Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Szukam nauczyciela wicca tradycyjnego. Strona: last

Wysłany: 2010-09-16 21:36

A po co Wicca?? Dlaczego chcesz ograniczac sie jakimis zasadami?Sama je tworz.Poczuj prawdziwa wolnosc i wyzwolenie umyslu. Jesli wierzysz w siebie i chcesz sie rozwijac mam cos dla Ciebie. To nie jest proste. Na poczatek przeczytaj 10 razy Principia Chaotica. Znajdz sobie w internecie.


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2010-09-18 11:44

Hehe mam to gdzies a do bycia wolnym zachecam


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2010-09-18 11:47 Zmieniony: 2010-09-18 11:53

Wicca...dasz oglądac swoje gołe ciało innym??
wiem co oni tam robią...:P
Odprawiają rytuały nago, stosunki i inne...


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-09-18 11:56

to nic nienormalnego chyba?? Stosunki odbywa sie raczej nago :P


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2010-09-18 12:05 Zmieniony: 2010-09-18 12:08

[quote:96612cafa7="corpsex"]to nic nienormalnego chyba?? Stosunki odbywa sie raczej nago :P[/quote:96612cafa7]
Niektórzy najwyraźniej wolą kopulować przez tarcie :D


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-09-18 12:11

Chodzi mi o to ze zboczona ta religia...


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-09-18 12:36 Zmieniony: 2010-09-18 12:39

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

[quote:9d713f5c36="Rudson"]Wicca...dasz oglądac swoje gołe ciało innym??
wiem co oni tam robią...:P
Odprawiają rytuały nago, stosunki i inne...[/quote:9d713f5c36]

Z satanizmem myślisz jest inaczej....? :D Jeśli chce należeć do wicca to wie z czym to się wiąże ponoć nie jest małolatą i ponoć nie chodzi jej tylko o "sztuczki" więc.... nie wiem czego się czepiasz. Z resztą jeden ze świętych (już nie pamiętam który) zalecał wiernym modlić się do boga po kąpieli i nago przez co "mieli być bliżej niego". Wicca nie jest odosobnionym przypadkiem gdzie kult własnego ciała i kopulacja są czynnikami rytualnymi :) Z drugiej strony tylko ktoś zakompleksiony wstydziłby się swojego ciała.

Cellar Door -

Prawdziwi Iluminaci nie pisują na forum Dark Planet :)


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-09-19 14:26

A mnie ciekawi jednak wiek autorki postu bo "malolata"to pojecie wzgledne małolata moze byc zarowno 15latka jak i 20 :)
Byli kiedys takie forum gdzie min Wiccanie sie udzialali,nie poratuje jednak nazwa bo wyleciala mi ona z głowy
A moze i autorce chodzi o to by oddwac sie przyjemnoscim i w razie W miec wyjasnienie ze musi bo to czesc rytuału :P


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2010-09-19 15:26 Zmieniony: 2010-09-19 15:27

[quote:5cca4e86b4="Gorg666"][quote:5cca4e86b4="Rudson"]Wicca...dasz oglądac swoje gołe ciało innym??
wiem co oni tam robią...:P
Odprawiają rytuały nago, stosunki i inne...[/quote:5cca4e86b4]

Z satanizmem myślisz jest inaczej....? :D Jeśli chce należeć do wicca to wie z czym to się wiąże ponoć nie jest małolatą i ponoć nie chodzi jej tylko o "sztuczki" więc.... nie wiem czego się czepiasz. Z resztą jeden ze świętych (już nie pamiętam który) zalecał wiernym modlić się do boga po kąpieli i nago przez co "mieli być bliżej niego". Wicca nie jest odosobnionym przypadkiem gdzie kult własnego ciała i kopulacja są czynnikami rytualnymi :) Z drugiej strony tylko ktoś zakompleksiony wstydziłby się swojego ciała.

Cellar Door -

Prawdziwi Iluminaci nie pisują na forum Dark Planet :)[/quote:5cca4e86b4]
Wiem, ale nie odprawiam Czarnych mszy...jestem satanistą racjonalnym :P


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-09-19 15:39

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

[quote:8c34166b1b="Rudson"]
Wiem, ale nie odprawiam Czarnych mszy...jestem satanistą racjonalnym :P[/quote:8c34166b1b]

O ja wcale nie o czarnych mszach mówię, jesteś satanistą? Racjonalnym? a co to znaczy? Chodzi ci o satanizm Lavejański czy jakiś inny bo nie czaju...?


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-12-17 23:16

W Polsce o inicjowanych w tym systemie ciężko. Ale odezwij się na priva jeśli nadal Cię to interesuje, może będę mogła pomóc.


"Nigdy nie trzeba zgadzać się z tłumem, nawet jeśli ma rację" - E.C. ;) "Doktor, bo zaleca dożylną dawkę rozpierduchy" - Lobo


Wysłany: 2012-06-15 17:03

No cóż, nie powiem, że młodzież nie ma co robić, bo pewnie sama wiele to ja starsza od niej nie jestem, ale przynajmniej jak nie mam o czymś pojęcia to siedzę cicho i co najwyżej obserwuje.


‎"...gdy powrót do życia nie wywołuje entuzjazmu, sen niewiele może pomóc." - Maciej Przepiera


Wicca Wysłany: 2012-06-15 18:11

[quote:c3d0e23f68="jmjpza"]Witam zdążyłam już zapomnieć o tym ,że tu pisałam Znalazłam już dawno to czego szukałam:) W Polsce jest garstka wiccan, jeden kowen jest w Warszawie.

Ciekawa wizja wicca się tu pojawiłaW kowenie pracuje się nago ale jeśli powierzasz komuś swoją duszę i życie to nagość nie jest problemem ale swego rodzaju wyzwoleniem. Odzież jest pierwszą rzeczą, która oddziela nas od otaczającego nas świata.
[/quote:c3d0e23f68]


OOooo mmrrr... a macie tam jakichś fajnych druidów? Może się zapiszę...



Wysłany: 2012-06-15 22:48

Tak czy siak każdy ma prawo uczestniczyć w czym chce nawet jeśli dla nas to się wydaje "nienormalne".

A poza tym watek już chyba dawno od tematu odbiegł i zero reakcji.


‎"...gdy powrót do życia nie wywołuje entuzjazmu, sen niewiele może pomóc." - Maciej Przepiera


Wysłany: 2012-06-15 22:55

[quote:2811163ea0="DonVitteo"]
Widzę DP budzi się do życia. Demoniko....mnie również zabawa nago przy specyficznych rytuałach co najmniej zdumiewa, przyznam się,że blade mam na ten temat pojęcie, pierwsze co przyszło mi na myśl czytając wpisy autorki to to, że subtelnie zalatuje mi sektą, niemniej jednak jakieś podstawy kultury zachować się powinno.[/quote:2811163ea0]

Mnie tam osobiscie podnieca wyobrazony widok nagich niewiast biegajacych wokol czego sobie zapragna. Nie widze w tym nic dziwnego tylko nature bo glownie na czczeniu natury polega wicca, paganizm i wiele tego typu "sekt". Nie badzmy przesadnie pruderyjnymi. Seks i kasa rzadza swiatem od setek lat. sorry za offtop


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2012-06-15 23:00

[quote:9fddbaf75f="DonVitteo"]
Oczywiście, nie zamierzam odsądzać kogokolwiek od czci i wiary. [/quote:9fddbaf75f]
A znasz Marte i Kaske Bac z Miedzychodu? :P


Niepuszczone baki cofaja sie do mozgu i stad sie biora posrane pomysly... :P


Wysłany: 2012-06-16 08:12

No i mnie zagadali i się nie dowiedziałam, czy w tym kowenie są też przystojni druidzi?



Wysłany: 2012-06-16 12:41


Wysłany: 2012-06-16 13:32

Dzięki, ciekawe. Ale ani słowa o warszawskich druidach :D



Wysłany: 2012-06-16 13:54

Znalazłam jeszcze to, jest coś o nieregularnych spotkaniach viccan w Warszawie oraz o spotkaniach viccan w Poznaniu w ostatnie piątki miesiąca (jak będę miała nastrój kiedyś, to może się wybiorę sama lub z moim manem i opiszę swoje wrażenia):

http://www.wicca.pl/?art=24


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło