Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Thy Worshiper - Popiół (Introibo ad Altare Dei). Strona: 1

Artykuł: Thy Worshiper - Popiół (Introibo ad Altare Dei)

Thy Worshiper - Popiół (Introibo ad Altare Dei) Wysłany: 2011-02-11 13:14

materiał w pytkę :)) ciężko jest znaleźć moim zdaniem jakiekolwiek porównanie do TW :)) cholernie oryginalna kapela... moze sa tam echa Opeth, moze troche debiutanckiego Dimmu Borgir, moze troche Graveland... ale "Popiół" ma swój niepowtarzalny klimat wymykający się klasyfikacjom :)) jedyne zastrzeżenie jakie mozna mieć to troche archaiczne brzmienie.

Przydałoby sie, aby ktoś mądry zremasteryzowal ten materiał i wydał na CD :)


.


Wysłany: 2011-02-11 13:41

pierwsze słyszę o zespole, ale interesująco się zapowiada i w miarę możliwości z wydawnictwem się zapoznam


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2011-02-11 13:48

Obadaj obadaj - takie black metal, gdzie blacku jest tyle co w wokalach :) piekne harmonie, mnóstwo partii akustycznych, duzo przestrzeni, świetne wykorzystanie klawiszy, zdecydowanie wciaga :)


.


Wysłany: 2011-02-11 22:52

rewelacja artykuł!
jakie wspomnienia ! mam ich kasetę !
kurcze normalnie pobiegnę do piwnicy i odszukam stare dobre płyty z mystica i morbid noiza powinnam, bo kasety już nie odtworzę! a szkoda !
Jakby ktoś to miał zgrane bardzo proszę!


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Wysłany: 2011-02-11 23:50

W końcu ktoś złożył tutaj hołd tej genialnej płycie Świetny artykuł i świetna muzyka... fakt, brzmienie mogło być by lepsze, ale liczy się nastrój całej płyty. Wie ktoś coś czy wydadzą nowy album? Bo tak zapowiadali jakiś czas temu, ale nic dalej nie słychać.



!!!??? Wysłany: 2011-02-12 02:29

Ano właśnie, aż się prosi o reedycję. Niesamowity klimat, misteria dźwięków. Rewelacyjna, wymowna recenzja.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2011-02-12 19:00

Madua (Bicz)
Madua
Posty: 90
Białystok

O tak, Thy Worshiper zdecydowanie jest zespołem wartym uwagi.
Najbardziej podoba mi się w ich twórczości demo, które powstało w roku 2000 lecz nie zostało nigdy wydane
(w internecie można znaleźć wpisując po prostu Thy Worshiper - Unreleased) :) Piękna muzyka, piękne wykonanie. Czego chcieć więcej? ;>


"You are what you create... ... you create what you are",


Wysłany: 2011-02-15 18:40

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Dość długo mnie tu nie było i tak na dobry początek skrobnę kilka słów.
Thy Worshiper znam juz od dłuższego czasu, i nadal mi sie bardzo podoba i muszę przyznać że to nie jest zespół który szybko sie nudzi, łatwo wpada w ucho i ma coś w sobie co trzyma człowieka przy sobie, podobnie jest też z Hellveto, oba zespoły trudno jednoznacznie przydzielić do konkretnego gatunku.


Czasami warto uciec od zycia...


Thy Worshiper powraca Wysłany: 2011-03-03 15:36

Thy Worshiper wydaje nowa plyte... Na chwile obecna jest juz promo... W czerwcu kapela zagra kilka koncertow...
Na promo sklada sie 8 utworow.
Wszystkie utrzymane sa mocno w klimatach poganskich z agresywnymi gitarami... Bardziej przypomina Popiol... aczkolwiek jest bardziej zakrecona :/
Chyba tak moge to okreslic...
W chwili obecnej Thy Worshiper jest na etapie dogrywania trzech kolejnych utworow, ktore wypelnia promo i ukaza sie w pelnym wydaniu.
Ma nadzieje do dwoch miesiecy wyjsc ze studia i ukonczyc material.
Na plycie powinien pojawic sie rowniez wideoklip - to cos nowego w szeregach TW.
A w miedzy czasie piszcie do mnie, a sprobuje przeslac promo.
SLAVA!!!


Za malo czasu na przyjemnosci, wiec nie ma co sie opier....lac.


Thy Worshiper powraca Wysłany: 2011-03-03 16:24

[quote:5f03bcf8b3="Dariusz"]Thy Worshiper wydaje nowa plyte... Na chwile obecna jest juz promo... W czerwcu kapela zagra kilka koncertow...
Na promo sklada sie 8 utworow.
Wszystkie utrzymane sa mocno w klimatach poganskich z agresywnymi gitarami... Bardziej przypomina Popiol... aczkolwiek jest bardziej zakrecona :/
Chyba tak moge to okreslic...
W chwili obecnej Thy Worshiper jest na etapie dogrywania trzech kolejnych utworow, ktore wypelnia promo i ukaza sie w pelnym wydaniu.
Ma nadzieje do dwoch miesiecy wyjsc ze studia i ukonczyc material.
Na plycie powinien pojawic sie rowniez wideoklip - to cos nowego w szeregach TW.
A w miedzy czasie piszcie do mnie, a sprobuje przeslac promo.
SLAVA!!![/quote:5f03bcf8b3]

Spox, chętnie zrecenzujemy :)


.


Thy Worshiper Wysłany: 2011-03-03 16:55

Do tygodnia bede wysylal plyte. Czekam tylko az okladeczki dojda do nas.
Na pewno sie odezwe jeszcze...
SLAVA!!!


Za malo czasu na przyjemnosci, wiec nie ma co sie opier....lac.


Wysłany: 2011-03-03 17:51

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

JEST!!! Nowy album Thy Worshiper kur*** zaj*** [color=RED:ccb32ce5ac]CHWAŁA NIECH BĘDZIE BOGOM!!![/color:ccb32ce5ac] już sie nie mogę doczekać.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-03 18:41

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Przepraszam za te drugą wypowiedź.

A ja już napisałem w prawie tego promo, jakby nie patrzeć taka szansa nie zdarza sie często i warto z niej skorzystać, a naprawdę warto bo zespół jest tego wart.


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 00:42

Wreszczie!!!! Genialna informacja, czekam na promo:)))



Wysłany: 2011-03-04 00:58

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Kolejny fan Thy Worshiper świetnie :-D


Czasami warto uciec od zycia...


Wysłany: 2011-03-04 07:39

też czekam :))


.


Wysłany: 2011-03-04 11:16

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Takie nowiny są najlepsze. Wczoraj trzy razy przesłuchałem "Popiół" a potem mocny maraton z Hellveto.


Czasami warto uciec od zycia...


Thy Worshiper - live in Fibber's.. Wysłany: 2011-03-08 11:55

http://www.youtube.com/watch?v=rHslseiGOuI
Troszke z dupy kopia... ale zywial jest - w drugiej czesci POPIOL.


Za malo czasu na przyjemnosci, wiec nie ma co sie opier....lac.


Wysłany: 2011-03-08 11:57

Ja tam czekam na płytkę :))


.


Thy Worshiper Wysłany: 2011-03-08 12:43

hehe
Pod koniec tego tygodnia bede slal


Za malo czasu na przyjemnosci, wiec nie ma co sie opier....lac.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło