Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

MasseMord - The Madness Tongue Devouring Juices of Livid.... Strona: 1

Artykuł: MasseMord - The Madness Tongue Devouring Juices of Livid...

MasseMord - The Madness Tongue Devouring Juices of Livid... Wysłany: 2011-01-02 19:38

A ja tak lubiłem Massemorda w którym była tylko pieprzona rzeźnia i kawałki o tematyce wyniszczenia ludzkości i pochodnych. Szkoda, że nawet Massemord poszledł w ślady tworów takich jak FSD, Furia, Morowe czy Duszę Wypuścił... Nie za dużo tego, żeby robić z Massemorda koleją kopię tych kapel?



Wysłany: 2011-01-02 20:42

Rochu,
masz racje, robienie tylu zespołów w ramach wąskiej grupy muzyków nie zawsze jest dobre, ale mam poczucie, że każda z tych kapel jakoś zachowuje swoją tożsamość. MasseMord, które pokazało inne oblicze na tej nowej płycie, wróci jeszcze pewnie z bardziej przewidywalnym nagraniem za jakiś czas. wydaje mi się, że Furia, MasseMord i Morowe mogą się trochę zlewać, jednak biorąc pod lupę ten nowy materiał MM jestem po prostu pod wrażeniem. bardzo mi sie podoba.


"Come with me if you want to live"


Wysłany: 2011-01-06 23:24

Czaiłem się i czaiłem,aż w koncu odpaliłem,od razu mam przed oczami Nocturno Culto i spółkę z tematu Quintessence,ciekawe piłowanie z cyklu katatonic trip,troszkę może za mało surrealistycznej nuty,ale idzie wchłonąć.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło