Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Vintersorg - Jordpuls. Strona: 1

Artykuł: Vintersorg - Jordpuls

Vintersorg - Jordpuls Wysłany: 2011-01-26 11:42

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Tack Harlequin, jag vill vänta och lyssna på detta, såklart! :)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-01-26 11:45

A do mnie właśnie nigdy nie potrafił trafić w 100%, choć "Visions from the spiral generator" i "The focusing blur" nawet lubie. Niemniej jednak ciągle mi czegos brakuje w jego muzyce


.


Wysłany: 2011-01-26 11:49

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

No tam nigdy nie było żadnych rewelacji. Właściwie tylko klimat się tu liczy i w dodatku trzeba ten klimat lubić. Podobnie jak np. w Wardrunie, ale wolę Vintersorga.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-01-26 11:54

a nawet słuchałem niedawno Wardruny bo kolega mi polecił. W ogole mi sie nie podobało :P tam chyba więcej ambientu jest :P


.


Wysłany: 2011-01-26 12:02

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:f262a34080="Harlequin"]Niemniej jednak ciągle mi czegos brakuje w jego muzyce [/quote:f262a34080]

czyżby za mało szatana?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2011-01-26 12:06

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

No mi też mniej leży, wolę szwedzki od norweskiego, hehe. Poza tym Wardruna jest dla mnie i tak dużo bardziej ciekawa niż typowy black metal jak Gorgoroth (a w końcu i tu Gaahl i tu Gaahl). Z Gorgorothem rozwalił nam studio w Krakowie, a Wardruna to czasem taki norweski Dead Can Dance. Wrzucam w "czego se słuchacie" ze słówkiem komentarza coby nie offtopować.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-01-26 12:11

[quote:6b52b21fb3="minawi"][quote:6b52b21fb3="Harlequin"]Niemniej jednak ciągle mi czegos brakuje w jego muzyce [/quote:6b52b21fb3]

czyżby za mało szatana? [/quote:6b52b21fb3]

No właśnie zawsze miałem wrażenie, ze jego kawałki nie trzymają się kupy - bardziej techniczne płyty są za mało spojne, a te bardziej klimatyczne płyty zbyt zachowawcze.


.


Wysłany: 2011-01-26 13:47 Zmieniony: 2011-01-26 13:48

uwielbiam vintersorga - z niekłamanym zachwytem oczekuje płyty!
a niespełnionym marzeniem wciąż pozostaje zobaczyć ich na żywo...

Till Fjälls (dawno dawno temu) był u mnie zamiast marszu Mandelsona -
imprezę rozwodową również rozpoczynał:D
mam sentyment do wspaniałego brzmienia i cudownego wokalu



I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Wysłany: 2011-01-26 15:52

Vintersorg jest świetny zarówno jako wokalista jak i kompozytor, poza projektami solowymi jak Vintersorg czy Cronian wprost genialnie spisuje się w Borknagar od ładnych paru lat. Bez wątpienia jeden z najlepszych wokalistów na scenie metalowej i prawdziwy artysta. Na nowy album ino czekać, nie ukrywam jednak, że bardziej czekam na solowy projekt imć Vortex'a. :)


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło