Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hate - Erebos. Strona: 1

Artykuł: Hate - Erebos

Wysłany: 2010-09-28 22:46

Nie moge zapomnieć ich koncertu w Nowym Stawie, bo miałem doła ale oni mnie tam jedynie mogli zadowolić...i zrobili to!


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-09-28 22:58

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

WTF ?


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2010-09-28 23:12

[quote:c4388de22d="cellar_door"][quote:c4388de22d="Rudson"]Nie moge zapomnieć ich koncertu w Nowym Stawie, bo miałem doła ale oni mnie tam jedynie mogli zadowolić...i zrobili to![/quote:c4388de22d]

Adam ładne sukienki nosi więc zapewne fachowo też zadowala :D:D:D[/quote:c4388de22d]
Dokładnie...jeszcze troche a by mi mleko poleciało z nogawki od podniecenia...:)


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-09-29 01:42

XQWZSTZ (Bicz)
XQWZSTZ
Posty: 69
Spychowo/Poznań

Niemiłe wspomnienie dwóch ostatnich albumów Hate zdecydowanie nie wzmaga we mnie chęci na kolejny. Ok, fajnie że im się nie najgorzej powodzi, są w porządnej wytwórni i tak dalej, ale nie podoba mi się ten mętny i nijaki kierunek jaki obrali.


Nigdy nie rób tego, co może zrobić ktoś inny


Wysłany: 2010-09-29 08:17

Mam wyjebane na Hate :)


.


Wysłany: 2010-10-08 12:59

Oni strasznie słabi na koncertach są...i to wg mnie śmiesznie wypada z kreowaniem takiego mrocznego wizerunku i z tym że na małych 'festiwalach' gwiazdy z nich robią. A płyta raczej nie nie warta uwagi.


Człowiek jest jedyna istotą, która nie godzi się być tym czym jest.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło