Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Tower - Mercury. Strona: 1

Artykuł: Tower - Mercury

Tower - Mercury Wysłany: 2010-06-22 09:55

Bardzo dobra recenzja, ale jak dla mnie kapela nudna jak flaki z olejem i do tego tragiczne teksty - dosłowne tłumaczenia wielu utworów literackich .. amatorszczyzna po całosci. Jak dla mnie mocno przereklamowana grupa.


.


Tower - Mercury Wysłany: 2010-06-22 10:07

[quote:2cdfe3d23a="Harlequin"]Bardzo dobra recenzja, ale jak dla mnie kapela nudna jak flaki z olejem i do tego tragiczne teksty - dosłowne tłumaczenia wielu utworów literackich .. amatorszczyzna po całosci. Jak dla mnie mocno przereklamowana grupa.[/quote:2cdfe3d23a]jak dla mnie Tower był wy*ebany w kosmos :D


Jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu.


Wysłany: 2010-06-22 13:58

Oj Harlequin nie potrafisz docenić klimatu tylko ciągle jakieś techniczne wirtuozerki


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2010-06-22 14:03

Ale Tower to nawet tekstów nie potrafią przekładać i interpretowac :P pal licho czy graja technicznie czy nie, ale to co grają jest dla mnie nudne :P jesli chodzi o Polskę to juz wole Dominium i Asgaard :)


.


Wysłany: 2010-06-22 23:59

E tam, dobrze grajcowali. Miała byc reaktywacja, ale coś nie widac tej nowej płyty. Asgaard też wydaje nową płytę już kilka lat i jak na razie blada dupa. A Dominium nie słyszałem, trzeba nadrobic zaległości



Wysłany: 2010-06-23 08:32

Nie słyszałem tej płyty


.


Wysłany: 2010-06-24 07:24

A to wstyd, bo to kawał dobrej muzy- nieprzemijającej i po prostu na poziomie światowym. Z klimatycznego grania w naszym zakątku:1. Sirrah, 2. Cemetery of scream - ostatni album to po prostu mus dla fana "klimatów", 3. Sacriversum. Tower- ok, acz znam tylko jedyneczkę, do której mam po prostu sentyment.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2010-07-09 12:34

no to trzeba nadrobić i zapoznać się z dwójką Towerów


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2010-07-09 16:17

Już zapoznałem sie ze wspomniana przez Was płytka Sirrah i powiem, że podoba mi sie. Cholernie pomysłowe granie, wyprzedzajace swoje czasu. Krajowy Arcturus ? Blisko blisko ...


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło