Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gorgoroth - Ad Majorem Sathanas Gloriam. Strona: 1

Artykuł: Gorgoroth - Ad Majorem Sathanas Gloriam

Gorgoroth - Ad Majorem Sathanas Gloriam Wysłany: 2010-09-08 10:27

Zgadzam się z recenzentem. Choć różne opinie wśród black metalowców krążą o Gorgoroth,jedni ich kochają,inni nienawidzą, to trzeba przyznać,że na obecnej scenie BM grają z największym pomysłem i wyrafinowaniem(przynajmniej do rozłamu grupy).Dla mnie blackowym majstersztykiem była " Twilight Of The Idols...", ale "Ad Majorem.." uważam za conajmniej świetną.


"Wszystko co dziwne,musi być dobre!"


Wysłany: 2010-09-08 17:08

"Incipit Satan" było tym magicznym przejściem pomiędzy typowym blackowym true jazgotem na i napierdzielaniem na "Destroyer" a nowym wymiarem blacku, który dopiero potem Gorgoroth pokazał pełną paletą barw na "Twilight Of The Idols..". Ale oczywistym jest że jednym podoba się to a innym tamto:)


"Wszystko co dziwne,musi być dobre!"


Wysłany: 2010-09-08 17:20

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

A mnie najbardziej odpowiada "Under the Sign of Hell", choć wszystkie po za "Pentagram" płytki Gorgoroth raczej stawiam na plus minus równej wysokiej półce. "Pentagram" był zdecydowanie niedorobionym dzieckiem zbyt młodych, niedoświadczonych kolesi. Ta płyta wydana kilka lat później po założeniu zespołu miała by szansę stać się kultową.


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-09-18 16:35

Porządny album. Co prawda wyżej cenię sobie "Incipit" i "Twilight" ale spoko robotę wykonali.


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2010-10-08 22:15

XQWZSTZ (Bicz)
XQWZSTZ
Posty: 69
Spychowo/Poznań

Nie wiem, ja mam zdecydowanie złe wrażenia po odsłuchaniu tego krążka. Ogólnie sprawia wrażenie strasznie wymęczonego i nudnego, a słuchanie generuje tylko co raz wyższą amplitudę ziewania.


Nigdy nie rób tego, co może zrobić ktoś inny


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło