Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Parapsychologia. Strona: 1

Wysłany: 2010-12-03 20:58 Zmieniony: 2010-12-03 21:10

interesuję się, owszem. usiłuję rozwinąć w sobie telepatię i jasnowidztwo, bo do tych dwóch mam jakiś dryg. psychokinezy owszem, chciałabym się nauczyć, ale wszystko kończy się na mrugających i gasnących latarniach kiedy przechodzę ulicą, choć chyba ma to niewiele wspólnego. a co do prekognicji - chyba nie zaszczycam jej należytą uwagą po za przypadkami osób trzecich, samej widzieć przyszłość chyba mi się nie uśmiecha.


mam widzenie przyszłości - zaraz w temacie odezwą się osoby butami ryjące w błocie z twierdzeniem, że coś takiego jak parapsychologia nie istnieje.


odnośnie jasnowidzenia (choć nie lubię tego nazywać w ten sposób) oraz telepatii często mam wrażenie, że widzę coś oczami innych ludzi albo słyszę ich myśli. czasem po prostu coś wiem, np. imię i wiek pewnej osoby zanim ona mi je poda. często telepatycznie porozumiewam się z przyjacielem - zdaje się, że on nawet nie wie o tym, a jednak, to, co do niego mówię, dociera. Może to wszystko tylko bardzo wyczulona empatia.

czasem zdarza mi się wpłynąć myślą na zdarzenia, ale to nieregularnie i wymaga czasu.


Nuair a théann sé fán chroí cha scaoiltear as é go bráth.


Wysłany: 2010-12-03 22:36

Heheh powodzenia! Jak zaczniesz miec rozne dziwne jazdy to sie nie zdziw. Praktykowalem magie chaosu i rowniez otwieralem trzecie oko. Wiedziec za duzo nie jest dobrze uwierz... Moze poprostu czlowiekowi odbic albo staniesz sie socjopata.


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2010-12-04 11:29

Parapsychologia nie jest nauką.


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2011-09-26 15:45

Zdolności mediumistyczne sama chciałabym posiadać :) czasami i w niektórych miejscach potrafię wyczuć inną energię ale zdarza się to rzadko. Osobiście bardzo mocno się tym interesuje i zbieram jak najwięcej literatury na ten temat.


Carpe Noctem


Wysłany: 2011-09-26 17:27 Zmieniony: 2011-09-26 17:32

Ja tam posiadam sporo tej mediumistycznej mocy :) jak by co mogę nadmiar nieodpłatnie oddać w dobre ręce witam ciebie na forum DP Dark_Rose :) fajnie że kolejna mroczna duszyczka ze Szczecina zawitała na DP

[img:b97fe5feb8]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:b97fe5feb8]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło