Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Industrial Dance - taniec wygibaniec. Strona: last

Industrial Dance - taniec wygibaniec Wysłany: 2010-10-10 18:59

Orchidea_Sayomi (Anciliae)
Orchidea_Sayomi
Posty: 39
Katowice / Zielona Góra

Witam, poszukuję osób które tańczą w tym stylu (jeśli można by to tak nazwać) :) dajcie znać jakby co to zrobimy dobre albo złe wrażenie na imprezach jeśli nas się więcej uzbiera

Jeśli będzie ktoś chętny to można by nagrać parę filmików gdzieś w terenie a potem skleić z muzyką. (potrzebny by był do tego operator kamery z dobrą kamerą

przykładowo:
Tank9 filmy na jego kanale są genialne
http://www.youtube.com/user/tank9#p/u/12/a9hpaQGn-ew


"I'm the goth that's gother than all the other goths" - to nie prawda! ^__^ :D "~~mam słabą pamięć" v.v


Wysłany: 2010-10-10 19:06

No jeśli na imprezę to na IEM: Halloween 2010 u Bazyla w sobotę 30.10


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-10-10 19:41

Orchidea_Sayomi (Anciliae)
Orchidea_Sayomi
Posty: 39
Katowice / Zielona Góra

spoko będę na bank + ekipa zielonogórska :>


"I'm the goth that's gother than all the other goths" - to nie prawda! ^__^ :D "~~mam słabą pamięć" v.v


Wysłany: 2010-10-11 07:47

No! Zatem do zobaczenia


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-10-12 09:37

Na ch.., ze sie tak wyraze chcecie na meiscie sie filmowac lub szpanowac na imprezach? Zachodni power rangers zaspamowali youtube i kazdego na to chwyta? :P Takie tanczenie to nic nowego.
Teraz bez jakichkolwiek agresji: wyjasnijcie mi w jakim celu:>?

Zawsze na mnie wieksze wrazenie wywolywal shuffle style, a nie ten so called industrial dance, ktory mi osobiscie przypomina tektonic style.



Wysłany: 2010-10-12 15:16

Melbourne shuffle daje radę


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-10-12 17:50

Orchidea_Sayomi (Anciliae)
Orchidea_Sayomi
Posty: 39
Katowice / Zielona Góra

[quote:8c62ade263="DakK0n"]Na ch.., ze sie tak wyraze chcecie na meiscie sie filmowac lub szpanowac na imprezach? Zachodni power rangers zaspamowali youtube i kazdego na to chwyta? :P Takie tanczenie to nic nowego.
Teraz bez jakichkolwiek agresji: wyjasnijcie mi w jakim celu:>?

Zawsze na mnie wieksze wrazenie wywolywal shuffle style, a nie ten so called industrial dance, ktory mi osobiscie przypomina tektonic style.[/quote:8c62ade263]

to tak po pierwsze to nie szpan, tylko zwykły taniec do specyficznej muzyki. Szpan to się strojem i gołą dupą odstawia.
Przecież na imprezy się chodzi żeby się wyszaleć :P

filmy - w taki sposób można promować np. miasto czy jakieś inne miejsce tańcząc tam czy siam.

Jak się nie podoba to nie. Uwagi czasem lepiej zachować dla siebie


"I'm the goth that's gother than all the other goths" - to nie prawda! ^__^ :D "~~mam słabą pamięć" v.v


Wysłany: 2010-10-12 21:00 Zmieniony: 2010-10-12 21:02

hehe, rób co chcesz, nie oceniam. Zapytałem na co lansowac sie na miescie lub zbierac "ekipy" na party. Sam lubie potanczyc dosc wyraziscie, ale nie rozumiem po co sie specjalnie przygotowywac, etc. Leci bit, ktory rozgrzewa parkiet, wpada sie na dancefloor i rozkurwia go. Just like that ^^

[quote:898c05ad86="Phantom"]Melbourne shuffle daje radę [/quote:898c05ad86]

no ba, ale wole jump style bo to umiem, ale do shuffle zawsze brakuje cierpliwosci ^^.



Wysłany: 2010-10-12 21:05

Trzeba mieć stawy ze stali do |szuflowania"


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-10-13 15:56

Ha nie dziwie sie, szczegolne, ze to prosto tylko na filmikach instruktarzowych wyglada :P. Dlatego jumpstyle ftw! ^^



Wysłany: 2010-10-13 18:15

Aż mi się Techno Viking przypomniał


"Music is my power, Music is my life"


Wysłany: 2010-10-22 10:54

Orchidea_Sayomi (Anciliae)
Orchidea_Sayomi
Posty: 39
Katowice / Zielona Góra

Techno wiking zajebiaszczy :D

"zbierać ekipę" - ekipa lol 3 osoby :P

No bo samemu to się siara robi ^^


"I'm the goth that's gother than all the other goths" - to nie prawda! ^__^ :D "~~mam słabą pamięć" v.v


Wysłany: 2010-10-22 18:03

Orchidea_Sayomi (Anciliae)
Orchidea_Sayomi
Posty: 39
Katowice / Zielona Góra

[quote:5d8207ba25="Paskievicz"]ostatnio na inside bunker w wagonie we wrocu paru kosmitów odwalało i-dance ;][/quote:5d8207ba25]

taaa, jak kosmici :D na szczęście nie lubię ubierać się kolorowo ani nosić tych futrzaków na nogach, nie mówiąc już o cyberloxach o__O


"I'm the goth that's gother than all the other goths" - to nie prawda! ^__^ :D "~~mam słabą pamięć" v.v


Wysłany: 2011-03-20 00:40 Zmieniony: 2011-03-20 00:41

Odyn_goth (Bicz)
Odyn_goth
Posty: 26
Gorzów Wielkopolski/Poznań

Chcesz podensować? Dawaj do Gorzowa Wlkp. 16 kwietnia na protuberancję ( http://www.lastfm.pl/event/1845978+Protuberancja+vol.+2+ ). Tam będzie można podbijać parkiet, co prawda kamienny, ale do woli xD
Ekipa grająca będzie zacna, ponoć jeszcze człowiek z Unsinn ma nas tam odwiedzić ;P
Co do machania kończynami zwanego powszechnie i-dancem, to jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to całkiem możliwe, że mógłbym się w to bawić i w Poznaniu XD


"Gdy walczysz z potworami, uważaj, aby samemu nie stać się jednym z nich. Gdy patrzysz w otchłań ona również patrzy w Ciebie


Wysłany: 2011-03-20 10:19

Jakiś anemiczny ten industrial dance...



Wysłany: 2011-03-20 10:32

Nie jest to specjalnie trudne tak tańczyć.






O ile się nie zacznie błaznować. ^^



Wysłany: 2011-03-20 10:41

Rozbolały mnie ręce od patrzenia :)

Te duże włosy, które ludzie sobie przyczepiają na głowie, kojarzą mi się z Predatorem.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło