Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Sampler nowej płyty Nevermore. Strona: 1

Artykuł: Sampler nowej płyty Nevermore

Sampler nowej płyty Nevermore Wysłany: 2010-04-13 19:41

Nie podoba mi się !!! Jestem rozczarowany !!! Słabe melodie, bez pomysłu i do tego instrumentalna rąbanina. Jeśli to ma byc zwiastun - a zwiastuny maja zachecać - to jestem na nie !


.


... Wysłany: 2010-04-13 19:48

Zgadzam się z przedmówcą niestety ;/
Oby to nie było kolejne tegoroczne muzyczne rozczarowanie.
Ten materiał (przynajmniej z tego sampla) wydaje się całkowicie bezpłciowy, bez finezji i polotu ;/


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-04-17 20:57

Na chwilę obecną, bardzo blado wychodzi ta płyta w porównaniu z poprzedniczką. Będę musiał przesłuchać całą od A do Z aby mieć większy pogląd.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-04-18 20:50

i okładka też jest z dupy ...


.


... Wysłany: 2010-04-18 20:57

Dokładnie ;/ Jak na razie nic pozytywnego o tej płycie nie mogę powiedzieć - co do muzy nie zapowiada się na nic wielkiego a nawet na wielki muzyczny szit ;/ i okładka jakaś taka nijaka ;/

Obym się mylił...


If i can`t be my own i feel better dead.


... Wysłany: 2010-04-21 01:14

[quote:1b0408e24d="Sumo666"]Dokładnie ;/ Jak na razie nic pozytywnego o tej płycie nie mogę powiedzieć - co do muzy nie zapowiada się na nic wielkiego a nawet na wielki muzyczny szit ;/ i okładka jakaś taka nijaka ;/

Obym się mylił...[/quote:1b0408e24d]
Nie rozumiem po co się już tak pesymistycznie nakręcasz po usłyszeniu zaledwie kilku sekund każdego utworu.

Bądź cierpliwy i posłuchaj całej bo w razie gdy się Tobie spodoba wyjdziesz na hipokrytę :| Spokojnie Panocku :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


... Wysłany: 2010-04-21 08:26

Na samplach daje się przeważnie najlepsze momenty z utworów ?? :) A jeżeli tak jest w tym przypadku to będzie wielka lipa i rozczarowanie.

A na hipokrytę nie wyjdę bo wolę pozytywnie zaskoczyć nich negatywnie rozczarować :)

Tak czy siak trza czekać :))


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-04-21 08:27

I tak posłucham całosci :)) nie sądze żeby był to zły album, ale po tym samplerze zanosi sie, ze będzie słabiej niz dotychczas


.


Wysłany: 2010-04-21 11:56

Osobiście po This Godlees spodziewałem sie czegoś równie mocnego i agresywnego, może nawet brutalnego? Zapowiada się za bardzo subtelnie i to mnie martwi. "Ale niech żywi nie tracą nadziei..."


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-04-21 12:24

Nie wiem czemu, ale mysle że tak czy owak jakos ten album polubie o ile nie bedzie rozwleczony :) nevermore to nevermore i trzeba kazdorazowo dac kilak spoinów - najłatwiej było chyba z "Dead world ...", ale tak to do każdego albumu miałem na poczatku jakies obiekcje.


.


Wysłany: 2010-04-21 14:10

Enemies Of Reality też kapitalny album. Ten album był świetną zapowiedział czegoś mocnego, a This Godless w tym zdecydowanie utwierdził. Panowie Dane i Lomis mają solowe projekty więc to ich może skłanić do eksperymentowania.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-05-03 10:32

W necie juz są 4 kawąłki z nowej płyty. Powiem szczerze, że podobaja mi ise płyta jest prostsza - bardziej jak "Dead heart" anizeli dwie ostatnie. Sporo jest lirycznych partii, troche rąbanki, ale ma w sobie cos hipnotycznego :) zapewne nie będzie to szczytowe osiągniecie grupy, ale generalnie jestem na tak. po tym co usłyszłaem takie 8/10


.


... Wysłany: 2010-05-03 11:56

Te 4 numery wskazują jedno - nie będzie to najlepsza płyta tego zespołu ;/
Do posłuchania :) Numer 4 daje nadzieje :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-05-07 18:29

No i juz jest cała :) przesłuchałem i na pierwszy odsłuch cinko jak na Nevermore. Płyta sama w sobie jest dobra, ale obok debiutu jest to najsłabszy album tego zespołu./ Takie 7 browarów na 10 bez na bez perspektyw na wzrost :/ ewidentnie brakuje pomysłów :/


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło