Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Garth Nix - Sabriel. Strona: last

Wysłany: 2006-11-14 23:37

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

Hej ja czytałem... wg mnie ksiązka przyzwoita .. czytałem 1,2 i 3 część i wg mnie 2 i 3 najlepsza ;P ( pierwsza troche za krótka :P jak dla mnie )


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2007-04-20 21:19

Czytałam, lecz książki te nie wzbudziły u mnie nic poza chwilową rozrywką dla wyobraźni przy czytaniu, chociaż fabuła ciekawa, język wydaje się pisany pod góra14 latków :P



Wysłany: 2008-05-31 11:22

[quote:ed2942b44d="would"]Czytałam, lecz książki te nie wzbudziły u mnie nic poza chwilową rozrywką dla wyobraźni przy czytaniu, chociaż fabuła ciekawa, język wydaje się pisany pod góra14 latków :P[/quote:ed2942b44d]

O ile się nie mylę autor w chwili pisania nie miał o wiele więcej książka przyzwoita, pierwsza cześć ma w sobie coś z klasycznej fantasy, jakiś taki urok i prostotę, druga i trzecia (Lirael i Abhorsen- o ile się nie mylę)już bardziej wymyślne ale przez to tracą swój jedyny urok. Polecam tę książkę na dobry początek... prosty język, dość obrazowa i zostaje jednak w pamięci jej oryginalne pomysły na "magię" :)

Pozdrawiam
Diarmad


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2010-02-26 16:12

Czytało się przyjemnie wszystkie trzy tomy, ot taka rozrywka w stylu HP jednak jak dla mnie dużo przyjemniejsza.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło