Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Mold. Strona: last

Mold Wysłany: 2006-09-30 16:04

Witam
Zwracam się do wszystkich ludzi którzy są fanami zespołu Mold i mają jakieś informacje na temat tego zespołu i chcieli by się tym podzielić podaje swoje namiary annabu@poczta.onet.pl czekam na jakiiś odzew pozdrawiam wszystkich serdecznie :wink:


Jestem miłą dziewczyną która chętnie zapozna ludzi którzy chcieli by po prostu porozmawiać o wszystkim.


Wysłany: 2006-09-30 17:59

mold? to chbya jakis mega-badziew byl z tego co pamietam 8)
i na czlonek tyle wykrzyknikow w tytule tematu? jeden nie wystarczy 8)

---------------
Benny Benassi-Change Style


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-30 19:02

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Mold, Mold... skądś kojarzę tą nazwę, ale nie pamiętam skąd...
Ściągnąłem fragmenty utworów ze strony zespołu. Nie brzmi to to źle. Trzeba postarać się o więcej ("postarać się" taa... wiadomo o co chodzi :twisted: ) i posłuchać :)


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-09-30 21:42

[color=violet:00dc0e6620]Alec powstrzymaj proszę swoje komentarze, zwłaszcza jeśli nie dotyczą tematu. Naprwadę nikogo nie interesuje ile wykrzykników mieści się na Twoim członku, ale skoro już wszystkich informujesz, że jeden to wyrazy współczucia...[/color:00dc0e6620]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


..... Wysłany: 2006-10-01 13:28

Witam
Dzięki za odpowiedzi dotyczącą zespołu Mold bardzo konkretne nie powiem.Wreczy beznadziejne na kniec powiem krótko że każdy słucha takiej muzyki jakiej chce i trzeba to szanować.Po drugie te osoby które mi odpisały niech też liczą się z tym że te zespoły których słuchają mogą być beznadziejne i też nie będzie to ważne ile wykrzykników mieści się w jego temacie.Przeknałam się po raz kolejny że ludzie z internetu są beznadziejni i myślą że jak siędzą przed klawiaturą to że wszystkie rozumy pozjadali.Jeżeli nie lubicie jakiegoś zespołu to poprost nie piszcie nic żegnam


Jestem miłą dziewczyną która chętnie zapozna ludzi którzy chcieli by po prostu porozmawiać o wszystkim.


Wysłany: 2006-10-01 14:57

[color=violet:6761044217]Temat uważam za zamknięty.[/color:6761044217]


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło