Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kolorowe soczewki kontaktowe. Strona: last

Artykuł: Kolorowe soczewki kontaktowe

Kolorowe soczewki kontaktowe Wysłany: 2010-06-13 18:56

LordLard (Matuzalem)
LordLard
Posty: 95
Biała Podlaska\Lublin\Kuldahar

chciałbym mieć takie soczewki o kolorze czerownym(z korpeczkami na tęczówce żeby wyglądało jak sharingan) i zielonym(tylko żeby że jasne)


Życie jest wyjątkową grą RPG - żyjesz żeby się rozwijać i przetrwać!


Wysłany: 2010-06-13 21:13

A ja chciałabym mieć białą tęczówkę.Przy ciemnym makijażu oczu by to wyglądało bardzo smacznie,i klimacik by był-ideał wręcz do sesji zdjęciowej :]


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-06-14 00:11

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Efekt takich szkiełek jest dosyć ciekawy, jednak gdzieś słyszałem, że te szkiełka przyczyniają się do pogorszenia wzroku, wolałbym tego uniknąć. Czy któryś/Aś z posiadaczek mogłaby to potwierdzić lub sprostować ?


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Wysłany: 2010-06-14 19:31

LordLard (Matuzalem)
LordLard
Posty: 95
Biała Podlaska\Lublin\Kuldahar

nom kolego ciekawe ile to kosztuje i gdzie można to kupić i czy rzeczywiście szkodzi wzroku bo ja mam wysoką wade jak na mój wiek


Życie jest wyjątkową grą RPG - żyjesz żeby się rozwijać i przetrwać!


Wysłany: 2010-06-14 21:58

W sumie też mam wysoką wadę,bo -2,5 na obu oczach.Najlepiej podejść do okulisty spytać się o takowe szkiełka czy mogą wpłynąć negatywnie na wzrok itp.Kiedyś z ciekawości podejdę i spytam,a co.
A jeśli chodzi o dostępność,to chyba łatwiej je dostać poprzez sklepy internetowe,ale zanim to-porada okulisty.


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-06-14 23:55 Zmieniony: 2010-06-15 00:00

SolitaryAngel (Bicz)
SolitaryAngel
Posty: 557
Zachodniopomprskie

Pamiętam że koszt takich szkiełek niezależnie od koloru wynosi 60zł działają na zasadzie szkieł kontaktowych.

http://www.kolorowesoczewki.pl


Non interest, quid morbum faciat, sed quid tollat


Wysłany: 2010-08-15 17:41 Zmieniony: 2010-08-15 17:44

Sam właśnie myślałem o kupieniu takich soczewek i chyba się skuszę. Ale myślę nad sharinganem, czarnymi, czerwonymi lub białymi. :D
Ale naprawdę to chciałbym mieć BLACK SCLERA
[img:3ed17599d6]http://ladydilly.blox.pl/resource/black_sclera.jpg[/img:3ed17599d6]

http://allegro.pl/item1186067097_tails_sharingan_naruto_soczewki_zerowki_na_szt.html



Wysłany: 2010-09-20 19:07

[quote:c6c23e1493="SolitaryAngel"]Efekt takich szkiełek jest dosyć ciekawy, jednak gdzieś słyszałem, że te szkiełka przyczyniają się do pogorszenia wzroku, wolałbym tego uniknąć. Czy któryś/Aś z posiadaczek mogłaby to potwierdzić lub sprostować ? [/quote:c6c23e1493]

Potwierdzam: pogorszył mi się wzrok i to od niezbyt częstego noszenia, używam soczewek od 5 lat i nigdy nie mi sie nie pogorszył wzrok aż do czasu gdy wymysliłam sobie kolorowe


nie chce mi się nic wymyślać


Wysłany: 2010-09-20 21:07

Ja chce sobie kupic soczewki RED DEVIL ze 100zł kosztują...na rok


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2011-07-09 11:18

Zdarzyło mi się zakupić czarne soczewki kontaktowe "powiększające tęczówki". Rewelacja! Efekt uważam za piorunujący, a przy tym nie widać sztuczności soczewek. Najlepsze, jakie do tej pory nosiłam.

Próbowałam też "kocich oczu" - masakra, lepiej od razu sobie podarować. Soczewki przekręcają się i w rezultacie zamiast równoległych pionowych źrenic nasze kocie oczy żyją własnym życiem i jedna źrenica ma odchyły skośne a druga zdycha i leży w poziomie. Zamiast efektu powalającego mamy efekt powalony i cokolwiek śmieszny.

Białe soczewki wyglądają tylko dobrze z daleka i w półmroku, z bliska za bardzo uderzają sztucznością. Sama nie nosiłam ale widziałam u znajomych.

Czarne soczewki, o których pisałam na początku widać w moim aktualnym avatarze i na zdjęciach w galerii pt. Lost Days - Victorian Ghosts.



Wysłany: 2011-07-09 12:41

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

Przyznaję, pięknie jest Ci w tych czarnych oczach, ja po raz pierwszy kupiłam białe, maja być lekko opalizujące , przyjdą w przyszłym tygodniu.
Wielu ludziom wzrok sie pogarsza i bez tej ozdoby.


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2011-07-09 14:19 Zmieniony: 2011-07-09 14:21

[quote:acd3500816="Reddishhh"]

ps. U ciebie akurat efekt taki jest dobry, bo pasuje do takiej mrocznawej galerii, ale myślę, że na codzien trochę dziko by to wyglądało, przynajmniej jak dla mnie.[/quote:acd3500816]

No cóż, jak ktoś chce tak chodzić do szkoły i na co dzień, to jego sprawa. Dla mnie takie soczewki są raczej dobre do zabawy.

Chociaż przez jakiś czas w liceum nosiłam soczewki zielone, łagodnie zielone które wzmacniały mój naturalnie zielony kolor oczu. Ale tamte były łagodne, dawały bardzo naturalny efekt i nawet nauczyciele byli zadziwieni, że wcześniej nie zauważyli, że mam takie zielone oczy. To było miłe, chociaż niestety, ech... nie moje własne

To był taki mały, miły epizod, jednak przebajerzone oczy typu; białe, czerwone czy kocie traktuję czysto okazyjnie.



Wysłany: 2011-10-06 22:16

Na taką stronkę natrafiłem, więc czemu by nie. Fajne ale drogie.
http://02a5349.netsolstores.com/



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło