Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Head Control System - Murder Nature. Strona: 1

Artykuł: Head Control System - Murder Nature

Head Control System - Murder Nature Wysłany: 2011-01-20 08:40

luter (Bicz)
luter
Posty: 49
Allenstein

Bardzo zacny album, wsiąkłem kiedyś weń na dłuższy czas. Przepiękne melodie i urzekające wokalizy. Taki bardziej melodyjny Tool :-)

Ale słuchałem jej niedawno na nowo i nie dał rady album zagościć u mnie na dłużej. Piękno pozostało, tylko ta "miękkość" mnie rozbrajała. Może problem leży po mojej stronie, że mi się okrutnego piękna zachciało: tych melodii i tego śpiewu z konkretniejszym muzycznie pierdolnięciem



Wysłany: 2011-01-20 11:50

Właśnie słucham tej płyty pierwszy raz i porównania do Tool i Katatonii jak najbardziej trafne. Generalnie bardzo dobry album ,dosc chwytliwy, niebanalny, choć to i owo jest zaczerpnięte od innych kapel. Myślę, że będę wracał :)


.


Head Control System - Murder Nature Wysłany: 2011-01-20 12:01

[quote:4233d270b8="luter"]Bardzo zacny album, wsiąkłem kiedyś weń na dłuższy czas. Przepiękne melodie i urzekające wokalizy. Taki bardziej melodyjny Tool :-)

Ale słuchałem jej niedawno na nowo i nie dał rady album zagościć u mnie na dłużej. Piękno pozostało, tylko ta "miękkość" mnie rozbrajała. Może problem leży po mojej stronie, że mi się okrutnego piękna zachciało: tych melodii i tego śpiewu z konkretniejszym muzycznie pierdolnięciem[/quote:4233d270b8] moze jakis link z muzyczka :)


Chwytac chwile ?


Wysłany: 2011-01-20 12:11

Przez porównanie do Toola i Katatonii, też się zapoznam.

"gothcure", weź przestań napierdalać o tych linkach. Poszukaj w sieci, chyba że google dało Ci bana i nie możesz. Jak znajdziesz - ściągnij; jak się spodoba - kup. Proste.


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-01-20 12:13

Trochę przepadli z tamta pylta, bo mała wytwórnia ich wydała i nei było za bardzo promocji. O ile z tego co kojarze w polskich czasopismach były recenzje tej płyty, o tyle zagranicą nie koniecznie.


.


Wysłany: 2011-01-20 12:15

No to mamy:)


posłuchamy zobaczymy:)


Chwytac chwile ?


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło