Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

666 czy 616?. Strona: 2

Wysłany: 2010-08-19 10:50

Hmm jedna z moich ulubionych liczb 69. Hmm sama myśl o niej jest już przyjemna. :D



Wysłany: 2010-08-19 18:34

[quote:caf6d05465="Naqara"]Hmm jedna z moich ulubionych liczb 69. Hmm sama myśl o niej jest już przyjemna. :D[/quote:caf6d05465]
:D :D :D Chyba każdemu się robi przyjemnie na myśli o tej liczbie :D :D

Nozdormu,przykro mi ale nie mogłam się powstrzymać.Te zacne wyznanie zmiotło mnie z krzesła :DD


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-08-19 18:58

Nuta no wiesz o tym zazwyczaj się na wstępie nie rozmawia z kobietami.
No ale czemu by nie pisać o rzeczach, które są przyjemne i dają pewien rodzaj szczęścia. Nawet sama obserwacja kogoś może sprawić radość :D



Wysłany: 2010-08-19 19:19

[quote:fcc411fd97="Gorg666"]
taką mini sektę w liceum na kilka członków :)[/quote:fcc411fd97]

zwłaszcza po takim wyznaniu


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-08-19 19:55

U mnie w pracy jest pewien pracownik (świadek jehowy) i on ma rejestracje 666 beka co nie? i rozmawiałem z nim o tym a powiedział tak "liczba 666 jest liczbą niezalezną" 0_0


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-08-19 20:58 Zmieniony: 2010-08-19 21:03

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

[quote:4f2f5e95c0="Mandraghora"][quote:4f2f5e95c0="Gorg666"]
taką mini sektę w liceum na kilka członków :)[/quote:4f2f5e95c0]

zwłaszcza po takim wyznaniu [/quote:4f2f5e95c0]

hahaha czeeeepiamy się pani do nie dawna z avatarem tĘĘĘĘĘĘĘ Dobrze Dobrze literosomak wpierniczył mi pomysł na odpowiednią literkę, choć jakby nie patrzeć to większość członków miała członki więęęęc :) po za tym jedyna pani w towarzystwie utrzymywała kontakty z Zimnym Wacławem żółtym, zamiast skóry lateks... no Wacława nie trzeba przedstawiać.

Jeśli 69 to wolę amarant aniżeli róż podobny to kolor a ostatecznie brzmi bardziej magicznie no i boa amarantowe jest cool i mocno pro sekciarskie, tak mi się wydaje, proponuję po za jakże wspaniale kojarzącą się liczbą 69 opracować doktrynę i rytuał przejścia z czym zważywszy na liczbę reprezentującą sektę, problemów raczej nie będziemy mieli :)) No i obierzmy jakiegoś guru, a później.... na krzyż!!

a z twoim świadkiem Rudsonie, to chłop musiał się speszyć i nie wiedział co powiedzieć pewnie :) Takie 666 dla świadka to tak poważny kompleks jak celulit dla kobiety


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-08-19 21:10 Zmieniony: 2010-08-19 21:11

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

[quote:c9e05898a9="Nozdormu"]A kto się zajmie rekrutacją nowych członków? [/quote:c9e05898a9]

Proponuję zwerbować na naszą stronę Rydzyka, on aktualnie prowadzi największą sektę w naszym kraju. Zrobimy mu rozgłośnię radiową z nielimitowanym czasem antenowym to rzuci się jak babcia na protezę :) Trzeba tylko dać facetowi szansę a i słodka perspektywa 69 i rozprawiczenia pewnie także go skusi :)


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-08-19 21:36

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

[quote:21fa347416="Nozdormu"]Znaczy wiesz... Ja mógłbym spróbować podjąć się tego zadania, ale ze względu na ograniczenia czasowe, yyy... Mógłbym werbować tylko płeć piękną... Sam rozumiesz Resztę tzn. członków wersji męskiej mógłbym pozostawić Rydzykowi [/quote:21fa347416]

takkk ty to byś chciał to co najlepsze. Nie zapominaj że ten co rekrutuje ma przechlapane to jest jak taki magnes w rękach guru jak przyciągnie wystarczająco ludu to guru bierze się za "chrzest" kadetów i to jest dopiero zabawa. Ja mogę być zwykłym wyznawcą, pod warunkiem, że dacie mi spopielać stworzenia żywe i raz na tydzień w planie jest jakaś orgia z amarantowym boa w tle :) Lubuję się także w tanich trunkach. Warto pomyśleć także o jakiś cudach będących podstawą wiary jakieś zasiarczenie wina, bądź chodzenie po.... 2 litrach spirolu :) gwarantuję, że to sztuka równie niełatwa co chodzenie po wodzie czy przejście przez morze czerwone.

Z drugiej strony musisz się zachowywać bo forum czytają nasze potencjalne siostry, a wiesz jak zbyt jesteś bezpośredni, może być trudniej.


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-08-19 21:45

[quote:c5ce3a64b7="Nozdormu"]Znaczy wiesz... Ja mógłbym spróbować podjąć się tego zadania, ale ze względu na ograniczenia czasowe, yyy... Mógłbym werbować tylko płeć piękną... Sam rozumiesz Resztę tzn. członków wersji męskiej mógłbym pozostawić Rydzykowi [/quote:c5ce3a64b7]

Ej, żaden Rydzyk. Męską częścią może się zająć damska społeczność Dark Planetarian. Zupełnie nie mam pojęcia, dlaczego na to nie wpadliście. :P


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-08-19 21:52

Toż tu nie trzeba żadnym wielkim myślicielem być, żeby na to wpaść. :P

A żeby nie było, że offtop - 616 wygląda śmiesznie w porównaniu z 666.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-08-19 21:57 Zmieniony: 2010-08-19 21:58

Odsyłam do słownika w celu sprawdzenia znaczenia terminu "demokratyczny" i "demokracja". :P

http://c.wrzuta.pl/wm6422/ace1c0560023444a46b44415/0/666%20-%3E%20hel

; ]


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-08-19 22:23

Łohohoo,ale się temat rozwinął :D
Co do sekty,to z przyjemnością się przyjmę choć amarantowych kolorów za zbytnio nie trawię.Może burdelowo czerwony?
I mogę się przyjąć spokojnie na egzaminatora,czy się 'rekruci' nadają :D

Wiesz Naqara,to zależy na kogo trafisz.Raz trafisz na kobietę,która może na luzaku porozmawiać m.in. na tematy damsko-męskie,a raz trafisz na totalnie nieśmiałą dziewczynę,która się speszy na wzmiance o 'tych' sprawach.Kwestia podejścia do tego wszystkiego.

Nozdormu,może nie wiesz co to jest 'słownik',ale może kojarzysz wujka Google i ciocię Wikipedię? :P


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-08-19 22:28 Zmieniony: 2010-08-19 22:29

Za późno, już wszyscy zobaczyli. ; o


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-08-19 22:34 Zmieniony: 2010-08-19 22:37

Nie bój się,w ich przypadku 'zuy' dotyk nie boli przez całe życie.

[quote:7f0092b217="Mandraghora"]Za późno, już wszyscy zobaczyli. ; o[/quote:7f0092b217]
Uuu,dupa zimna.

Jakby co to ci pożyczę z mych koronkowych.Jak się ciąć,to z klasą i elegancją


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-08-19 22:46 Zmieniony: 2010-08-19 22:48

Tylko żebyś sobie tą gumą oka nie wybił. ;P


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-08-19 22:58

Bardzo dobrze, nigdy w poprzek!


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-08-20 06:39 Zmieniony: 2010-08-20 06:41

No i co tu się wyrabia! Ja ja już wiem. To ta szatańska liczba na was działa! Zauważyłem że zaczyna tu panować wręcz sam okaleczanie się. Planowanie rytuałów opartych na seksistowskich pomysłach. Kurcze no,podoba mi się to :P Więc kiedy zaczynamy. Ja mogę być zwykłym wyznawcą ^^



Wysłany: 2010-08-20 08:58 Zmieniony: 2010-08-20 08:59

Gorg666 (Bicz)
Gorg666
Posty: 349
Wakefield (UK)

[quote:79caead584="Mandraghora"]Toż tu nie trzeba żadnym wielkim myślicielem być, żeby na to wpaść. :P

A żeby nie było, że offtop - 616 wygląda śmiesznie w porównaniu z 666.[/quote:79caead584]

To nie offtop Rudson pyta 666 czy 616 a my odpowiadamy ani to ani to - 69 rządzi! No a teraz naturalną koleją rzeczy temat przeradza się w podstawy wyznaniowe :)

Wiecie, że taka sekta mogłaby być przełomem w naszym kraju? Wspaniałą inicjatywą społeczną!

http://merlin.pl/69_69/browse/product/4,665439.html jakby się z zespołem dogadać to może by nam logo udostępnili


Aetas dulcissima adulescentia est


Wysłany: 2010-08-20 10:48

Tak tak zrobimy przełom. Nawet będziemy robić własne festiwale na które będzie wiele osób przyjeżdżać i przejmować nasz ideologię :D



Wysłany: 2010-08-20 10:50

Ja proponuję logo we wszystkich kolorach tęczy.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło