Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Closterkeller. Strona: last

Wysłany: 2010-05-30 23:37 Zmieniony: 2010-05-30 23:39

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Jeżeli chodzi o koncert Closterkeller, to bardzo miło wspominam u mnie w mieście. Pamiętam, jak wybrałam się wtedy ze znajomymi , miałam nogę w gipsie i praktycznie przez całe miasto szłam o kulach aby być przy scenie i posłuchać Anji. Spuchnięte ręce ,nie przyzwyczajone do kul. Ciekawe doświadczenie i czasem warto poświęcać, dla muzyki która się uwielbia. ;]


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2010-12-01 20:37

Byłam na koncercie w swoim mieście, miło wspominam, choć było mało osób. Anja śpiewała (/"krakała") wspaniale, przedstawienie też robiła świetne kolejnymi przerywnikami między utworami. Jakoś wtedy odkryłam, że muzyk też człowiek.

Lubię Closterkellera, nie tylko za osobowość Anji, genialne teksty i unikalną muzykę. W tym jest coś jeszcze... chyba jak w każdym ukochanym przez daną osobę zespole.


Nuair a théann sé fán chroí cha scaoiltear as é go bráth.


Wysłany: 2010-12-27 22:30

dana75 (Bicz)
dana75
Posty: 1
Lidzbark Warmiński

Witam Wszystkich!
Kocham Closterkeller od lat



Wysłany: 2010-12-28 11:18

Ja na Closterze byłem już 5 razy jak grali u mnie i nie mam zamiaru na tym skończyć.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2010-12-30 18:31

czarna-inna (Bicz)
czarna-inna
Posty: 15
Oświęcim/Kraków

Byłam na dwóch koncertach Closterkellera. Na pierwszym graliśmy przed nią, w tym jej cover i żałuję, że jej wtedy nie poznałam gdyż nie słuchałam tego zespołu. Następny koncert był w Krk ale ten koncert to już przeżywałam całą sobą ;D



Wysłany: 2012-04-13 17:59

Jestem nieobiektywna, bo poprostu ich uwielbiam.. teksty, instrumenty, Anje O, jako osobe i osobowosc, calosc przekazu, klimat i perfekcjonizm na koncertach. Jestem stosunkowo mloda sluchaczka, bylam na ich 5 koncertach.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło