Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Freebass - Two Worlds Collide. Strona: 1

Artykuł: Freebass - Two Worlds Collide

Freebass - Two Worlds Collide Wysłany: 2010-04-13 22:19 Zmieniony: 2010-04-13 22:22

[quote:5e0a654cc7]Idea założenia grupy zrodziła się w naszych głowach podczas jednej z pijackich imprez. Właśnie w ten sposób postanowiliśmy zaprotestować przeciwko zakończeniu działalności New Order i Primalsów[/quote:5e0a654cc7]

Ale Peater Hook ściemnia :P sam odszedł od zespołu chociaż New Order bez niego będzie pewnie jakoś uboższy. Być może pokłócił się o coś z Morrisem i Sumnersem nie dziwie się po 30 latach współpracy (Joy Division -> New Order) można sie sobie znudzić łatwo wtedy o spór z powodu jakiegoś banału, ale mimo że jago bas był elementem rozpoznawczym zespołu to jeszcze nie powód żeby przeszkadzać kolegom na drodze prawnej w dalszej działalności "Ta grupa rozpadła się! Już nie będzie nigdy więcej New Order dopóki żyje!" (cytat wiki...) to mimo wszystko dość niekulturalne z jego strony :/ a teraz niby protestuje przeciwko zakonczeniu działalności zespołu...

Nie wiem o co poszło mniędzy nimi - być może to wina Sumnersa i Morrisa, ale mimo wszystko taki protest jest śmieszny :/

Ale EPkę z przyjemnością przesłucham szczególnie że bas z The Smiths również bardzo mi się podobał :>


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło