Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

A Perfect Circle powraca. Strona: last

Artykuł: A Perfect Circle powraca

A Perfect Circle powraca Wysłany: 2010-09-15 13:15

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Świetnie, tylko oby nie podążyli klimatem ostatniej ich płyty, która, powiem szczerze, była kiepska, a w pamięci z niej został mi jeden tylko kawałek.

A tak naprawdę Maynard powinien dostać kopa w tyłek i ruszyć coś z Tool'em, bo ile można czekać na nową płytę...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


A co z Tool? Wysłany: 2010-10-07 13:03

APC też fajnie, no ale jednak to nie to samo, pozostaje tylko liczyć na to że MJ się rozpędzi i nie będzie trzeba już tak długo czekać.


Człowiek jest jedyna istotą, która nie godzi się być tym czym jest.


A Perfect Circle powraca Wysłany: 2010-10-07 20:15

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:a540708893="Vika"][quote:a540708893="minawi"]Świetnie, tylko oby nie podążyli klimatem ostatniej ich płyty, która, powiem szczerze, była kiepska, a w pamięci z niej został mi jeden tylko kawałek.

A tak naprawdę Maynard powinien dostać kopa w tyłek i ruszyć coś z Tool'em, bo ile można czekać na nową płytę...[/quote:a540708893]

Na Toola to już raczej nie licz, bejbe, to już chyba niestety dla Maynarda zamknięty rozdział, zobacz, jak dawno nie mieli nowego materiału[/quote:a540708893]

moja droga, jakbyś naprawdę znała dobrze historię tool, wiedziałabyś, że u nich takiego długie postoje to normalna sprawa, aczkolwiek ten jest najdłuższy póki co


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-10-08 06:49

czyżby następna pięciolatka wypadała w 2011? Dobrze by było. Zdobyć jakiś przeciek na temat tool jest niestety ciężko... Czy tylko ja mam z tym problem?


Człowiek jest jedyna istotą, która nie godzi się być tym czym jest.


Wysłany: 2010-10-08 10:50

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Założę się, że Panowie z Tool coś knują w najgłębszym ukryciu, specjalnie racząc fanów wszelkimi innymi projektami, w tym głównie Maynarda, tylko nie tym głównym.
Warto czekać, zważywszy na to, że dostaje się wartościowe, odżywcze danie.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-11-01 15:11

Może chłopaki zwyczajnie szanują swoją wolność artystyczną in ie będą robić za maszynki do zarabiania pieniędzy wydające płytę co rok? Lepiej nagrać dobrą płytę raz na 5 lat niż co roku wydawać średniaki, jak to czynią niektórzy.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło