Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Danse Macabre vol. II. Strona: 1

Artykuł: Danse Macabre vol. II

Danse Macabre vol. II Wysłany: 2010-09-04 19:46 Zmieniony: 2010-09-04 19:50

[img:c1805a8c06]http://altergothic.pl/site/images/DanseMacabreII500x.jpg[/img:c1805a8c06]

Dead Division is back to basics !!

Po wstrząsającym ( :) ) Obciach Party, po warmupie Castle Party, World Goth Day nasz team wraca do ulubionej stylistyki. Zapraszamy Was zatem serdecznie na drugą odsłonę firmowego dania Oddziału Martwych - Danse Macabre. Kolację podamy w klimatycznym Fort Colomb, a w menu będą rączki, nóżki i muski...
Oraz muzyka: EBM, goth, coldwave, darkwave, deathrock, batcave, także szczypta metalu, niewielka porcja elektronicznej taneczności spod znaku synth/future.
Posłuchamy na pewno klasyki spod znaku Fields of the Nephilim, Sisters of Mercy, Bauhaus, Love Like Blood, Xmal Deutschland, Beauty of Gemina, Clan of Xymox, Anne Clark, Diary of Dreams, Laibach, In Strict Confidence, Anathema, Tool, Paradise Lost, Siekiera, One Million Bulgarians, Madame, ...i wielu, wielu innych
Debiutancki set zagra dla Was Kroghul, ostatnio zwerbowany do DD potępieniec zaserwuje wyselekcjonowaną i starannie zmieszaną porcję surowego EBM spod znaku Front Line Assembly, Front 242, Die Krupps, To Avoid, Automatic Body Control, Skinny Puppy

Będzie ostro, mocno i nie będzie się brać jeńców - przed Wami noc tańca do dźwięków klasyki i ich nowych interpretacji.
Nie może Was tam zabraknąć !!
Line up

21.00 - Kroghul (EBM)
22.00 - Soofka/Szalony (gothic, deathrock)
23.30 - Pinhead (gothic,darkwave)
01.00 - do końca sety co godzinę (przekrój poprzednich plus Wasze życzenia muzyczne)

Około godziny 3 w nocy jest przewidywany, w zależności od rozwoju wydarzeń, eksperymentalny set zakodowany jako Doom Zone, wypełniony po brzegi muzyką niekoniecznie taneczną, ale za to o potężnym ciężarze emocjonalnym. Parkiet wypełnią zjawy kiwające się do takich "przebojów" jak "Melt" Nefilim czy też "Afterhours" Sisters of Mercy. Jest to pomysł, i od Was będzie zależało czy taki set zostanie zagrany...

Wishlisty wpisujcie w wątku, lub wysyłajcie na adresy: kroghul@altergothic.pl, pinhead@altergothic.pl, soofka@altergothic.pl, szalony@altergothic.pl

Zapraszamy !

wjazd: 4 zue


www.altergothic.pl


Wysłany: 2010-10-18 21:20

Z przyczyn jakie od tygodnia z groszkiem są w Poznaniu tzw. tajemnicą poliszynela - musimy niestety odwołać imprezę.
Jest nam z tego powodu bardzo przykro, niestety okoliczności są mocno niesprzyjające...

Wszystkich przepraszam - mam nadzieję że taka sytuacja sie nie powtórzy juz nigdy.


www.altergothic.pl


Wysłany: 2010-10-20 09:11

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

[quote:19177c0b63="Pinhead_"]Z przyczyn jakie od tygodnia z groszkiem są w Poznaniu tzw. tajemnicą poliszynela - musimy niestety odwołać imprezę.
Jest nam z tego powodu bardzo przykro, niestety okoliczności są mocno niesprzyjające...

Wszystkich przepraszam - mam nadzieję że taka sytuacja sie nie powtórzy juz nigdy.[/quote:19177c0b63]
Kurde, szkoda że przez jeden incydent taka panika jest, bo już się nastawiałem na after po Kulcie.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2010-10-20 09:23

Dyskusja w teamie trwała tydzień. Decyzję podjęliśmy demokratycznie. Sam żałuję bardzo mocno - bo przygotowałem sporo nowego materiału. ale, co sie odwlecze to nie uciecze. Spoko, jeszcze będzie niejedna okazja.


www.altergothic.pl


Wysłany: 2010-10-20 09:43

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

No ja też wczoraj wymyśliłem, żeby zrobić spontaniczny after po Apocaliptyce w Bazylu i nadal się zastanawiam. Chyba coś tam zrobię, ale nie z takim przygotowaniem jak NRD.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło