Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

The Dillinger Escape Plan - Option Paralysis. Strona: 1

Artykuł: The Dillinger Escape Plan - Option Paralysis

The Dillinger Escape Plan - Option Paralysis Wysłany: 2010-03-29 22:05

Już poprzedni krążek, wydawał mi się i nadal wydaje jakiś nijaki :) Ale były tam momenty, które wybijały się i to jeszcze ratowało "Ire Works". Panowie nie mają żadnego konkretnego pomysłu na kolejny krok i to się czuję. Muzyka jest jakby wymuszona i cholernie ciężko mi przebrnąć przez całość. Oby to był tylko etap przejściowy


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2010-03-29 22:17

a mi się podoba. dużo zwolnień. fajna płyta - bardziej przyjazna niż poprzednie :)


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2010-03-30 00:35

Jeszcze nie doznałem paraliżu odretwienia,ale z każdym dniem jest to możliwa opcja.


wystarczy to wszystko nadmuchać a wszystko samo sie rozpierdoli c fs


Wysłany: 2010-03-30 07:26

Hmmm ... gdybym miał napisać w skrócie, to bym powiedział ,że płyta jest dobrze zagrana, ale wybitnie mnie meczy i nuży - to wszystko w wykonaniu DEP juz słyszałem


.


Wysłany: 2010-04-12 14:29

Lubię jak jest czasem ostro :) ale jak już tylko ostro to melodia ginie i robi się z tego odgłos hali fabrycznej :P dobrze że trochę zwolnili płyta jest chyba całkiem ok słyszałem ją u kolegi ale dopiero połowę kawałków :) a z uwagi na bardzo wczesną porę (zaczęło się już rozjaśniać) udałem się do domu na spoczynek resztę przesłucham innym razem


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło