Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Poznań :D. Strona: last

Wysłany: 2006-09-24 12:04

szkoda Sepulturko że nie wpadłaś do Bazyla bo my byliśmy zarówno w piątek jak i w sobotę tam... ale co się odwlecze to nie uciecze więc do zbobaczenia :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-09-24 19:34

Jo, racja, Bazyl to istne miejsce kultu rozpusty i dobrej zabawy :twisted:

Za miesiac moze do was przybęde co by z wami sie zabawić.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-09-26 16:36

[quote:3b6485669c="noone81"]A tak naprawdę, to Bazyl jest rewelacyjny, w Trójmieście nie ma takich miejsc. Ale jak wiadomo, miejsca tworzą ludzie, a w Trójmieście NIE MA TAKICH LUDZI jak w Poznaniu![/quote:3b6485669c]

U mnie w okolicy też nie ma takich miejsc. Nawet wrocław nie dorasta knajpami Poznaniu do pięt. Amen.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-09-26 18:36

[quote:6e3916d870="KostucH"]
U mnie w okolicy też nie ma takich miejsc. Nawet wrocław nie dorasta knajpami Poznaniu do pięt. Amen.[/quote:6e3916d870]

No cóż powtórze się po raz kolejny...Kraków przerasta jednak i Poznań pod wzgledem fajnych knajp i to nie tylko ze wzgledu że są poprostu fajne ale własnie przez ludzi do nich przychodzących



Wysłany: 2006-09-26 20:41

Trudno mi się z Toba Bracie zgodzić ale i trudno zaprzeczyć. Zatem rzeknę krótko: nie wiem.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-09-27 17:26

no cóż...
Poznań miasto doznań... (i tu każdy sobie dopowiada :twisted: )


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-09-27 21:16

Co do mnie: bla bla bla i bla bla bla. Kocham Poznań :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-02-05 14:49

Wracając do tematu Poznania chciałbym powiedzieć, że jak ktoś chcę poznać to miasto to tylko ze mną Znam wiele klimatycznych miejsc Interesuje się nim i tak je poznałem, że aż mi się znudziło i go już nie lubię:). Swoją drogą ciekawe jest Morasko i poznańskie forty, które właśnie odkrywam.(a tak prywatnie to wolę Wrocław )


Ideologie tłumią trzeźwe myślenie, najwyższą wartością jest wolność umysłu. "Penis do prezerwatywy: Kryj mnie - wchodzę!"


Wysłany: 2007-02-06 05:13

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Nie zabijajcie ( względnie,i tortur wolałabym uniknąć).. ja też wole Wrocław jeśli chodzi o urok miasta... Ale najbliżej mi serduchem do tego całkiem mojego, magicznego ... :)


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-03-27 22:57

strunka (Bicz)
strunka
Posty: 193
Kędzierzyn-Koźle

JA równiez chce do Poznania :cry: :lol:
Moze nie zakochalam sie w miescie bo po za sklepami z glanami i mundurkiem harcerskim to jeszcze tylko w bazylu bylam :twisted: :twisted: :twisted: no i Ci ludzie :!: :!: :!: Taak, to jest to :twisted: :twisted: :twisted: To oni mnie przyciágajá.
pozdrawiam zainteresowanych :wink:


.... ja chcé jeszcze raz :!: :!: :P :P :P :P :P :wink:


Nie ma żadnego znaczenia, kim albo czym jesteśmy. I tak zawsze jest Ktoś, kto patrzy na nas z góry.


Wysłany: 2007-03-28 10:01

eIcILipse a ja też polubilam Wrocław :twisted: a najbardziej Zmierzch ale mimo wszytsko Poznań to jednak Poznań i teraz dla odmiany ściagniemy "Wrocław" do Nas


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2007-11-11 19:01

Poznań...hm...
...lubię to miasto...



Wysłany: 2007-12-16 19:37

ksapkis taki pewny jestes?? 8) ja tez dobrze znam to miasto i wiekszosc tych "klimatycznych"miejsc,ale w sumie taki klimat to tez dla kazdego co innego :wink:



Wysłany: 2008-01-02 22:03

cold_sea (Diabolista)
cold_sea
Posty: 507
bardzo daleko stąd

gdzie by mnie nie rzucilo to zawsze tu wracam . Poznan to najlepsze miasto napewno w polsce jezeli nie na swiecie :) schodzilem je juz na wszyskie sposoby we wszystkich kierunkach , to poprostu moje miasto :)


Nigdy nie kłóć sie z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra doświadczeniem


Wysłany: 2008-01-02 22:34

cold_sea (Diabolista)
cold_sea
Posty: 507
bardzo daleko stąd

Paskievicz - chyba ze sie mieszka w samym centrum starego miasta i wszedzie ma sie blisko :) ... polecam :D


Nigdy nie kłóć sie z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra doświadczeniem


Wysłany: 2008-01-12 18:26

otóż to, polecam centrum miasta. Mieszkam sobie na Wildzie i wszędzie chodzę pieszo.. skzoda kasy na tramwaje skoro zliczajac czas oczekiwania na nie + przejazdu wychodzi na to samo, a w weekendy, na gorsze rozwiazanie.

Lubię Poznań, przywiązałam się do niego...
Co do ludzi... ludzie praktycznie wszedzie są tacy sami, niejest to kwestia miejsca. Spotkałam zarówno przekochanych ludzi w Warszawie (moj partner) jak i zawistnych ludzi w Poznaniu (przez grzecznośc nie powiem o kogo mi chodzi).

Poza tym.. trochę prawdy w tym jest, że poznaniacy to centusie


http://qrscx.wordpress.com http://sway.darknation.eu zapisy do kółka antyfanów przyjmuję od 15:00! :twisted:


Wysłany: 2008-01-12 20:16

[quote:19a4191480]Poza tym.. trochę prawdy w tym jest, że poznaniacy to centusie :wink: [/quote:19a4191480]

Centusie to krakusy, poznaniacy sa oszczedni 8)

--------
Łona i Webber-Hipermarket


united we stand divided we fall


Wysłany: 2008-01-13 14:10

[quote:81bb888c9e="Alec-II-Pure"][quote:81bb888c9e]Poza tym.. trochę prawdy w tym jest, że poznaniacy to centusie :wink: [/quote:81bb888c9e]

Centusie to krakusy, poznaniacy sa oszczedni 8)

[/quote:81bb888c9e]

A sorry Alec, mój błąd :D


http://qrscx.wordpress.com http://sway.darknation.eu zapisy do kółka antyfanów przyjmuję od 15:00! :twisted:


Wysłany: 2008-01-13 19:03

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

ksapkis w takim razie jak przyjade do Poznania to pokażesz mi te miejsca .


Schuld und Sühne


Wysłany: 2008-01-14 13:36

Death_Dealer (Bicz)
Death_Dealer
Posty: 249
Gdańsk/ Włocławek

RuczajDJ Napisał:
[quote:9c096ab790="cold_sea"]Jak przyjechal Putin i siedzial pare godzin na starym rynku, to przez te pare godzin nie moglem wejsc do mieszkania, bo cala okolice obstawili ludzie ze sluzb specjalnych i nie wolno bylo wchodzic do domu (zeby przypadkiem snajpera nie wpuscic :) )[/quote:9c096ab790]

Współczuje xD


Schuld und Sühne


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło