Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Włocławek ??!!!???. Strona: last

Włocławek ??!!!??? Wysłany: 2010-05-19 13:18

HBVILK (Bicz)
HBVILK
Posty: 263
Skoghall Szwecja

Proszę o pomoc osoby z Włocławka w: -podaniu miekjsce/lokali wartych przebywania celem miłego spędzenia czasu w klimatach bliskich DP ;
Znowu szwedzi wymyślili ,że będę pilnował projektu w Polsce i to we Włocławku ...nie znam absolutnie tego miasta :/ .


..kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial, moze wtedy uda sie, a teraz tchu mi brak...


Wysłany: 2010-05-19 13:43

Ha! 20 lat mieszkałem we Włocławku skąd pochodzę. No to stary przygotuj się na kilka rewelacji.

Otóż nie ma takiego miejsca we Włocławku o jakie pytasz. Kiedyś był to London PUB na placu Wolności ale zaległo się dresiarstwo.
Alternatywne klimaty o ile jeszcze nie umarły są na ulicy Piwnej w Spichlerzu. Szukaj też (rzadko są) koncertów metalowych w WCK (Włocławskie Centrum Kultury). Omijaj deptak na 3 Maja, ulicę Tumską, Ptasią i bulwary wieczorem. Szczerze radzę

Ogólnie stary wdepnąłeś w niezłe gówno. Z ciekawości ile tam pobędziesz?


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-05-19 18:46

Ta i uważaj na "sztuczny tłum" w autobusach. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś kradli na potęgę. Generalnie to masz przesrane, wszyscy z tego miasta uciekają, ale ponoć gdzieś tam ktoś się jeszcze uchował


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2010-05-21 19:46

HBVILK (Bicz)
HBVILK
Posty: 263
Skoghall Szwecja

Zajebiście ...miasto Włocławek wydaje się niezłym wręcz wyzwaniem....Skoro mam tam przebywać to ma do wyboru dwie opcje :
1.Dojazd z Warszawy
2.Stały pobyt we Włocławku
Opcja hard :
Dojazd z Karlstad lub Stokholmu

Dwie opcje mają koszty tylko pobyt na miejscu wydaje się bezkosztowy .Może otworzyć sobie klub skoro nie ma takiego miejsca...?

Byłem na małym rekonesansie : Jest T.B. King amerykańska sieciówka ale ta we Włocławku oprócz wyglądu chyba nie ma nic więcej wspólnego...
Mistrz i Małgorzata - obsługa super :) ,trzymali dla mnie otwartą do 3-ej nad ranem :) klimat i muza - tandeta

i na tym rekonesans zakończyłem :)
Jesli ktoś z Włocławka podchwyci pomyśł stworzenia alternatywnego miejsca to proszę o sugestie.


..kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial, moze wtedy uda sie, a teraz tchu mi brak...


Wysłany: 2010-05-21 21:31

Stary tylko dla kogo to otwierać? Tam raz, że nie ma klimatu a dwa, że jeśli był to wyjechał. Jasne możesz otworzyć knajpę pod warunkiem, że masz na działce pole naftowe i nie obawiasz się wiecznych strat w prowadzeniu biznesu Mówię Ci....zrób co ci tam w robocie kazali i spadaj. Albo chlej z kumplami z roboty gdzieś po mieszkaniach słuchając jakiej tam tylko muzy chcesz. Domówka to zawsze jakaś alternatywa.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-05-22 10:04

HBVILK (Bicz)
HBVILK
Posty: 263
Skoghall Szwecja

Spox After Party zawsze jest Ok :) ale jest problem ...znowu jade sam i taki beginer znowu będę :)więc kogo tam poznam i gdzie ? Zatem Włocławek to pustynia ..Poważnie myśle znależć mały lokal grać dobrą muzę i walić piwko .Na 100% we Włocławku jacyś ludzie grają w garażach ..może sala prób przy okazji ? Kosztowo wyjdzie tylko niewiele drożej niż mieszkanie w hotelu a na pewno taniej niż dojazdy ...udało się w Karlstad ( magazyn firmy udostępniłem młodym kapelom na próby .. i łoją tam teraz wieczorami ,że aż miło )uda się we Włocławku :)


..kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial, moze wtedy uda sie, a teraz tchu mi brak...


Wysłany: 2010-05-22 15:03

Monitoruj stronę:

http://scena.wloclawek.pl/infopage.php?id=39

Jeśli będzie jakiś koncert metalowy na pewno info pojawi się tutaj. Idź na niego i łap kontakty. Moje niestety po latach wygasły i nie jestem w stanie Ci pomóc.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2010-05-22 20:19

HBVILK (Bicz)
HBVILK
Posty: 263
Skoghall Szwecja

[quote:04d87f2325="Paskievicz"]odemnie z miasta też niby wszyscy uciekają ale mam to kompletnie w dupie hehe. jak się nie znają to NARA powinni jeszcze dostać dożywotni zakaz powrotu [/quote:04d87f2325]Pasek a Ty co masz wspólnego z Włocławkiem?


..kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial, moze wtedy uda sie, a teraz tchu mi brak...


Wysłany: 2010-05-23 11:57

[quote:8a9d766f0f="Paskievicz"]
a Włocłąwek zaraz zaleje i nie będzie problemu żadnego [/quote:8a9d766f0f]
O ile nie jest już zalany,zresztą chyba cała Polska teraz pływa.Nic,tylko pontonami się przedzierać.


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2010-05-23 19:38

[quote:bdb454dded="Paskievicz"][quote:bdb454dded="Nuta"][quote:bdb454dded="Paskievicz"]
a Włocłąwek zaraz zaleje i nie będzie problemu żadnego [/quote:bdb454dded]
O ile nie jest już zalany,zresztą chyba cała Polska teraz pływa.Nic,tylko pontonami się przedzierać.[/quote:bdb454dded]

e tam cała, u mnie jest luz. Kaczawa w tym roku nie szaleje jak w 97' chociaż wtedy też nie zalała zbytnio niczego gdyż płynie sobie w dolince. inne miasta mają przesrane głównie dlatego, że to cholerne równiny.

może założymy oddzielny temat o powodzi? [/quote:bdb454dded]
Jestem za! Nie chce mi się walić tu offtopa,lepiej żeby było na temat[a jest trochu do obgadania]


Be hard and fucking heavy-ludzie nie lubią,gdy odnosisz sukces.


Wysłany: 2011-01-16 22:18

HBVILK (Bicz)
HBVILK
Posty: 263
Skoghall Szwecja

Jestem już często w tym zapomnianym miejscu pt. Włocławek .Nie jest żle .Przez ostatnie 6 m-cy poznałem sporo ludzi - jest z kim się napić :) .Znalazłem jedno ciekawe miejsce :Czarny Spichrz - niezły mały lokalik ,trafiłem tam kameralny koncercik Farben Lehre ( dla 80-100 osób bo więcej nie ma miejsca)Generalnie jest tak jak wcześniej wszyscy pisali ... no i na dodatek nie ma jak autem się poruszać ponieważ grozi to urwaniem zawieszenia ( mega dziury - to powinna być wizytówka tego miasta) .Chciałem podziękować za uwagi na temat tego miasta .Teraz systematycznie co dwa miesiące sam będę je poznawał .


..kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial, moze wtedy uda sie, a teraz tchu mi brak...


Wysłany: 2011-01-17 02:13

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm, HBVILK, nie sądziłem, że mamy tyle wspólnego, hehe. Z Włocławkiem to może mało, oprócz tego, że się nasłuchałem opowieści ojca z jednostki wojskowej sprzed lat, a Wa-wa ciągle kojarzy mi się z najtrudniejszymi projektami/wyjazdami z Wrocka do pracy, więc się zapisała w pamięci mocno.

No i Karlstad i Stockholm znam najlepiej ze szwedzkich miast. Lato nad jeziorem Wener - coś pięknego.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło