Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Amphi Festival Warm Up Party. Strona: 1

Artykuł: Amphi Festival Warm Up Party

Amphi Festival Warm Up Party Wysłany: 2010-05-25 18:00

Kolejny dowód na to, że Amphi WarmUp Part to impreza na 6!:

1. Podczas imprezy laureatki konkursu Toxic Girls (www.toxicgirls.pl) wezmą udział w pokazie wizażu zorganizowanym przez Galerię Wizażu Artystycznego Toxic Form (www.toxicform.com). Na żywo zobaczycie jak zakładane są syntetyczne dredy, cyberloksy i pianki Foam.

2. W zaaranżowanym plenerowo studiu fotograficznym Netfire będziecie mogli pstryknąć sobie fotkę zrobioną przez profesjonalnego fotografa! Kto wie czy to zdjęcie nie rozpocznie Waszej kariery w fotomodelingu

3. W trakcie imprezy będą rozlosowane DWA PEŁNE KARNETY na Amphi Festival oraz inne nagrody ufundowane przez organizatora Amphi Festival.

4. Tego wieczoru powstanie promo-video. Dj Sthilmann i jego kamera będą mieli Was na oku więc ubierzcie się ładnie

5. Specjalnie na tą okazję do klubu zostało wynajęte zewnętrzne nagłośnienie! Nowy wymiar brzmienia już 5 czerwca.

6. Dzięki uprzejmości kolegów Attacka i Grim Demona nasza impreza będzie wzbogacona o efekty świetlne! Zadymiarka, laser i dwa stroboskopy podniosą doznania tego wieczoru. Dzięki chłopaki



Cenna informacja dla osób, które są spoza Poznania i planują przyjechać na imprezę! W dniach 5-6 czerwca w Poznaniu ma miejsce akcja "Poznań za pół ceny". W akcji biorą udział m.in restauracje, kawiarnie i miejsca noclegowe

http://www.poznan.pl/mim/public/publikacje/pages.html?co=list&id=10806&ch=10812&instance=1017&lang=pl


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-06-04 13:58

kolejny technowpierdol się szykuje...
może przyczłapię z braku laku..


enjoy the violence


Wysłany: 2010-06-04 14:24

[quote:d9c6423f80="Violator"]kolejny technowpierdol się szykuje...
może przyczłapię z braku laku..[/quote:d9c6423f80]

Oj szykuje się szykuje ale electrowpier*ol


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-06-04 15:52

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Depech Ty co chwile masz imprezy więc czemu narzekasz ??!!


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2010-06-06 15:42 Zmieniony: 2010-06-06 15:42

Taka byla impreza ze jeszcze nikt nie doszedl na tyle do siebie by cos skrobnac?
Ja dziekuje wszystkim - i organizatorom za mozliwosc uczestniczenia w tej udanej bibce oraz uczestnikom za to ze bawili sie do rana :)


i'm.the.bitch.you.hate


Wysłany: 2010-06-06 16:23

Impreza była świetna, ale graliście zdecydowanie za krótko! O czwartej się dopiero rozkręcałem ;D



Wysłany: 2010-06-06 17:58

No ja pomimo, że byłem gościem dość przypadkowym i muzyki jakiej wczoraj mogłem posłuchać osobiście nie dzierżę, bawiłem się bardzo dobrze, między 0.30 a 3.30 praktycznie nie schodziłem z parkietu. Muszę przyznać że sporą muzyczną nadzieję zrobiła mi Pani, która swój set zapoczątkowała fragmentem bodajże Preisnera, niestety dość szybko się przekonałem, że jestem zbyt trzeźwy żeby dać radę choćby spróbować wczuć się w rytm. Dziękuje wszystkim znajomym za towarzystwo i chwilę rozmowy oraz mam nadzieje że następnym razem spotkamy się na równie udanej imprezie z lekko inną muzyczką


forever alone immortal


Wysłany: 2010-06-06 19:22

[quote:5b80611e5a="rozbit"]niestety dość szybko się przekonałem, że jestem zbyt trzeźwy żeby dać radę choćby spróbować wczuć się w rytm.[/quote:5b80611e5a]

ROTFL!


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-06-06 20:08

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

[quote:86cef34bcd="thistle89"][quote:86cef34bcd="rozbit"]niestety dość szybko się przekonałem, że jestem zbyt trzeźwy żeby dać radę choćby spróbować wczuć się w rytm.[/quote:86cef34bcd]

ROTFL!
[/quote:86cef34bcd]

Znajdź w wypowiedzi Rozbita element który nie pasuje xD


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2010-06-07 13:16 Zmieniony: 2010-06-07 13:17

proszę się nie śmiać ale nawet do 3 się liczyć nauczyłem :D



1 2 3 ... f*** me :D


forever alone immortal


Wysłany: 2010-06-07 18:42

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

[quote:cde14d59d9="rozbit"]proszę się nie śmiać ale nawet do 3 się liczyć nauczyłem :D



1 2 3 ... f*** me :D[/quote:cde14d59d9]

A dobre to dzieło xD
Ale trzeba przyznac że naprawdę zaskakujesz xD


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2010-06-07 20:18

A czy ja się chwaliłem, że sam znalazłem, nawet nie wiedziałbym jak tego szukać ale prostota tekstu mnie zaskoczyła i stojąc na parkiecie po chwili się całego nauczyłem :D


forever alone immortal


Wysłany: 2010-06-07 22:15

Alchem (Anciliae)
Alchem
Posty: 4
Zielona Góra

To łan, tu, fri to moja wina. Przepraszam I przy okazji dziękuję wszystkim za podskakiwanie przy zapodanych bitach. Było grubo :)



Wysłany: 2010-06-07 22:35 Zmieniony: 2010-06-07 22:36

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Teraz pytanie kiedy foty i chyba coś tam nawet Sthilman kręcił?? xD


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2010-07-21 12:42




Jeszcze ciepłe


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-07-21 12:43




Jeszcze ciepłe


"Tonight's the night..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło