[quote:9a14926fe8="corpsex"]Heheh dzieki kolego za rade moze nie miales akurat szczescia. Uwazaj bo zaraz Cie nasze mrooczne laski pojada [/quote:9a14926fe8]

A to niby czemu? Przecież:

[quote:9a14926fe8="sphinxia"]Baby są pojebane.[/quote:9a14926fe8]

I jest to 100% prawdy.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2011-03-03 19:56

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Może i tak, ale za to je kochamy :-D


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 00:51

[quote:e459b5d4df="Letyss"]Poza tym facet też może być zakompleksiony i z tego np. powodu zabraniać kobiecie sexu z inną kobietą w obawie przed konkurencją (są też inne nieraz tego powody, ale to jeden z głównych, ujawniających się podświadomie lub świadomie).[/quote:e459b5d4df]

WTF? O___O

Co Ty pie*dolisz, kochana? Jak już z kimś jesteś, to nie dymasz się z laskami na prawo i lewo, bo jesteś w związku. Kobieta, mężczyzna - whatever, zdrada to zdrada, bez różnicy, co tam Twoja przygoda ma między nogami. No, chyba że chodzi Ci o związek otwarty?


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2011-03-04 01:29

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Jeśli moja partnerka chciała by uprawiać seks z inną kobietą to jestem w stanie to zrozumieć.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 01:34

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Jakby nie patrzeć każdy facet jest inny.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 01:41

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Oprócz zdrady brak wzajemności czy zrozumienia też jest przyczyną rozpadu związku. W życie wp*** sie rutyna i wszystko lega w gruzach


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 01:46

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

A prawda jest taka że zdobycie Kobiety to dopiero początek. Dopiero w związku trzeba sie starać żeby nie stracić ukochanej osoby. Trzeba sie starać nawet bardziej niż na początku.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 01:51

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Właśnie moja droga trzeba pamiętać i stosować sie do tego.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 02:52

[quote:dfae1a2c48="Letyss"]
Wiesz, teraz Cię zadziwię. U gości, których znam, wygląda to na ogół tak, że Ci, którzy nie muszą czuć się "zagrożeni" przez "partnerkę partnerki" pozwalają na taki układ i nie uważają sexu kobiety z kobietą za zdrade. Takie podejście ma WIĘKSZOŚĆ znanych mi facetów i WIĘKSZOŚĆ moich byłych.A Ci, którzy nie pozwalają, często właśnie się boją, widzą zagrożenie itp. i to może być właśnie z powodu komplexów. Widocznie masz po prostu inne doświadczenia, niż ja, albo znasz innych mężczyzn. Nie bulwersuj się tak. :P[/quote:dfae1a2c48]

Nadal nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Mówisz o związku otwartym? Może po prostu "WIĘKSZOŚĆ znanych Ci facetów" kręcą lesby i bi? Jesteś lesbijką? W takim razie jesteś nie fair wobec facetów. Jesteś biseksualna? W takim razie wyglądasz też na bigamistkę. Ja tu innego wyjścia nie widzę. Ale to chyba kwestia moralności.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło