Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

szukam dawcy. Strona: 4

Wysłany: 2011-02-28 17:18

Czy jest na sali lekarz, aż się prosi o fachowy komentarz w tej sprawie właśnie lekarza psychiatry w szczególności :)

[img:66e7ac814d]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:66e7ac814d]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-02-28 17:20 Zmieniony: 2011-02-28 17:23

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Przeczytałem wątek i swoje dorzucę. Nie chcę powtarzać Wainamoinena, więc tylko uzupełnię.

Słaby pomysł z tym piciem czy wymianą krwi, jeśli Twój organizm tego nie potrzebuje (choroba, konieczność transfuzji). W ten sposób raczej można tylko zaszkodzić sobie i komuś nawet jeśli wyniki badań byłyby świetne z obu stron. Twoja krew, nawet zdrowa, wciąż najlepiej działa w Twoim organizmie.

W kwestii duchowej powiedzmy, że można zrozumieć akt łączenia się z kimś w ten sposób, ale też w sytuacjach gdy ktoś się bardzo dobrze zna i wie czy ma przeczucie, że jest tego jakiś sens (z męskiego punktu widzenia można podać przykład braterstwa krwi między wojownikami w niektórych kulturach, ale i tak już się to rzadziej zdarza).

Jest też mało prawdopodobne, że dzięki pomysłowi poznania kogoś w celu wypicia jego krwi przyczynisz się do rozwoju cywilizacyjnego i wygrzebiesz coś ciekawego, fajnego czy dobrego z chaosu.

Życzę nie znalezienia odpowiednich, według Ciebie, osobników na DP, jeśli już i tak postawisz na swoim to fajnie by było gdybyś szukała gdzie indziej.

edit:
do Hardkilla: nie wiem czy mój komentarz jest fachowy i nie jestem też psychiatrą, hehe, tylko mi się przypadkiem nawinąłeś w trakcie pisania postu, hehe


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-02-28 18:14

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Ten wątek zaczyna mnie już nudzić.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-02-28 18:35

[quote:218b568d0f="Vammp"]Ten wątek zaczyna mnie już nudzić.[/quote:218b568d0f]
To nie czytaj. Nikt Cię do tego nie zmusza. Poza tym, to nie marudź.



Wysłany: 2011-02-28 18:40

[quote:8ec85a89c6="HardKill"]Czy jest na sali lekarz, aż się prosi o fachowy komentarz w tej sprawie właśnie lekarza psychiatry w szczególności :)

[img:8ec85a89c6]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:8ec85a89c6][/quote:8ec85a89c6]
Fakt psychiatra konieczny dla oblakanych:)


Chwytac chwile ?


Wysłany: 2011-02-28 18:50

Kurwa jak czytam niektóre wypowiedzi to aż mnie żal w dupie ściska...



Wysłany: 2011-02-28 19:17

trochę trudne jest odpowiadanie na kilkanaście komentarzy na raz ale podsumowujac...
mam swoje upodobania...trudno...chyba tego nie zmienicie.... rozumiem ze większości chodzi po prostu o bezpieczenstwo....
a co do rozpoczecia tego wątku....fakt... zrobiłam to impulsywnie pod wpływem chwili i bez zastanowienia....było to dość idiotyczne wiec jeśli chcecie mozna go zakończyć... poradze sobie bez niego XD po prostu wszyscy maja jedną określona i konkretną postawę w stosunku do mnie i pisząc cały czas to samo w pewnym momencie staje sie to bezcelowe... np napisanie ze potrzebuje psychiatry po raz...któryśtam
choć szkoda bo patrząc na inne watki to raczej szybko zdechły a ten rozwija sie całkiem prężnie XI



Wysłany: 2011-02-28 19:33 Zmieniony: 2011-02-28 20:20

Droga morfinko, nie napisałem, że konkretnie ty potrzebujesz psychiatry, jeśli tak to odebrałaś to przepraszam, chciałbym jedynie z ciekawości poznać zdanie fachowców na temat który sama poruszyłaś.Przyznaje dla mnie picie ludzkiej krwi przez człowieka jest po prostu chore,być może zdanie fachowca w dziedzinie krwiodawstwa, lub wspomnianego prze zemnie lekarza psychiatry zmieniło by mój pogląd na ten temat, póki co picie ludzkiej krwi jest dla mnie pewną formą kanibalizmu.

Poniżej ciekawe co nie co o piciu ludzkiej krwi >

> TU <

Szkoda tylko że nie jest to pisane przez fachowców.

[img:9a3c14246e]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:9a3c14246e]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-02-28 20:37

znam stronę której link podałaś i miałam okazje poznać osobiście autorkę tej strony i sporo osób wypowiadających się na niej ... wbrew pozorom to bardzo wrażliwi, otwarci i inteligentni ludzie.. nie sądzę żeby potrzebowali psychiatry... moje osobiste zdanie na ten temat



Wysłany: 2011-02-28 20:42

[quote:5c2f309ff2="morfina"]trochę trudne jest odpowiadanie na kilkanaście komentarzy na raz ale podsumowujac...
mam swoje upodobania...trudno...chyba tego nie zmienicie.... rozumiem ze większości chodzi po prostu o bezpieczenstwo....
a co do rozpoczecia tego wątku....fakt... zrobiłam to impulsywnie pod wpływem chwili i bez zastanowienia....było to dość idiotyczne wiec jeśli chcecie mozna go zakończyć... poradze sobie bez niego XD po prostu wszyscy maja jedną określona i konkretną postawę w stosunku do mnie i pisząc cały czas to samo w pewnym momencie staje sie to bezcelowe... np napisanie ze potrzebuje psychiatry po raz...któryśtam
choć szkoda bo patrząc na inne watki to raczej szybko zdechły a ten rozwija sie całkiem prężnie XI[/quote:5c2f309ff2]


Dlaczego zakończyć rozmowę na forum według mnie jest ciekawe i zajmujące, fakt na początku to nie przypominało rozmowy ale tylko przez niedociągnięcia które już były wyjaśnione. Ale wracając do tematu, wszyscy piszą o niebezpieczeństwie związanym z piciem krwi (ja również o tym pisałem ) ale gdy to wszystko przemyślałem, okazuje się że jestem tak samo pojebany jak morfina ( co wynika z mojej wcześniejszej treści ). Ponieważ ja np. uwielbiam wszystko co związane z wysokością: Skoki ze spadochronem, skoki na bungee itd. A to jest akurat niebezpieczne hobby gdyż może zawieść wiele rzeczy. Pisze o tym ponieważ był bym w tym momencie niesprawiedliwy w stosunku do morfiny, dlatego że w tym wypadku skoki ze spadochronem są tak samo niebezpieczne jak picie krwi ( może nawet bardziej ) ale jeżeli ktoś podchodzi do sprawy z dużym rozsądkiem i dojrzałością to może być niezła zabawa :-)

Napisał Yggdrasil !!!



Wysłany: 2011-02-28 20:46

[quote:ae695ac487="yggdrasil"][quote:ae695ac487="morfina"]trochę trudne jest odpowiadanie na kilkanaście komentarzy na raz ale podsumowujac...
mam swoje upodobania...trudno...chyba tego nie zmienicie.... rozumiem ze większości chodzi po prostu o bezpieczenstwo....
a co do rozpoczecia tego wątku....fakt... zrobiłam to impulsywnie pod wpływem chwili i bez zastanowienia....było to dość idiotyczne wiec jeśli chcecie mozna go zakończyć... poradze sobie bez niego XD po prostu wszyscy maja jedną określona i konkretną postawę w stosunku do mnie i pisząc cały czas to samo w pewnym momencie staje sie to bezcelowe... np napisanie ze potrzebuje psychiatry po raz...któryśtam
choć szkoda bo patrząc na inne watki to raczej szybko zdechły a ten rozwija sie całkiem prężnie XI[/quote:ae695ac487]


Dlaczego zakończyć rozmowę na forum według mnie jest ciekawe i zajmujące, fakt na początku to nie przypominało rozmowy ale tylko przez niedociągnięcia które już były wyjaśnione. Ale wracając do tematu, wszyscy piszą o niebezpieczeństwie związanym z piciem krwi (ja również o tym pisałem ) ale gdy to wszystko przemyślałem, okazuje się że jestem tak samo pojebany jak morfina ( co wynika z mojej wcześniejszej treści ). Ponieważ ja np. uwielbiam wszystko co związane z wysokością: Skoki ze spadochronem, skoki na bungee itd. A to jest akurat niebezpieczne hobby gdyż może zawieść wiele rzeczy. Pisze o tym ponieważ był bym w tym momencie niesprawiedliwy w stosunku do morfiny, dlatego że w tym wypadku skoki ze spadochronem są tak samo niebezpieczne jak picie krwi ( może nawet bardziej ) ale jeżeli ktoś podchodzi do sprawy z dużym rozsądkiem i dojrzałością to może być niezła zabawa :-)

Napisał Yggdrasil !!![/quote:ae695ac487]

dziękuje za choć nić porozumienia
zdążyłam już zrobić u z siebie idiotkę XD
jeśli ktoś ma ochotę na dalszą konwersacje to nie mam nic przeciwko... skoro spotkałam sie z takim zainteresowaniem na temat mojej "choroby"



Wysłany: 2011-02-28 21:05 Zmieniony: 2011-02-28 21:43

Tak, to na czym polega twoim zdaniem kitro wyjątkowość, przykładowo kolesia chodzącego po mieście z piłą łańcuchową, bo jest lekko inny od reszty społeczeństwa i odbiega od ogółu i na czym polega wyjątkowość krwiopijcy ,twoim zdaniem :)

[img:a59fccd95f]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:a59fccd95f]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-02-28 21:08

Ciekawa ta strona blood-luna, podali istotną informację którą powinni podkreślić - "Wampir potrzebuje jednorazowo niewiele krwi, mniej więcej zawartość kieliszka do wódki..."
Gdyż krew jest niestrawna i gdyby wypić większą dawkę została by zwrócona w postaci skrzepliny ale chyba z dawką jaką wymienili na stronie żołądek powinien się uporać.



Wysłany: 2011-02-28 21:38

[quote:f50f04c56c="yggdrasil"]Ciekawa ta strona blood-luna, podali istotną informację którą powinni podkreślić - "Wampir potrzebuje jednorazowo niewiele krwi, mniej więcej zawartość kieliszka do wódki..."
Gdyż krew jest niestrawna i gdyby wypić większą dawkę została by zwrócona w postaci skrzepliny ale chyba z dawką jaką wymienili na stronie żołądek powinien się uporać.[/quote:f50f04c56c]
to prawda ale tez zależy od osoby... z czasem organizm się przyzwyczaja i potrafi bez problemu przyjmować większe dawki ale w sumie nie ma takiej potrzeby...



Wysłany: 2011-02-28 21:54 Zmieniony: 2011-02-28 22:01

Chyba powinienem się zacząć bać, bo mam bardzo rzadko spotykaną grupę krwi :)

[img:9d249dc4a3]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:9d249dc4a3]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-02-28 21:59

O losie, za pierwszym razem przeczytałem "szukam dziewicy". Tak myślę, że to równie ciężki temat.

Odnosząc się do tego aktualnego, ja dalej niż kaszanka z grilla się nie posuwam...


"You need chaos in your soul to give birth to a dancing star."


Wysłany: 2011-02-28 22:02

No właśnie Luk mój błąd...shit, no ale mleko już rozlane :)

[img:3d9eb1879e]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:3d9eb1879e]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-02-28 23:09

[quote:a61bd20644="morfina"]każdy ma inne podejście.... moze ja oddaje również krew w stacji? ale nie ważne w sumie....
dziwi mnie nastawienie niektórych ludzi.... rozumiem że niektórzy nie potrafią tego po prostu przełknąć... ale niektórzy(zaznaczam niektórzy) wypowiadają sie tu tylko po to aby pokazać ze mają takie same zdanie jak inni i się im przypodobać "też uważam ze jest psychiczna...ale ja jestem fajny bo tez jeżdżę po ludziach patrzcie ja też napisałem chamski komentarz bla bla"

podsumowując pozdrowienia dla tych którzy nie chcą normalnie gadać a potrafią tylko napisać "ja pierdole żygać mi się chce itd"

a co jeśli obie osoby mają badania?
[/quote:a61bd20644]

Ty oddajesz krew? Ha ha ha ha... Szczerze w to wątpię. Gdybyś oddawała krew w stacji to byś jej nie piła, bo byś wiedziała dlaczego wielu ludzi nie może jej oddać. I co z tego, że kolega wampir pokaże ci badania? Co w nich zobaczysz? Negatyw na hiv, ewentualnie ok. morfologia, to wszystko. Przewlekłych swoich chorób ci nie pokaże, leków których ewentualnie bierze też. Tego ile pije alkoholu, pali papierosów itd również nie. Poziomu hormonów tym bardziej, a hormony właśnie są bardzo istotne. Ten ktoś może być nosicielem różnych chorób, wcale o tym nie wiedząc. Pijąc taką świeżą nieprzetworzoną krew, przyjmujesz cały syf, który ma ktoś w swoim ciele. Twój organizm przyswaja wszystkie wirusy, bakterie itd, tak samo jak witaminy z owoców. Uległaś modzie na wampiryzm...no to powodzenia.



Wysłany: 2011-02-28 23:12 Zmieniony: 2011-02-28 23:13

Dla Vampira i tak bez znaczenia,jaką grupę krwi masz Demoniko, byle by dobra była i jeszcze ciepła, a Victoria niestety mleka nie lubi, po tym co tu przeczytałem zaczynam się obawiać, czy i ona przypadkiem nie odstaje od ogólnie przyjętej normy, wszak jest wyjątkowa :)

[img:357797e70a]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:357797e70a]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-02-28 23:45

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Tak z czystej ciekawości. A szukany dawca sie znalazł?


Czasami warto uciec od zycia...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło