Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Lacrimosa znów w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Lacrimosa znów w Polsce

Lacrimosa znów w Polsce Wysłany: 2011-02-08 08:19

Bardzo dobra wiadomość. Mogliby kiedyś w Poznaniu zagrać


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-02-08 08:45

Fuck yeah! Nie wyobrażam sobie nie pójścia na ich koncert we Wrocku. :D


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Lacrimosa znów w Polsce Wysłany: 2011-02-08 10:05

[quote:7f6d2db6eb="amorphous"]Bardzo dobra wiadomość. Mogliby kiedyś w Poznaniu zagrać [/quote:7f6d2db6eb]

Fakt w Poznaniu zawsze miał bym blizej, a tak raczej nie pojade niestety Praca


Chwytac chwile ?


Lacrimosa znów w Polsce Wysłany: 2011-02-08 11:03

[quote:c5d1a4a488="amorphous"]Bardzo dobra wiadomość. Mogliby kiedyś w Poznaniu zagrać [/quote:c5d1a4a488]

myślę, ze wystarczy ich po prostu zaprosić
sa bardzo otwarci i wreszcie dużo koncertują,
jakby tak urząd miasta dopłacił?

(wiem, wiem to nie doda i nie jest na topie)

- znaleźć dobrego sponsora????

- bo niestety wszyscy wiemy jak wygląda u nas kwestia wynajmu klubów, organizacji koncertów, po prostu się nie opłaca
i w dużej mierze trzeba liczyć na straty
a Poznań nie powinien narzekać!
w Końcu macie dużo bliżej Berlin niż ja:)
chociaż tak jestem za wspieraniem polskiej sceny Dark independent, ale jak się nie ma co się lubi, to się wyjeżdża do Berlina ...
i tym optymistycznym akcentem....pozdrawiam
i śmigam do pracy


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Lacrimosa znów w Polsce Wysłany: 2011-02-08 13:16

[quote:cdaa9bf1a7="beatha"][quote:cdaa9bf1a7="amorphous"]Bardzo dobra wiadomość. Mogliby kiedyś w Poznaniu zagrać [/quote:cdaa9bf1a7]

myślę, ze wystarczy ich po prostu zaprosić
sa bardzo otwarci i wreszcie dużo koncertują,
jakby tak urząd miasta dopłacił?

(wiem, wiem to nie doda i nie jest na topie)

- znaleźć dobrego sponsora????

- bo niestety wszyscy wiemy jak wygląda u nas kwestia wynajmu klubów, organizacji koncertów, po prostu się nie opłaca
i w dużej mierze trzeba liczyć na straty
a Poznań nie powinien narzekać!
w Końcu macie dużo bliżej Berlin niż ja:)
chociaż tak jestem za wspieraniem polskiej sceny Dark independent, ale jak się nie ma co się lubi, to się wyjeżdża do Berlina ...
i tym optymistycznym akcentem....pozdrawiam
i śmigam do pracy [/quote:cdaa9bf1a7]

no to czekamy :) załóż agencję i zorganizuj koncert :)


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2011-02-08 15:54

od razu jak tylko wygram w totka żebym mogła dokładać do interesów :D


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Wysłany: 2011-02-08 16:50

[quote:3b3f59ed9b="beatha"]od razu jak tylko wygram w totka żebym mogła dokładać do interesów :D [/quote:3b3f59ed9b]

Niestety wszedzie chodzi, o tą pierdolona kase


Chwytac chwile ?


Wysłany: 2011-02-08 18:09

I całe szczeście inaczej świat byłby zbyt skomplikowany


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-02-08 18:18

[quote:61a7ccf7fd="amorphous"]I całe szczeście inaczej świat byłby zbyt skomplikowany [/quote:61a7ccf7fd]
Dlaczego tak uważasz?


Chwytac chwile ?


Wysłany: 2011-02-08 18:59

Dobra wiadomośćdobra, ale i tak mnie nie bedzie ;/ za duzo wydatkow jak na ten rok. Lipa.


Long Live Horror


Wysłany: 2011-02-08 19:52

Zephirus (Bicz)
Zephirus
Posty: 71
Za siedmioma cmentarzami

Świetna wiadomość:) Ostatnio nie mogłem się wybrać na krakowski koncert, ale tym razem już nic mi nie przeszkodzi!! :)


"I will sing my worst southamerican song at your funeral"


lacrimosa Wysłany: 2011-02-10 11:50

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

Bardzo mnie ta nowina ucieszyła ! Oczywiscie sięwybieram (Warszawa).Dobrze , że dowiedziałam się teraz , gdyż jestem w stanie zagospodarować pieniądze na ten koncert.Gdzie będzie można kupić bilety ,bo w empiku widzę , że nie pojawił się ten koncert w wydarzeniach ?
Wreszcie koniec muzycznej stagnacji...:)


Schuld und Sühne


lacrimosa Wysłany: 2011-02-10 12:59

na stornie lacrimosy napisali, że info o koncertach zostało "wymyślone". obawiam się więc, że to wsystko plotka



Wysłany: 2011-02-11 23:26

Progresja sama zamieściła to info!
więc warszawski nie wiem dlaczego miałby być plotką ?
Kraków czekam na odpowiedz, jedynie z obozu Wrocławskiego brak info...
w dodatku na stronie Lacrimosy nie pisze nic, ze to akurat nasze koncerty maja jakiś problem z potwierdzeniem... wiec może pochopnych wniosków nie wysuwajmy, lepiej kasę odkładać ...


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Wysłany: 2011-02-12 01:22

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Notka z oficjalnej strony

Unfortunately there are many pages that pretend to be from LACRIMOSA – which they are not! Those pages often deal with wrong information. Now again, some of those pages published concert dates that I never confirmed! Please notice: The only source of correct information are our official sites, in particular our homepage www.lacrimosa.com!

Stąd wniosek że najlepiej jest się sugerować informacjami z oficjalnej strony lub jak wyżej zostało wspomniane z serwisów które oferują sprzedaż biletów.


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Wysłany: 2011-02-12 11:29

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

Na ich oficjalnej stronie nic nie pisze... nie ma informacji o żadnym koncercie w Polsce..Więc już nie wiem...Ale profilaktycznie zacznę zbierać kasę..:-)


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2011-02-12 12:19

[quote:fea3249861="lacrima"]Na ich oficjalnej stronie nic nie pisze... nie ma informacji o żadnym koncercie w Polsce..Więc już nie wiem...Ale profilaktycznie zacznę zbierać kasę..:-)[/quote:fea3249861]

Mi sie tez wydaje, że to Fałszywy alarm


Chwytac chwile ?


Wysłany: 2011-02-12 22:11

warszawa na 100 -przestańcie siać panikę!


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Wysłany: 2011-02-12 22:52

no miejmy nadzieję że te koncerty się odbędą



Wysłany: 2011-02-13 20:46

no i już mamy odpowiedz od Galicja Productions cała trasa LACRIMOSY
po wschodniej Europie zostaje odwołana
W TYM WSZYSTKIE KONCERTY W POLSCE!
(Litwa również- nie wiedzieć dlaczego...)
Jeżeli coś się dowiem dam znać
przykro bardzo




I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło