Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Lider Behemoth poważnie chory. Strona: 6

Artykuł: Lider Behemoth poważnie chory

Wysłany: 2010-09-26 17:11 Zmieniony: 2010-09-26 17:19

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

Przede wszystkim to ty wygenerowałeś ten offtop (to ty zwróciłeś uwagę na moją osobę i jej "bytność" w sieci i tv :) ) Po drugie nie siedzę całe dnie na DP mam lepsze zajęcia w życiu niż oczekiwanie aż na forum człowiek z drugiego końca Polski odpisze mi na moje słowa :) Ale wiem że dla niektórych internet to całe życie (nie przejmuj się nie jesteś sam - to się leczy, już teraz w Polsce także) Zaczepiłem cię tym razem (chodź raczej rzadziej to robię zauważ początki naszych forumowych wymian zdań i obecny stan rzeczy a jeśliś dobry z matmy zauważysz że skala natężenia "zaczepiania cię" drastycznie spada :D) bo tak się składa że miałem okazję poznać Dorotę Rabczewską z racji na to że moja przyjaciółka była swego czasu jej stylistką, a więc chciałem do twoich oklepanych ogólników że wszyscy jesteśmy niewolnikami globalizacji dodać parę słów z życia wziętych innymi słowy udowodnić że jednak się mylisz - jeśli tak prościej :) o reszcie punktów nie chce mi się pisać bo i tak już za długa ta offtopowa wiadomość trwa, a po za tym i tak ich już nie pamiętam, a wybacz tylko w nielicznych i zasługujących na to przypadkach otwieram drugie okno w Chrome żeby sobie przypomnieć treść posta na który odpisuję :)

PS. Co do moich oftopów jeśli łaska zauważ, że najczęściej kontynuuję offtop lub odpowiadam na offtopowe pytanie zadane mojej osobie, zaś rzadko kiedy (chodź owszem raz czy dwa mi się to zdarzyło, raz pamiętam z uwagi na ciebie usunąłem offtopowego posta - no mniejsza o to) zaczynam lub lepiej "generuję" offtop :)


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-09-26 17:31 Zmieniony: 2010-09-26 17:46

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

A ja jako dźwiękowiec i fan, znam Nergala. Twoje wywody uważam za żalosne - zejdź mi z oczu szatanie :P.

[color=RED:cfb52c1da3]
A ja myślę Panowie, że wasze ostatnie 4 posty nie zmierzają do niczego dobrego, a próba udowodniania sobie kto jest mądrzejszy i kto produkuje wiecej offtopów w tym miejscu nie jest adekwatna. Wróćcie zatem do wątku albo kontynuujcie drogą prywatną.

MOD.
[/color:cfb52c1da3]


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2010-09-26 21:17

dziękujemy Moderatorowi :) A przynajmniej ja dziękuję

gdzieś słyszałam/czytałam, że podobno mieli Nergala wypuścić na tydzień do domu. Tylko ile w tym prawdy, nie wiem, tym bardziej po tym jak mówili że nawet Dody do niego do szpitala nie wpuszczają...

Swoją drogą... jeśli większość tych ludzi, którzy dla Dody i/lub Nergala, czy też za namową Dody, zapisali się do potencjalnych dawców szpiku nie wypiszą się, to spójrzcie ile dobrego zrobi jego choroba.
Wiem, dziwnie to brzmi... Ale z drugiej strony...jaka nadzieja dla innych chorych...


"Music is my power, Music is my life"


Wysłany: 2010-10-03 13:04

Nigdy nie lubiłem Behemotha, nie lubię i pewnie nie polubię, ale.... jako człowiek, jako metal, jako osoba o podobnych upodobaniach muzycznych życzę mu dużo zdrowia i powrotu to grania.


"Lepiej być władcą w Piekle niż sługą w niebiosach"


Wysłany: 2010-10-12 11:12

[quote:cb4b8b2c47="sphinxia"]Każdy temat dobry, żeby się pokłócić. Brak słów.

A oto najświeższy news:

Oświadczenie w związku z oszczerstwem materialnym wyemitowanym w TVP

Filmik na youtubie też możecie looknąć.
Co o tym myślicie?[/quote:cb4b8b2c47]

Myślę, że słusznie powiedział. Te medialne hieny tak długo będą się sycić dopóki same nie staną się ofiarą. A wtedy oczywiście "cała polska walczy i daje grosika...". Tak polak lubi dbać o swojego rodaka. Prędzej go kopnie niż poda mu rękę.

Jak to powiedział Cyprian Kamil Norwid: "Jako naród jesteśmy wspaniali ale jako społeczeństwo beznadziejni."


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-10-12 12:12

Dawno nie czytałam co piszecie w tym wątku.Cóz,"poszło"w wiadomą strone.



Wysłany: 2010-10-12 18:53

No ja też nic niewiem


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-10-12 19:54

No, zapewnie tak jak o dzisiejszym wypadku...aż 16 osób :P


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-10-13 19:39

http://www.pudelek.pl/artykul/27820/gawlinski_doda_promuje_sie_choroba_nergala/

A co myślicie o tym? Czy Gawliński ma rację czy raczej nie bardzo?


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2010-10-14 11:51

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

A tak na marginesie...
http://www.youtube.com/watch?v=QUcZmjCM2WE

Co to za G.... ???


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2010-10-15 20:00 Zmieniony: 2010-10-15 20:04

[quote:fd20a1313a="Ceiphied"]A tak na marginesie...
http://www.youtube.com/watch?v=QUcZmjCM2WE

Co to za G.... ???[/quote:fd20a1313a]
To nawet nie wymaga komentarza...
Parę dni temu pewna użytkowniczka założyła temat Nergal umarł czy jakoś tak i podała ten link, bo to pewnie był jej filmik i chciała go wypromować. Na szczęście moderacja szybko zadziałała i temat prawie od razu zniknął(chyba razem z autorką).


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Wysłany: 2010-11-08 18:42 Zmieniony: 2010-11-08 18:43

A oto najświeższe wieści z obozu Nergala:

"Witajcie. Wciąż ze szpitalnego łóżka, ale w już naprawdę niezłej kondycji piszę, żeby poinformować was o moim stanie zdrowia i dalszych etapach leczenia. W chwili obecnej jestem po czwartej, ostatniej chemii i ponad 3 miesięcznym pobycie w szpitalu. Całą terapie przeszedłem jak burza choć nie obyło się bez kilku poważnych „dołków”. Tym samym zamykam etap leczenia farmakologicznego i niedługo rozpoczynam naświetlania, następnie zaś czeka mnie przeszczep szpiku. Tak, tak, mamy dawcę!:-))) Po wielomiesięcznych poszukiwaniach fundacja znalazła osobę, której genotyp jest identyczny z moim. Byłoby trudno to osiągnąć gdyby nie wsparcie ogromnej liczby osób. Przede wszystkim muszę wyrazić swój wielki podziw dla mojej cudownej i oddanej narzeczonej, Dorotki. Nie zważając na przeciwności losu, komentarze opinii publicznej, niejednokrotnie małe i żałosne, stawała na głowie żeby pomoc mi i wielu innym ludziom. Twoja pomoc jest nieoceniona. Dziękuję Ci i kocham Cię. W imieniu swoim i wszystkich chorych pragnę podziękować każdemu, kto zarejestrował się w banku szpiku, niezależnie od miejsca pochodzenia, koloru skóry czy wyznania. Na całym świecie odbywały się charytatywne koncerty, ludzie z branży, zespoły i przede wszystkim fani zaangażowali się w akcję z totalnym oddaniem. Jesteście wielcy! Dzięki któremuś z was możliwy jest mój przeszczep ale pamiętajcie, że swoją postawą możecie uratować wielu innych potrzebujących dlatego apeluję: nie przestawajcie! Marsz ku zwycięstwu trwa! Rogi w górę!"

Miło słyszeć, że wszystko ok u Nergala:]


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2010-11-08 22:31

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Rogujmy się !


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2010-11-08 22:33 Zmieniony: 2010-11-08 22:35

Byczo



[img:0903022057]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:0903022057]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-11-09 07:40

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

Tak a propo rogów, ciekawe , czy ja je mam ?


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2010-11-12 19:01

[quote:c30dbcf255="Vika"]miło, że Nergal już czuje się lepiej:)[/quote:c30dbcf255]

prawda :)

teraz tylko grunt żeby się szpik przyjął...


"Music is my power, Music is my life"


Wysłany: 2010-11-13 02:31 Zmieniony: 2010-11-13 02:39

[quote:4a2c225179="WilczurNocy"]Dla mnie to w tym momencie to juz zwykly, przemadrzaly gwiazdor i z kazda publiczna wypowiedzia coraz bardziej mnie w tym przekonaniu utwierdza.[/quote:4a2c225179] Uważaj co mówisz o Behemocie nie masz kompletnie szacunku dla tego człowieka


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Wysłany: 2010-11-13 09:37

[quote:51a6783314="WilczurNocy"]Dla mnie to w tym momencie to juz zwykly, przemadrzaly gwiazdor i z kazda publiczna wypowiedzia coraz bardziej mnie w tym przekonaniu utwierdza.[/quote:51a6783314]
Tez mam nadzieje ze mu sie nie uda.:)



Wysłany: 2010-11-13 12:24

[quote:e93f7c1c2d="WilczurNocy"]
pozjadal wszystkie rozumy.
Co nie znaczy, ze zle mu zycze.[/quote:e93f7c1c2d]

AAAAAA :)



Wysłany: 2010-11-13 19:47

[quote:c748b1cc6a="shagi666"]Bo taki ktoś jak on nie zasługuje już na szacunek.[/quote:c748b1cc6a]
Pewnie, bo już nie jest TRVE


“History,Stephen said, is a nightmare from which I am trying to awake”


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło