Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Szamanizm a magia. Strona: last

Wysłany: 2006-09-21 18:49

Prawda ;/ ja nie mam za dobrych wspomnień z magią i każdemu to odradzam gdy mnie o to pyta...


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-09-22 17:17

Bo z magią jest trochę jak z narkotykiem, gdy sprubujesz raz chcesz więcej i więcej...A gdy może się dasz ponieść tej fali, zawitasz u drzwi których wcale nie chciałeś oglądać. Jednak bardzo kuszą...I to chyba jest w tym okropne, że sami świadomie czy nie, możemy sobię zgotować nie miłe sytuacje...


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2007-01-07 00:01

Bo wiecie, to jest jak z prądem: lepiej nie kombinować zanim nie pozna się dokładnie zasad działania, bo może pokopać.



Wysłany: 2007-01-07 12:02

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

[quote:3c13aee317="BarTolmai"]radze zerknac w zasoby i odszukac postow na temat magii... szybko zorientujesz sie w opini i rozumowaniu czesci spolecznosci DP [/quote:3c13aee317]

dokładnie na te tamty juz tu było, dziwią mnie tylko wypowiedzi pod tamtym topiciem, iż magia nie istnieje etc niektórych osób ,które w innych postach wyrażają swoje zdanie iż coś tam jest naprawdę magiczne... przeczą sobie samym???


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-01-09 21:14

Może ich za bardzo pokopało i mają zaniki pamięci :-P



Wysłany: 2007-01-12 21:02

http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=412

Taki temat istnieje, wiec dyskusja tu mija sie z celem. Proponuje zapoznac się z wypowiedziami użytkowników w temacie Magia w dziale Felietony i tam komentowac ewentualne spostrzezenia na temat magii, ćpania itp.

Jak dla mnie temat do zablokowania.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło