Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Burzum - Fallen. Strona: 1

Artykuł: Burzum - Fallen

Burzum - Fallen Wysłany: 2011-01-13 15:20

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Co za dużo, to nie zdrowo. Varg w więzieniu się wypalił. Ale mimo to jestem ciekawy co skomponował, bo może to będzie coś przyzwoitego. Ale szczerze wątpię..


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2011-01-13 15:31

No cóż, Belus jest naprawdę dobrą płytą. A jaka będzie nowa? No oby lepsza, mam taką nadzieję jednak nic nie przebije Aske.


Long Live Horror


Wysłany: 2011-01-13 17:21

Cóż nowe dokonania Varga po prostu mnie śmieszą. W więżieniu się facet wypalił i tym co robi teraz sam sobie szkodzi iż miażdży potęgę Burzum. Takie jest bynajmniej moje zdanie na ten temat.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2011-01-13 22:13

widać chłop ma trochę rachunków do uregulowania albo próbuje niepotrzebnie nadrobić "stracony" czas.
tak czy inaczej niech będzie to dobry album!


"Come with me if you want to live"


Wysłany: 2011-01-13 23:01

[quote:6b76225eb0="travis_bickle"]widać chłop ma trochę rachunków do uregulowania albo próbuje niepotrzebnie nadrobić "stracony" czas.[/quote:6b76225eb0]

Haha, możliwe, aczkolwiek sądzę, że po takim czasie jego wena twórcza ze straconych lat szuka ujścia.

[quote:6b76225eb0="travis_bickle"]tak czy inaczej niech będzie to dobry album![/quote:6b76225eb0]

Popieram.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2011-01-14 22:40

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:128cf4511c="Freakstranger"][quote:128cf4511c="travis_bickle"]widać chłop ma trochę rachunków do uregulowania albo próbuje niepotrzebnie nadrobić "stracony" czas.[/quote:128cf4511c]

Haha, możliwe, aczkolwiek sądzę, że po takim czasie jego wena twórcza ze straconych lat szuka ujścia. [/quote:128cf4511c]

Nie pamiętam, gdzie jest więzienie w Tromsoe, ale od komisariatu policji uliczką w dół aż do dużego marketu, potem w prawo i jakieś dwie czy trzy przecznice prosto i w lewo i już znad oceanu rozpościera się piękny widok na bodajże jedyny pozostały duży drewniany kościół w Norwegii.

Jeśli ten widok zrobił na nim wrażenie, to na pewno wtórne.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-01-14 22:57

[quote:bd5d7b3d03="Yngwie"][quote:bd5d7b3d03="Freakstranger"][quote:bd5d7b3d03="travis_bickle"]widać chłop ma trochę rachunków do uregulowania albo próbuje niepotrzebnie nadrobić "stracony" czas.[/quote:bd5d7b3d03]

Haha, możliwe, aczkolwiek sądzę, że po takim czasie jego wena twórcza ze straconych lat szuka ujścia. [/quote:bd5d7b3d03]

Nie pamiętam, gdzie jest więzienie w Tromsoe, ale od komisariatu policji uliczką w dół aż do dużego marketu, potem w prawo i jakieś dwie czy trzy przecznice prosto i w lewo i już znad oceanu rozpościera się piękny widok na bodajże jedyny pozostały duży drewniany kościół w Norwegii.

Jeśli ten widok zrobił na nim wrażenie, to na pewno wtórne.[/quote:bd5d7b3d03]

Wtórne?,poproszę o przykłady!
Varg stracił "trzeci wymiar ale sie rozkreci.




Wysłany: 2011-01-15 08:38 Zmieniony: 2011-01-15 09:05

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:b9561bbbc3="DEMONEMOON"][quote:b9561bbbc3="Yngwie"][quote:b9561bbbc3="Freakstranger"][quote:b9561bbbc3="travis_bickle"]widać chłop ma trochę rachunków do uregulowania albo próbuje niepotrzebnie nadrobić "stracony" czas.[/quote:b9561bbbc3]

Haha, możliwe, aczkolwiek sądzę, że po takim czasie jego wena twórcza ze straconych lat szuka ujścia. [/quote:b9561bbbc3]

Nie pamiętam, gdzie jest więzienie w Tromsoe, ale od komisariatu policji uliczką w dół aż do dużego marketu, potem w prawo i jakieś dwie czy trzy przecznice prosto i w lewo i już znad oceanu rozpościera się piękny widok na bodajże jedyny pozostały duży drewniany kościół w Norwegii.

Jeśli ten widok zrobił na nim wrażenie, to na pewno wtórne.[/quote:b9561bbbc3]

Wtórne?,poproszę o przykłady!
Varg stracił "trzeci wymiar ale sie rozkreci.


[/quote:b9561bbbc3]

Wtórne w sensie, że już kilka drewnianych kościołów kiedyś w życiu widział. Muzyka to inna bajka :).


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2011-01-15 20:35 Zmieniony: 2011-01-15 20:37

[quote:ea9473bbaf="lord_setherial"]Cóż nowe dokonania Varga po prostu mnie śmieszą. W więżieniu się facet wypalił i tym co robi teraz sam sobie szkodzi iż miażdży potęgę Burzum. Takie jest bynajmniej moje zdanie na ten temat. [/quote:ea9473bbaf]
Nie zgodziłbym się - to co robi teraz to uzupełnienie. I nie jest najgorsze w porównaniu do ostatnich dokonań Satyricona czy Mayhema.
Moim zdaniem bardziej krytycznie należałoby wypowiadać się o albumach takich jak Daudi Baldrs czy Hlidskjalf, które faktycznie mógł sobie darować.


To topic - mam nadzieje że nowe wydawnictwo będzie bardziej ''raw''.
Widzieliście okładkę? Wzbudza u mnie mieszane uczucia
http://www.burzum.org/eng/discography/official/2011_fallen.shtml


W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, nawet własnej dupie - wydaje ci się że chcesz pierdnąć a możesz się zesrać.


Wysłany: 2011-01-18 16:27

[quote:f3ff4ec2ad="Behold"][quote:f3ff4ec2ad="lord_setherial"]Cóż nowe dokonania Varga po prostu mnie śmieszą. W więżieniu się facet wypalił i tym co robi teraz sam sobie szkodzi iż miażdży potęgę Burzum. Takie jest bynajmniej moje zdanie na ten temat. [/quote:f3ff4ec2ad]
Nie zgodziłbym się - to co robi teraz to uzupełnienie. I nie jest najgorsze w porównaniu do ostatnich dokonań Satyricona czy Mayhema.
Moim zdaniem bardziej krytycznie należałoby wypowiadać się o albumach takich jak Daudi Baldrs czy Hlidskjalf, które faktycznie mógł sobie darować.


To topic - mam nadzieje że nowe wydawnictwo będzie bardziej ''raw''.
Widzieliście okładkę? Wzbudza u mnie mieszane uczucia
http://www.burzum.org/eng/discography/official/2011_fallen.shtml[/quote:f3ff4ec2ad]
Okładka pewnie jeszcze się zmieni, a płyta, miejmy nadzieję będzie ciekawa


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2011-02-06 16:03

Heh, na jutube na ponad miesiąc przed premierą już cały album krąży

Po takim wczorajszym pierwszym jutubowym przesłuchaniu całej płyty dochodzę do wniosku, że to taki ''Belus part II''. Lepszy wokal (trochę za dużo czystych partii), lepsza produkcja i lepsza perkusja ale tak ogólnie - blekmetalowa papka w wersji light.


W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, nawet własnej dupie - wydaje ci się że chcesz pierdnąć a możesz się zesrać.


Wysłany: 2011-02-07 16:07 Zmieniony: 2011-02-07 16:08

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

[quote:81d720d658="Behold"]Heh, na jutube na ponad miesiąc przed premierą już cały album krąży

Po takim wczorajszym pierwszym jutubowym przesłuchaniu całej płyty dochodzę do wniosku, że to taki ''Belus part II''. Lepszy wokal (trochę za dużo czystych partii), lepsza produkcja i lepsza perkusja ale tak ogólnie - blekmetalowa papka w wersji light.[/quote:81d720d658]

Przed chwilą też przesłuchałem i zgadzam się z Tobą. Fallen zajeżdża Belusem jak cholera. Tak jak się spodziewałem - znów się zawiodłem. Nawet okładka brzydka jakaś


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2011-02-07 17:57 Zmieniony: 2011-02-07 17:59

Update 07.02.2011 - Ok, przesłuchałem 2 raz Ujdzie. Mam zamiar (i ochotę o dziwo) jeszcze parę razy powrócić do Fallena.

Vanvidd chyba najlepszy utwór płyty.


W dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, nawet własnej dupie - wydaje ci się że chcesz pierdnąć a możesz się zesrać.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło