Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

A może seks?. Strona: last

A może seks? Wysłany: 2006-09-24 17:24

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Jak w temacie :mrgreen: Czyli, żeby nikt nie zrozumiał mojej propozycji źle: Nowy dział na forum.
:mrgreen:


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-24 18:32

Prawie się przewróciłem ze śmiechu. I o czym chciałabyś gadać w takim nowym dziale? O gotyckich pozycjach? O wampirzych () pozycjach? O wpływie seksu na życie gota (chociaż nie wiadomo, co to ten got, i nikt się do bycia nim nie przyznaje, bo to pozerstwo ) Miejsce na głębokie i z przesłaniem tematy o uczuciach?

Żebyśmy się źle nie zrozumieli - mi osobiście lotto, nie potrafię tylko skojarzyć, po co do tego miałby być tworzony nowy dział, i co by zawierał. Opisz, jak to widzisz.



Wysłany: 2006-09-24 18:41

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Hope, ja juz sie wypowiedzialam na ten temat - jak macie gadac tylko o seksie, to stworzcie sobie nowy temat w smietniku, bo to chyba jedyne miescje na takowe rozmowy. Nowy dzial? Sory, ale to by byla zenada...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-09-24 21:24

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

O rany.. nie mam nic wspolnego z byciem "gotka" nie nadaje sie tu :/

o czym? jest wiele tematow :> naprawdę... nawet pozycje ulubione i dlaczego, różne gadżety, z tym wiaze sie tez gra wstepna, problemy... No ale skoro tutaj to temat tabu...

Minawi, tak naprawde to Ty mi podsunelas ten pomysl.. bo to o czym gadalismy z Norbertem to nie bylo o seksie.. bo czy rozmowe o bieliznie czy zdzieranie z inicjacji wampirzej to o seksie? :>


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-24 22:00

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Nie chodzi o tabu, chodzi o dyskusję na poziomie, a znając rozwój tematów ocierających się o seks, nie ma co liczyć na taki poziom, zatem jego miejsce jest, naturalnie, w śmietniku. O czym rozmawialiście to już nie moja sprawa. Proponuję, abyś przeniosła ten temat tam, gdzie jego miejsce. Nie chce mi się przy tym pełnić funkcji moderatora, bo najzwyczajniej tego nie lubię


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-09-24 23:31

A ja pije piwo, krece pieta i mam buzie usmiechnieta
Temat "sex" moze i by sie nadal bo tu wiekszosc jest zboczona :P



Forum sex Wysłany: 2006-09-25 09:45

Chcecie forum Sex? Posty bedzie wolno pisac dopiero po 22.00 by nie gorszyc młodzieży


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-09-25 09:55

ani starych, szacownych ciał pedagogicznych!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

a tak w ogóle to co to jest? seks, seks............hmmmmmmm................. gdzie mój słownik wyrazów OBCYCH? :twisted:



Wysłany: 2006-09-25 10:54

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Minawi w tym momencie poczulam sie urazona :> Mysle ze umiem rozmawiac na poziomie :> Poza tym, kto Ci kaze to moderować? Malo ludzi na DP?
Amorphous i dostępne tylko powyżej 18 roku życia :mrgreen:


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-09-25 11:05

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Forum "seks"- dobra rzecz :lol:
Dla śmiechu i wzbogacenia... słownictwa

Polska język, trudna język... i uboga w tej dziedzinie.


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2006-09-25 13:12

no czekam na tą noc i czekam! :)



Wysłany: 2006-09-25 13:40

Sex Drugs and.......Terminal Choice :twisted:



Wysłany: 2006-09-25 14:57

W takim razie przepraszam za ton postu. Ja z gotykiem też mam niewiele wspólnego; w każdym razie już wyjaśniam o co mi tak naprawdę chodziło: o zawartość merytoryczną takiego działu. Oczywiście to prawda, że seksem podszyta jest większość rozmów towarzyskich; jeśli to będzie taki towarzyski chit-chat, to czemu nie. Obserwowałem po prostu kiedyś kilka for, na których były właśnie działy "na seks", i moje odczucia są dość mieszane. Fakt, że tutaj wspólnota użytkowników jest bardziej spójna, sporo osób zna się osobiście, i nie jest to raczej zbiorowość ludzi, których jedynym celem jest nastukanie sobie kolejnego tysiąca postów na kolejnym forum, pisząc pierdoły i wykazując się szczególną elokwencją i wyobraźnią w tematach związanych z seksem.
A ironia z cynizmem - no niestety, taki jestem



Wysłany: 2006-09-25 15:46

Wychodząc naprzeciw niezaspokojonym potrzebom naszych czytelnikow mam przyjemność zaprosić was na nowe forum o wiele mówiącym tytule "Sex". Aby nie gorszyc licznie odwiedzających nas nieletnich forum zostało stworzone w dziale "Różności" a posty nei beda ukazywac sie na stronie głownej.

Serdecznie zapraszam...

.. i juz sie boje...


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-09-25 15:58

ach...... seks..... może mnie w końcu ktoś uświadomi, co to.......bo ja już nie pamiętam........ :twisted:



Wysłany: 2006-09-25 16:11 Zmieniony: 2006-09-25 16:15

Chyba nie taki diabeł straszny i nie ma się czego bać... W końcu większość ludzi ma potrzebę intymności i trzyma swój seks tylko dla siebie (nie SEX, bo sex to płeć i nie ma takiego wyrazu w języku polskim). Rozumiem więc, że będzie to raczej topic do żartów, flirtów i porad, nie intymnych zwierzeń :twisted:
Chociaż... otwartość na forum o środkach antykoncepcyjnych była tak zdumiewająca, że spokojnie można się domyślić, która z szanownych forumowiczek (i forumowiczów) ile razy i czy regularnie... mnie upublicznianie czegoś takiego średnio kręci, ale nie mam nic przeciwko. A sam temat mądry i potrzebny :roll:



Wysłany: 2006-09-25 16:28

anioła nie, ale 7 cud świata z rogami, owszem :twisted:



Wysłany: 2006-09-25 17:08

niewierna? ja Tobie wierna i w słowie, i w czynie, i w czym tam jeszcze :-)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło