Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Yattering - Human's Pain. Strona: 1

Artykuł: Yattering - Human's Pain

Yattering - Human's Pain Wysłany: 2010-07-20 21:52 Zmieniony: 2010-07-20 21:54

Powiem szczerze, że nie zgadzam się z tezami zawartymi w recenzji. Nie tyle się dziwię, bo sam miałem podobny problem w początkowych starciach ze Świerszczem i spółką. Przede wszystkim odniosę się do rzeczonego chaosu. Dla mnie to jest właśnie siła muzyki Yattering. trzeba dać tej muzyce szansę, wtedy zrozumie się, że w tym szaleństwie jest metoda. Wszystkim fanom Yattering polecam supergrupę Masachist!


When Satan Plays Disco People Die


Wysłany: 2010-07-21 01:46

również liczę na małe "sprostowanie", posypanie głowy popiołem Yattering to chyba najbardziej niedoceniony z polskich zespołów ze sceny ekstremalnej. Masachist, choć różniący się znacznie, osobą Truf(e)la w pewien sposób utrzymuje równowagę w przyrodzie.


When Satan Plays Disco People Die


Wysłany: 2010-07-21 10:42

WitchAnn (Bicz)
WitchAnn
Posty: 4
Zielona Góra/Konin

Żyją,żyją ale jako zespół już nie istnieją niestety:/ Każdy działa w swoich kapelach:) Kontakt jest więc jakby co to zapraszam do zapoznania się z nowymi dziełami chłopakówTeż widziałam ich kilka razy sporo lat temu i chociaż chciałoby się więcej to niestety-nie da rady..



Wysłany: 2010-07-21 22:22

A ja od czasu napisania recenzji, płytki słuchałem może 1 raz :)) jakos nie ciągnie mnie do tego zespołu :)) a głowe sypałem piaskiem (może zawierał popiół z papierosów) na urlopie


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło