Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Pomocy, dobre knajpki w toruniu. Strona: last

Pomocy, dobre knajpki w toruniu Wysłany: 2010-09-19 20:19

Potrzebuje waszej pomocy. Przenoszę się na studia do Torunia i szukam jakiś ciekawych, klimatycznych miejsc gdzie można poznać mroczne dusze:P Z góry dziękuje za waszą pomoc:)


Każdy jest kowalem swojego losu.


Wysłany: 2011-03-15 10:41

Torunianie! :)

W dziale "Regionalne" nie ma tematu ani o Toruniu, ani o Województwie Kujawsko - Pomorskim, więc zamieszczam swoje pytanie w tym temacie.

Za kilka dni będę gościł służbowo w Waszym pięknym mieście. Macie w Toruniu jakieś fajne sklepy z płytami? Najlepiej takie, gdzie można wyłapać jakieś fajne muzyczne starocie. Nie mam na myśli wszelakiej maści hipermarketów czy empików.

Z pozdrowieniami


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-03-21 10:22

Torunianie, ponawiam pytanie! :)

Macie Wy, tam, u siebie, jakieś dobre szopy z płytami?


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-03-21 14:14

Podziękował. Jak znajdę - zajrzę. :)


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-04-06 10:10 Zmieniony: 2011-04-06 10:11

sorry za post pod postem

[quote:b11519b020="CatGirl"]
Sklep Muzyczny GATO
Toruń
ul. Kopernika 45
87-100 Toruń

sklep był bardzo mocno nastawiony na sprowadzanie rzadkich płyt:) ja kiedyś dostałam tam wydanie japońskie :)[/quote:b11519b020]

Koleżanko, żaden sklep muzyczny w tym miejscu nie istnieje. Jedyny jaki znalazłem, i w którym ewentualnie mógłbym kupić jakieś płyty (tak przynajmniej wynikało z info), mieści się chyba przy ul. Strumykowej, ale akurat był zamknięty... do odwołania.


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2011-11-11 12:11

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

Wprawdzie nie jestem z Torunia ale internet mam i jest chociażby sobie klub Bunkier w którym organizowane są np. "metalove czwartki" tu masz stronkę http://klubbunkier.pl/

Jest też Lizard King do którego wejdziesz tylko po "metalowemu"/"rockowemu" przynajmniej kiedyś tak było w Łódzkim Lizardzie tu masz str. http://www.lizardking.pl/city.php/pl/4

A reszty nie chce mu się szukać


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2011-11-11 23:52

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

tak, tak to ta sama bajka z tym Lizardem nawet jak zerkniesz na stronce możesz wybrać miasto które Cię interesuje


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2011-11-12 12:48

Ludzi w klimacie na pewno spotkasz w Vento na Mostowej, w Hadesie na podmurnej. W Lizardzie jest piwsko za 6-7 zł, a w Hadesie dla studentów zniżki, np w poniedziałki za 2zł.
Przepompownia na Mostowej też jest ciekawa. No i Moria na ul. piekary dla metaluchów.
Bunkier się zuniwersalizował, ale dawno tam nie byłem w sumie.


Praktycznie każdemu twierdzeniu można przeciwstawić kontrtwierdzenie i znaleźć dla niego równie silne uzasadnienie


Wysłany: 2012-01-20 11:12

Pamietam, ze kiedys była knajpa "Pod Aniołem" czy "Pod Aniołami"...
Koncerty i rokowe imprezy robili... Co teraz, nie wiem :/


jam cłek wolny lec ślebodny ;)


Wysłany: 2012-02-11 01:17

o ile mi wiadomo, to w swojej dotychczasowej formie, Piwnica Pod Aniolem zostala dozywotnio zamknieta - chyba ze dwa lata temu



Wysłany: 2012-06-19 22:21

Świetnym lokalem z piwem w Toruniu jest Krajina Piva na rynku nowomiejskiem - wybór powala każdego :)
Co do muzyki nie pamiętam jaka tam dokładnie była, ale raczej przyjemna dla ucha.
I klimat też jest - fajna piwnica, fajny wystrój. Naprawdę warto tam zajrzeć :)


Żyj i pozwól żyć innym


Wysłany: 2012-06-19 22:33

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

czeski sen, kadr, przepompownia, vento, hipisowka i NRD :)


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2012-06-20 16:43

_ASCII_ (Primogen)
_ASCII_
Posty: 32
-ส็็็็็็-ส็็็็็็-...

[color=violet:fe6ac93c24]'Hades' (stara 'Ptaszarnia', 'Areszt') - Podmurna 63, Lizard King przy Kopernika 3.

[/color:fe6ac93c24]


●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬● ...................ǝızpǝzsʍ..ǝıɔ..ızpɐʍoɹdɐz..ɐıuzɐɹqoʎʍ.................... ...........q..nʇʞund..op..ɐ..nʇʞund..z..ǝıɔ ızpɐʍoɹdɐz..ɐʞıboן........... ●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◢◤●◥◣▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●


:) Wysłany: 2013-07-05 21:26

Ogólnie fajnieby było znaleźć się w takim klubie , ogółem przydałoby się w Toruniu więcej takich miejsc


'Nie ot­rzy­muje­my krótkiego życia; lecz je ta­kim czy­nimy. Nie bra­kuje nam cza­su, lecz trwo­nimy go. '


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło