Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Kat & Roman Kostrzewski - Czarno-biała. Strona: 1

Artykuł: Kat & Roman Kostrzewski - Czarno-biała

Kat & Roman Kostrzewski - Czarno-biała Wysłany: 2010-12-08 17:24

Na oficjalnej stronie zespołu są już dostępne pierwsze fragmenty kawałków z najnowszej płyty zespołu:).

http://www.kat.info.pl/kat_serv/index.html

Wchodźcie, słuchajcie i wypowiadajcie się co o tym sądzicie. Czy warto było czekać tyle lat na następce "Szyderczego Zwierciadła" czy może Roman powinien już sobie dać spokój z metalem i iść na stan spoczynku? Jestem ciekaw opinii


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2010-12-08 18:21

Rzadko odsłuchuje cos na stronach zespołów/myspacach, wiec poczekam na Twoja recenzje jak mnie zachęcisz to siegnę


.


Wysłany: 2010-12-08 20:36

dla mnie KAT to tylko z Romanem innej opcji nie ma widzdialem pare razy na zywo i zawsze byl ogien wiem ze nie jestem obiektywny jak jeszcze do..a plyte


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2010-12-08 20:59

Zapowiada się obiecująco.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2010-12-08 21:06

no to super chyba zerkne na ta stronke pozdro!!!


Kropla drąży skałę


Wysłany: 2010-12-08 22:12

meier (Bicz)
meier
Posty: 7
chełm śl

Na stan spoczynku na pewno nie może iść gdyż koncerty jakie daje z KAT'em są niepowtarzalne, jego taniec na scenie jest powalający :D czekam z niecierpliwością na kolejny koncert... a co do nowej płyty hmmm dzięki za info ja na pewno posłucham :)


Zawsze może być gorzej.


Wysłany: 2010-12-09 14:51

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Jak wyjdzie całość to posłucham najpierw na youtube, a dopiero potem będę myślał nad jej ewentualnym kupnem. Cieszę się, że będzie kontynuacja Diabelskiego Domu hehe. Szydercze Zwierciadło było jak dla mnie dosyć przeciętne i mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Pożyjemy, zobaczymy.. No i w końcu będę miał okazję zobaczyć ich na żywo pod koniec stycznia


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło