Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Turmion Kätilöt. Strona: last

Turmion Kätilöt Wysłany: 2011-01-16 01:59

Dzień dobry. Pierwszy post, wypada więc się przywitać.
Jako, że nigdzie nie udało mi się znaleźć tematu o tychże mysiach pysiach kolorowych, zakładam go więc osobiście i własnoręcznie.

http://www.myspace.com/officialturmionkatilot - polecam obadać :)

Kapela mało znana, a niesłusznie, bo muzyką w moim skromnym mniemaniu momentami przebija nawet Rammsteina (nierzadko są również do Niemców porównywani). Nie mniej jednak TK mają o niebo większego kopa i są tak chwytliwi, że nawet nie znając fińskiego, człowiek łapie refleksja "cholera, nie rozumiem ni cholery o czym śpiewają, ale to jest, w mordę jeża, ŚWIETNE!".
Turmioni właśnie weszli do studia i z tego co mi wiadomo, niedługo skończą nagrywać swoją czwartą płytę (premiera - 2.02.2011) "Persetechnique". I nie ukrywam, że czekam na nią z niecierpliwością, ponieważ pod koniec 2009 roku zespół zmienił gitarzystę z DJa Vastapallo (który był współzałożycielem kapeli) na Bobby'ego Undertakera (szerszej publice znanemu z Deathchaina i Trollheim's Grott). Jestem pierońsko ciekawa co z tego wyjdzie, bo wiem jaki rodzaj muzyki grają zespoły, w których Bobby poprzednio rzeźbił na gitarze, a singiel "Ihmisixsixsix" zaostrzył mój apetyt

Wasze opinie? Słuchacie, lubicie? (matko, czuję się jak ankieterka z OBOP-u)



Wysłany: 2011-03-04 14:55

Bardzo dobry zespół :) Jeden z moich ulubionych, mogłabym go bez przerwy słuchać :D pozdrawiam!


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2011-03-04 14:56




także gorąco polecam :))


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2011-03-04 15:53

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Gorąco polecam : '' Paha Ihminen'' .


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2011-03-05 17:26

też bardzo dobre :) Tak naprawdę nie mają utworów których możnaby nie polubić :D


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2011-03-19 19:05

Tylko 3 osoby wypowiadają się na ten temat? Oj szkoda... Warto zapoznać się z twórczością Turmiona Katilota :) Naprawdę dobry zespół, tylko szkoda, że tak mało znany w Polsce...


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2011-03-23 00:08

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Hmm...Może właśnie dlatego zespół ma swój urok ... ;-}


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2011-03-23 02:01 Zmieniony: 2011-03-23 02:03

[quote:9a877d5138="MoirreyMalane666"]Tylko 3 osoby wypowiadają się na ten temat? Oj szkoda... Warto zapoznać się z twórczością Turmiona Katilota :) Naprawdę dobry zespół, tylko szkoda, że tak mało znany w Polsce... [/quote:9a877d5138]
Wcale nie tak mało znany, ale mało można o nim napisać poza tym, że na żywo występują w strojach sadomaso i grają kopię Rammsteina tyle, że z darciem ryja i po fińsku :P

PS. Edit:
Niedawno wyszła ich nowa płyta co się zwie Perstechnique



Wysłany: 2011-03-23 08:24

wiem i słuchałam już :D


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2011-03-24 22:45

jak wrazenia wzgledem nowej plyty
moze kupie bo nowy PAIN dopiero wczerwcu
pozdrawiam


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2012-10-15 01:45

byłem jeden raz na ich koncercie ...naprawde super band...nie znalem ich ale po tym koncercie naprawde spodobala mi sie ta ich muzyka...

http://www.youtube.com/watch?v=JAU5aX5oxKE


fucko off and die!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło