Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Black Sabbath - Heaven And Hell. Strona: 1

Artykuł: Black Sabbath - Heaven And Hell

Black Sabbath - Heaven And Hell Wysłany: 2010-08-25 23:11 Zmieniony: 2010-08-25 23:38

Cóż mogę dodać ponad to, co napisał autor. Album przełomowy, wybitny. Obowiązkowa pozycja w płytotece każdego, szanującego się fana ciężkich brzmień i miłośnika muzyki w ogóle.

Ja, osobiście, "czaję się" na to wydanie:
http://www.empik.com/heaven-and-hell-deluxe-edition-black-sabbath,prod56451748,muzyka-p cena ok. 80-90 zł (które chyba warto zainwestować )

Na albumie nie ma słabych utworów. Każdy utwór to absolutna rockowa potęga.

Ponadto mnie, do tego albumu, przyciąga jeszcze jedna rzecz, mianowicie cudowna praca basu Butlera, a już bas w utworze "Heaven & Hell" to dla mnie absolutny majstersztyk (jak ja kocham takie granie!)

No i Ronnie James Dio. Tym albumem tylko potwierdził, że był wokalistą wybitnym. Można tylko żałować, że kariera jego, jak i Sabsów, nie potoczyła się właściwie (tj. na absolutne rockowe szczyty) i kolejny album (tj. "Mobe Rules") nie był już tak udany. Wzajemne animozje między wybitnymi rockowymi osobistościami, wzięły górę nad wybitnymi muzycznymi umiejętnościami (przyp. późniejszy konflikt Dio i Appice vs Iommi i Butler, w następstwie którego tworzy się zespół "Dio").

Tutaj wykonanie "Die Young" (rewelacja)
http://www.youtube.com/watch?v=frtJQFe9apw

R.I.P. Ronnie


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Black Sabbath - Heaven And Hell Wysłany: 2010-08-26 00:42

[quote:af4f74991d="Benjamin_Breeg"]"Mobe Rules"[/quote:af4f74991d]
*Mob Rules


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-08-26 08:00

Heaven and Hell urywa dupe przy samych jajach i też sie podpisze pod tym ,że praca basu na tej płycie to majstersztyk :)


.


Wysłany: 2010-08-27 23:53 Zmieniony: 2010-08-27 23:57

Dobra płyta :)
[quote:1d78503ce1="Harlequin"]urywa dupe przy samych jajach[/quote:1d78503ce1]
To tak jakby dupa zaczynała się zaraz poniżej jaj


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło