Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Trivium - 'The Crusade'. Strona: 1

Artykuł: Trivium - 'The Crusade'

Trivium - 'The Crusade' Wysłany: 2006-09-16 16:22

Dla niewtajemniczonych - wokalista Matt Heafy i gitarzysta Jason Suecof nagrali pod szyldem Capharnaum album "Fractured" będący jednym z najlepszych albumów ostatnich lat z technicznym death metalem. Dla chętnych odsyłam do recenzji ==> Capharnaum - Fractured


.


Wysłany: 2006-09-16 16:29

tak dla tych ktorzy znaja Trivium tylko z dwoch ostatnich albumow...zmieniaja styl "The Crusade" bedzie glownie trash'owy.


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2006-09-16 19:04

No shit...to ja byłem nie wtajemniczony :) Znam Capharnaum, ale nawet mi do głowy nie przyszło ze tam grają kolesie z Trivium :roll: No to ciekawe...
Bardziej thrashowe ? to moze być niezłe w końcu warsztat mają na wysokim poziomie...dotychczasowa ich twórczość przyprawiała mnie o ból zębów :)



Wysłany: 2006-09-16 19:09

Gusta są jak wyrostek robaczkowy .... jak zaboli to się wytnie :)


.


Wysłany: 2006-09-16 19:37

Haha....tutaj można obejrzec ten nowy kwałek w wersji live http://www.youtube.com/watch?v=C0qH9e2OziM Do połowy leci Metallicą później niestety się kaszani.Ogólnie takie sobie.



Wysłany: 2006-09-17 12:20

A ja lubię muzykę Trivium - nie jest to bezmyślnie ekstremalne granie, jakie prezentuje dużo spośrod nowych zespołow metalowych...



Wysłany: 2006-09-18 15:54

Jak dopisze szczęście i nie przyjadę za późno do Dortmundu na Koncert to jeszcze Trivium zaboczę i ocenie. Jak byłem na Metallice na Stadionie Śląskim w Chorzowie to nie znałem wcześniej Slipknota a zagrali świetnie i taki support byl świetny. Jak wróciłem od razu sciągnąłem parę ich płyt :twisted:


Uśmiechnij się :D:D:D


Wysłany: 2006-09-19 14:56

A mnie nie przekonywują.Kiepski wokal udający maniere Hetfielda i dalej te chórki ze słodkimi melodyjkami.Same rify też nie szczególne.Wogóle wokaliscie musi ktoś powiedzieć ,że używanie słowa "fuck" nie czyni go bardziej metalowym :D

[quote:76a089e57a="Ash_Wednesday"]... "The Crusade" bedzie glownie trash'owy.[/quote:76a089e57a]
Hehe nie podoba mi się ta płyta ale zeby odrazu trash ? :P Trzeba się wystrzegać tej popularnej literówki bo w sumie głupio to brzmi :)



Wysłany: 2006-10-18 22:12

co do płyty to jestem nią zachwycony
jadą na thrashowych standardach ale robią to naprawdę świetnie. jakoś tak świeżo. powiedział bym nawet, że starli troche kurzu z tego gatunku. bardzo dobra płyta.
jeżeli miał bym porównywać z Ascendancy mam wrażenie, że jest bardziej w klasycznym thrashowym stylu. czyli tak jak pisaliście;]. no ale jakoś w ogóle mi to nie przeszkadza (a lubię jak muzycy kombinują w poszukiwaniu czegoś nowego).
w tym wszystkim naprawde słychać, że grają to młodzi kolesie.

[quote:ea5d92318a="stanki"]Wogóle wokaliscie musi ktoś powiedzieć ,że używanie słowa "fuck" nie czyni go bardziej metalowym :D[/quote:ea5d92318a]
no co ty gadasz :lol: :lol: :lol: . jak nie czyni... jak czyni :lol: :lol: :lol:

METAL UP YOUR ASS!!! :twisted:


I'm rolling like a stone... never creep.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło