Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Acid Drinkers - Fishdick Zwei: The Dick Is Rising Again. Strona: 1

Artykuł: Acid Drinkers - Fishdick Zwei: The Dick Is Rising Again

Acid Drinkers - Fishdick Zwei: The Dick Is Rising Again Wysłany: 2010-08-11 14:14

No to czekamy. Covery Kwasy zawsze mieli zacne.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2010-08-11 14:34

Już widzę(a właściwie słyszę)Titusa, który tym swoim jazgotliwym wokalem próbuje wywrzeszczeć zwrotki Seasons in the Abyss, albo tym samym wokalem zarecytować powolne Nothing Else Matters. Cóż zobaczymy, może mu sie uda:)


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2010-08-11 14:35

Jakos nigdy nie byłem fanem Acidów, dlatego to wydawnictwo jest mi zupełnie obojętne :)


.


Wysłany: 2010-08-11 15:28

dla mnie drinkersi to niestety równoznacznik muzycznej nijakości


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2010-08-11 15:43

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

A ja bardzo chętnie posłucham i wręcz nie mogę się doczekać premiery. Fishdick była bardzo fajną płytką i o ile będzie nagrana z podobną charyzmą to może być bardzo fajne wydawnictwo. Widziałem Titusa na Woodstocku i jest w dobrej formie, więc powinno być ciekawie.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2010-08-12 13:29

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Powiem szczerze że nie umia sie doczekać nowych Kwasów. Kwasy niszczą z każdą płytą wiec po tytułach tej płyty jestem bardzo ciekaw jak wyszły im teraz covery.


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-09-08 15:38

kwasożłoby...


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-10-09 23:32

jak dla mnie 5 pierwszych utworów jest dobra tmój faworyty to" hit the road jack ;i New jork,reszta taka sobie a kawałek seasons a the abyss fani slayera powieszą ich za jaja.


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Wysłany: 2010-10-20 14:49

Bardzo ciekawa, różnorodna płyta. Acidzi zresztą zawsze mieli dobrą rękę do coverów...


http://www.fortlyck.pl


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło