Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Therion - Sitra Ahra. Strona: 1

Artykuł: Therion - Sitra Ahra

Therion - Sitra Ahra Wysłany: 2010-06-30 10:03

he he znowu zupełnie nowy skład...

ja po Secret of the Runes zawiesiłem jakoś słuchanie... kolejne albumy wydawały mi się po prostu zlepkiem różnych utworów... a oczekiwałem albumu koncepcyjnego...
chociaż to było kilka lat temu i może z Theriona już wyrosłem :)
jak będzie ten nowy album to poproszę w sklepie żeby mi go puścili...


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2010-06-30 13:14

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Oo... trzeba będzie przesłuchać.


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2010-06-30 22:16

Nie mogę się już doczekać :) Nie podobał mi się co prawda zwrot w kierunku heavy metalu z ostatnich płyt, jednak Therion niemal zawsze potrafi stworzyć coś genialnego :)


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2010-07-01 07:49

Zawirowania w składzie cholernie mi się nie podobają, niemniej- Therion to zawsze był przede wszystkim LIDER. reszta grała pod dyktando. Może i dobrze, inaczej pewnie już by dawno zapętlili się w niczym szczególnym.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2010-07-01 08:00

[quote:bb21fbf06f="cellar_door"]Therion skończył się na "Beyound Sanctorum" :-)[/quote:bb21fbf06f]

podpisuję się. choć "vovin" jeszcze lubie :)


.


Wysłany: 2010-07-01 22:54

[quote:3b40f2ee70="BarTolmai"]ostatnio cos genialnego bylo na Deggial, dalej juz nic[/quote:3b40f2ee70]

Deggial, Secret of .... oraz Vovin to moje ulubione


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2010-07-02 12:41

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

A ja tam lubię twórczość Theriona i bardzo odpowiadała mi płytka "Gothic Kabbalah" więc tym bardziej będę z niecierpliwością oczekiwać na najnowsze wydawnictwo


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2010-07-02 22:39

Witchcult (Bicz)
Witchcult
Posty: 2
Pelplin/Elbląg

Dla mnie najlepsze płyty Therion nagrywał do Theli włącznie Później bywało już różnie. Niemniej jestem ciekawy co tam Christopher nowego stworzył :)



Wysłany: 2010-07-15 09:50

pozostaje tylko dylemat czy jechać do Warszawy czy do Krakowa


Puste kieszenie, i torba pełna snów...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło