Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Szukam nowych zespołów. Strona: last

Szukam nowych zespołów Wysłany: 2010-05-30 21:26 Zmieniony: 2010-05-30 21:57

Jak możecie wymiencie mi kilka zespołów metalowych i nu-metalowych


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-05-30 22:33

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Żeby co poniektórzy Cię na samym starcie nie zjechali, to odsyłam do tematu "Czego se słuchacie?". Może tam coś dla siebie znajdziesz ciekawego :)


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2010-05-30 23:09 Zmieniony: 2010-05-30 23:12

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Last.fm
Od czego jest internet ;] hm ?


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2010-05-30 23:40

ech gdyby chodziło o blues i blues-rock mógłbym coś polecić (chociaż zespoły może nie takie nowe bo nie wszyscy już żyją), albo chociaż cold wave to może i jakieś nowe by się znalazły... a tak...
moja znajomość nu-metalu kończy się na SOAD no i znam (z nazwy) o Rage Against the Machine (chociaż to rapcore podobno) Chociaż myślę że wątek ma sens... bo w czego se słuchacie są różne gatunki :)


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2010-05-31 00:01

Spineshank,Out,Coal Chamber,Skinlab,Ektomorf,Kitte,Sugar Ray,Orgy i wiele innych nie chce mi sie wymieniać.


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Wysłany: 2010-05-31 00:12

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

wystarczy odwiedzić: http://www.lastfm.pl/tag/Nu%2520Metal?ac=nu tudzież: http://www.lastfm.pl/tag/Nu-metal?ac=nu


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-06-03 17:43

spoko...a kto by miał mnie zjechac??? są odważni??? wymienione przez was zespoły znam...


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-06-05 21:03

[quote:e1f4512b6f="Rudson"]spoko...a kto by miał mnie zjechac??? są odważni??? wymienione przez was zespoły znam...[/quote:e1f4512b6f] znasz Medication płyta prince valium ja nie słuchałem podobno dobra


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło