Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Rozmowy o zdjęciach. Strona: 1

Rozmowy o zdjęciach Wysłany: 2006-10-04 23:45

[quote:0866c1ddab="alphar"]Arek teraz jeśli dostaniesz jakieś "0" to bez wątpienia z czystej złośliwości ćwierkających Galeria z dziewczynami jest po prostu boska, rozpływam sie jak ja widze, druga podoba mi się mniej, dlatego, że nie przepadam za zdjeciami martwej natury:) wole ludzi. Ale generalnie również niczego sobie.

A jaki masz teraz obiektyw?[/quote:0866c1ddab]
"Ćwierkających" powiadasz ? :) czyżby chodziło o... hehe
Na razie jeszcze nie dostałem "0", najniższe to "4" i "5" ale pewnie dojdzie i do tego...
Cieszę sie że podoba Ci się aż tak ta galeria, może powinienem trochę staranniej przygotować te zdjęcia bo niektóre trochę straciły po obróbce, ale następnym razem bardziej się przyłożę...
Mówisz że nie przepadasz za zdjęciami martwej natury... no ja kiedyś nie przepadałem za zdjeciami ludzi właśnie bo martwą naturę można ustawić jak się chce, nie rusza się, nie męczy i nie marudzi jak zdjęcie nie jest zbyt dobre (albo i nawet jak jest) że źle wyszła ale lubię fotografować ludzi, od dłuższego już czasu, coraz bardziej i bardziej :)
O obiektywie który mam za dużo nie będę się rozpisywał bo jest kiepski (tzn. ten którym robiłem, bo mam jeszcze tele, nieco lepszy od tego podstawowego ale też nie wysokiej klasy) Wolałbym napisać o tym który mam zamiar kupić ale to jeszcze na razie przyszłość heh :)



Wysłany: 2006-10-06 09:24

ja dostalem juz 4 zera :P moze ktos jest wkurzony na mnie hehe



Wysłany: 2006-10-06 11:47

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

eee co ty gadasz, kochanek :P toc ty śliczny jestes <hehe> 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-10-06 18:11

Aniol (Bicz)
Aniol
Posty: 158
Poznań * *Loża nr 1 ;)* *

Arku – gratuluje wyboru scenerii do ostatnich fotek :) .... po zmroku ten labirynt starych korytarzy tworzy iscie magiczna aure... zdjecia subtelnie wydobywaja surowe piekno otoczenia...
Jakis czas temu - w tym samym tym zakatku - mialam sesje z Xardasem - to doskonaly, profesjonalny fotograf, z którym bardzo milo się wspolpracuje – efekty w galerii :)



"Bela Lugosi nie zyje, ja zreszta tez.."


...


Wysłany: 2006-10-06 22:57

[quote:dac1826c9a="minawi"]eee co ty gadasz, kochanek :P toc ty śliczny jestes <hehe> 8)[/quote:dac1826c9a]

hehe dzieki, tak naprawde jestem paskudny tylko na zdjeciach jakos wygladam 8)



Wysłany: 2006-10-07 07:02

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

jako że to śmietnik to powiem wprost: nie pierdol :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-10-08 12:54

8) :twisted: :twisted: :twisted: nie pierdole



Wysłany: 2006-10-09 18:12

Ponieważ na tym forum panuje bardzo surowa cenzura (pod każdym względem) i opiekuńcza dbałość o użytkowników, postanowiłem zamieścić nieco zmienioną wersję mojej wypowiedzi:

[quote:c16fc20242="Aniol"]Arku – gratuluje wyboru scenerii do ostatnich fotek :) .... po zmroku ten labirynt starych korytarzy tworzy iscie magiczna aure... zdjecia subtelnie wydobywaja surowe piekno otoczenia...[/quote:c16fc20242] Bardzo żałuję że w moich zdjęciach podoba Ci się tylko sceneria, ale jak zdążyłem się już wcześniej przekonać po prostu bardzo surowy z Ciebie krytyk.
Z tą magiczną aurą bym nie przesadzał, chyba że chodzi o duchy, rozstrzelanych tam podobno przez hitlerowców, podopiecznych tego zakładu.

[quote:c16fc20242="Aniol"]Jakis czas temu - w tym samym tym zakatku - mialam sesje z Xardasem - to doskonaly, profesjonalny fotograf, z którym bardzo milo się wspolpracuje – efekty w galerii :)[/quote:c16fc20242] Zgadzam się, Xardas to bardzo sympatyczny fotograf z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, zdjęcia - jak to od niego - świetne. Ślicznie na nich wyglądasz (maska jest po prostu super!), jednak mimo wszystko chyba bardziej podoba mi się - równie śliczna - galeria Betty, może dlatego że pierwsza...

Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych udanych sesji



Wysłany: 2006-10-09 20:50

[quote:43fe6d871b="Arcadius"]Ponieważ na tym forum panuje bardzo surowa cenzura (pod każdym względem) i opiekuńcza dbałość o użytkowników, postanowiłem zamieścić nieco zmienioną wersję mojej wypowiedzi:

[quote:43fe6d871b="Aniol"]Arku – gratuluje wyboru scenerii do ostatnich fotek :) .... po zmroku ten labirynt starych korytarzy tworzy iscie magiczna aure... zdjecia subtelnie wydobywaja surowe piekno otoczenia...[/quote:43fe6d871b] Bardzo żałuję że w moich zdjęciach podoba Ci się tylko sceneria, ale jak zdążyłem się już wcześniej przekonać po prostu bardzo surowy z Ciebie krytyk.
Z tą magiczną aurą bym nie przesadzał, chyba że chodzi o duchy, rozstrzelanych tam podobno przez hitlerowców, podopiecznych tego zakładu.

[quote:43fe6d871b="Aniol"]Jakis czas temu - w tym samym tym zakatku - mialam sesje z Xardasem - to doskonaly, profesjonalny fotograf, z którym bardzo milo się wspolpracuje – efekty w galerii :)[/quote:43fe6d871b] Zgadzam się, Xardas to bardzo sympatyczny fotograf z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, zdjęcia - jak to od niego - świetne. Ślicznie na nich wyglądasz (maska jest po prostu super!), jednak mimo wszystko chyba bardziej podoba mi się - równie śliczna - galeria Betty, może dlatego że pierwsza...

Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych udanych sesji[/quote:43fe6d871b]



O matko! Popłakałam się ze śmiechu! Miałam przyjemność przeczytać pierwotną wersję... Nie wiem wprawdzie o co chodzi, ale gratuluję Ci poczucia humoru, Arcadius! :)



Wysłany: 2006-10-09 21:47 Zmieniony: 2006-10-09 21:58

:D Dzięki SCHWEIGENDE! Usunęli mi posta, bo to bo tamto, a nie mogłem przecież pozostawić tak sympatycznej wypowiedzi bez odpowiedzi...



Wysłany: 2006-10-09 21:49

Aniol (Bicz)
Aniol
Posty: 158
Poznań * *Loża nr 1 ;)* *

Dziekuje wszystkim za wyrazy uznania ....:)
Magia sesji powstaje przede wszystkim dzieki osobom ja wspoltworzacym, a nad ta niewatlpliwie czuwaly przynajmniej dwa opiekuncze Aniolki



"Kazdy moj krok kosztuje zycie tysiace biednych robaczkow... "


...


Wysłany: 2006-10-09 21:54 Zmieniony: 2006-10-09 22:01

a jeden lepszy od drugiego



Wysłany: 2006-10-09 22:00

Aniol (Bicz)
Aniol
Posty: 158
Poznań * *Loża nr 1 ;)* *

Jak widac niektorzy na sile szukaja sporow i klotni :)

Pozdrawiam :)


"Kazdy moj krok kosztuje zycie tysiace biednych robaczkow .."


...


Wysłany: 2006-10-09 22:16

Jak widać niektórzy mają straszne problemy z normalnym rozmawianiem (a nawet zwracaniem się wprost) a zamiast tego wolą prowadzić dziwne gierki i podchody :)

Pozdrawiam :)



Wysłany: 2006-10-12 13:09

Ja zauploadowałam nowe zdjecia i usunełam stare robione komórka, w tych nowych jakośc jest troche lepsza, ale ryjek i tak niepomiernie brzydki :D


:)


Wysłany: 2006-10-12 16:04

[color=blue:d19f56cda5]hehe co do moich ocen w galerii to jest calutka paleta ocen... Hmm.. są też 1... no cóż. Może zasłużyłam sobie? Podpadłam komuś? hmmm[/color:d19f56cda5]



Wysłany: 2006-10-22 11:36

Kim tak na dobrą sprawę to nie wiadomo do końca czy 1 jest wyrazem niechęci do Twojej osoby czy po prostu ktoś stwierdził że nie podobaj,ą mu się Twoej zdjęcia :lol:

ja też mam cała skalę ocen :twisted: ale jakoś się tym nie przejmuje... jak się komuś podoba to się podoba a jak nie to nie... nie amm zamiaru sie zastanawiać dlaczego dostałam jedynke...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-10-31 10:38

Kocie, a zauwazyłaś, ze na jednym zdjęciu Manawi wyrosły rogi? :D



Wysłany: 2006-10-31 20:01

Na szóstej stronie :) W sumie są to skrzydła, ale z daleka tego nie widać :D

Coś a'la Asterix :twisted:



Wysłany: 2008-01-04 13:19

[quote:58ac888675="NorwegianWinter"][quote:58ac888675="minawi"]eee co ty gadasz, kochanek :P toc ty śliczny jestes <hehe> 8)[/quote:58ac888675]

hehe dzieki, tak naprawde jestem paskudny tylko na zdjeciach jakos wygladam 8)[/quote:58ac888675]

Photoshop działa cuda, mówisz?


A propos "jedynek": zastanawiałam sie, czy jak komuś dam "1", to czy dać mu też komentarz, dlaczego tak nisko. Tylko czy dolewać oliwy do ognia pisząc: "Nie podoba mi się Twoja galeria, bo zdjęcia mają idiotyczne tło?" albo "Nie masz na tym zdjęciu nosa". Z jednej strony, to nie jest portal o fotografii... Ale z drugiej, po coś ta galeria jest. Może jednak warto? Zawsze można się czegoś nauczyć, zwrócić uwagę na coś, czego do tej pory się nie zauważyło. Albo chociaż uniknąć nieporozumień czy oskarżeń typu "Dałaś mi 1 bo masz SPM i zły humor!" Nie wiem... Fotografia to moje hobby, lubię oglądać i komentować zdjęcia i lubię, gdy moje są oceniane i komentowane, bo po to je umieszczam w galerii by ktoś je obejrzal i bym sama mogła się czegoś nauczyć na podstawie opinii. Ale może użytkowników wcale nie interesują czyjeś opinie na temat ich zdjęć... A może interesują... Co sądzicie?



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło